SHKM Baník Hodonín

Všechny soutežní zápasy

sezónakolodatumdomácíhosté tretiny
2018/192018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 23.8.2018Uherský Brod Hodonín 5:6sn (2:2, 2:2, 1:1)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 24.8.2018Břeclav Hodonín 5:4 (2:2, 2:2, 1:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 29.8.2018Hodonín Břeclav 11:4 (4:0, 2:2, 5:2)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 2.9.2018Hodonín Uherský Ostroh 7:6sn (1:2, 5:2, 0:2)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 9.9.2018Uherský Ostroh Hodonín 3:7 (1:2, 1:3, 1:2)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína1. 15.9.2018Uherský Hradiště Hodonín 2:14 (0:3, 1:8, 1:3)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína2. 23.9.2018Hodonín Březina 3:2p (0:0, 2:0, 0:2 - 1:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína3. 26.9.2018Kroměříž Hodonín 7:4 (4:1, 1:1, 2:2)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína4. 30.9.2018Hodonín Velká Bíteš 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína5. 6.10.2018Uherský Brod Hodonín 4:7 (2:4, 2:1, 0:2)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína6. 14.10.2018Hodonín Rosice 13:2 (4:0, 4:0, 5:2)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína7. 20.10.2018Velké Meziříčí Hodonín 15:3 (3:1, 9:2, 3:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína8. 28.10.2018Hodonín Blansko 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína9. 4.11.2018Uherský Ostroh Hodonín 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína10. 11.11.2018Uničov Hodonín 4:6 (2:2, 0:2, 2:2)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína11. 16.11.2018Brumov-Bylnice Hodonín 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína12. 18.11.2018Hodonín Boskovice 9:6 (3:1, 2:3, 4:2)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína13. 24.11.2018Břeclav Hodonín 4:7 (1:3, 1:3, 2:1)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína14. 1.12.2018Hodonín Uherský Hradiště 12:1 (3:0, 4:1, 5:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína15. 8.12.2018Březina Hodonín 5:6 (0:0, 2:3, 3:3)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína16. 16.12.2018Hodonín Kroměříž 6:3 (4:2, 2:0, 0:1)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína17. 22.12.2018Velká Bíteš Hodonín 5:7 (2:1, 1:3, 2:3)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína18. 6.1.2019Hodonín Uherský Brod 7:6p (2:2, 2:2, 2:2 - 1:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína19. 12.1.2019Rosice Hodonín 3:6 (2:2, 1:3, 0:1)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína20. 18.1.2019Hodonín Velké Meziříčí 6:3 (0:1, 2:2, 4:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína21. 19.1.2019Blansko Hodonín 2:4 (0:3, 1:1, 1:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína22. 27.1.2019Hodonín Uherský Ostroh 6:3 (1:1, 1:2, 4:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína23. 3.2.2019Hodonín Uničov 6:5 (2:0, 2:4, 2:1)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína24. 10.2.2019Hodonín Brumov-Bylnice 10:1 (1:0, 6:1, 3:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína25. 16.2.2019Boskovice Hodonín 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína26. 24.2.2019Hodonín Břeclav 5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaČF1 27.2.2019Uničov Hodonín 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaČF2 1.3.2019Hodonín Uničov 9:3 (4:1, 2:2, 3:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaSF1 6.3.2019Uherský Ostroh Hodonín 4:7 (3:2, 0:2, 1:3)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaSF2 8.3.2019Hodonín Uherský Ostroh 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaSF3 10.3.2019Hodonín Uherský Ostroh 6:7sn (2:2, 2:4, 2:0 - 0:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaSF4 14.3.2019Uherský Ostroh Hodonín 4:10 (1:2, 1:6, 2:2)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaFIN1 20.3.2019Velké Meziříčí Hodonín 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaFIN2 22.3.2019Hodonín Velké Meziříčí 6:5 (3:1, 2:3, 1:1)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaFIN3 24.3.2019Velké Meziříčí Hodonín 4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaFIN4 29.3.2019Hodonín Velké Meziříčí 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
 2018-19 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaFIN5 31.3.2019Velké Meziříčí Hodonín 4:5 (0:1, 3:3, 1:1)
2019/202019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 28.8.2019Hodonín Uherský Ostroh 2:3 (1:0, 0:0, 1:3)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 6.9.2019Uherský Ostroh Hodonín 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 11.9.2019Hodonín Senica 12:4 (6:2, 3:2, 3:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína1. 22.9.2019Hodonín Uherský Hradiště 1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína2. 28.9.2019Velká Bíteš Hodonín 4:5p (3:1, 0:0, 1:3 - 0:1)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína3. 6.10.2019Hodonín Velké Meziříčí 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína4. 12.10.2019Březina Hodonín 2:5 (2:1, 0:1, 0:3)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína5. 20.10.2019Hodonín Uničov 0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína6. 27.10.2019Brumov-Bylnice Hodonín 3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína7. 28.10.2019Hodonín Kroměříž 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína8. 3.11.2019Uherský Ostroh Hodonín 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína9. 10.11.2019Hodonín Rosice 5:6 (1:3, 3:1, 1:2)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína10. 14.11.2019Boskovice Hodonín 8:3 (4:1, 2:0, 2:2)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína11. 17.11.2019Hodonín Blansko 7:2 (1:0, 2:1 4:1)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína12. 24.11.2019Hodonín Uherský Brod 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína13. 30.11.2019Břeclav Hodonín 3:5 (0:2, 0:2, 3:1)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína14. 7.12.2019Uherský Hradiště Hodonín 6:8 (0:5, 2:2, 4:1)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína15. 12.12.2019Hodonín Velká Bíteš 9:3 (5:1, 1:1, 3:1)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína16. 14.12.2019Velké Meziříčí Hodonín 7:5 (2:1, 1:2, 4:2)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína17. 22.12.2019Hodonín Březina 8:4 (3:0, 3:2, 2:2)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína18. 5.1.2020Uničov Hodonín 4:6 (1:0, 1:2, 2:4)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína19. 12.1.2020Hodonín Brumov-Bylnice 7:5 (2:3, 3:0, 2:2)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína20. 15.1.2020Kroměříž Hodonín 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína21. 19.1.2020Hodonín Uherský Ostroh 5:4 (2:0, 1:2, 2:2)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína22. 25.1.2020Rosice Hodonín 4:6 (0:2, 2:1, 2:3)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína23. 29.1.2020Hodonín Boskovice 3:4 (3:2, 0:0, 0:2)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína24. 8.2.2020Blansko Hodonín 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína25. 15.2.2020Uherský Brod Hodonín 5:4sn (1:0, 0:1, 3:3 - 0:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína26. 23.2.2020Hodonín Břeclav 4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaČF1 26.2.2020Uničov Hodonín 4:5p (0:0, 2:3, 2:1 - 0:1)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaČF2 28.2.2020Hodonín Uničov 5:4p (0:1, 3:1, 1:2 - 1:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaSF1 4.3.2020Velké Meziříčí Hodonín 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaSF2 6.3.2020Hodonín Velké Meziříčí 3:2sn (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaSF3 8.3.2020Velké Meziříčí Hodonín 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaO bronz 1 11.3.2020Uherský Ostroh Hodonín 0:0 (zrušeno)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaO bronz 2 13.3.2020Hodonín Uherský Ostroh 0:0 (zrušeno)
 2019-20 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlínapříp. O bronz 3 15.3.2020Uherský Ostroh Hodonín 0:0 (zrušeno)
2020/212020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 21.8.2020Hodonín Benešov 7:7 (2:1, 1:3, 4:3)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 27.8.2020Břeclav Hodonín 4:7 (2:1, 1:3, 1:3)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 29.8.2020Hodonín Uherský Ostroh 1:6 (0:2, 0:1, 1:3)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 9.9.2020Uherský Ostroh Hodonín 1:4 (0:2, 1:2, 0:2)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 11.9.2020Hodonín Břeclav 5:5 (3:0, 1:3, 1:2)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína1. 20.9.2020Hodonín Rosice 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína2. 26.9.2020Brumov-Bylnice Hodonín 0:8 (0:3, 0:1, 0:4)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína3. 28.9.2020Hodonín Uherský Hradiště 9:4 (2:2, 3:0, 4:2)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína4. 3.10.2020Hodonín Blansko 11:6 (7:2, 1:0, 3:4)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína5. 10.10.2020Boskovice Hodonín 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína6. 17.10.2020Hodonín Břeclav 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína7. 24.10.2020Uherský Brod Hodonín 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína8. 28.10.2020Hodonín Moravské Budějovice 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína9. 1.11.2020Uherský Ostroh Hodonín 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína10. 7.11.2020Hodonín Velká Bíteš 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína11. 14.11.2020Kroměříž Hodonín 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína12. 17.11.2020Rosice Hodonín 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína13. 22.11.2020Hodonín Brumov-Bylnice 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína14. 28.11.2020Uherský Hradiště Hodonín 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína15. 5.12.2020Blansko Hodonín 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína16. 12.12.2020Hodonín Boskovice 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína17. 19.12.2020Břeclav Hodonín 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína18. 10.1.2021Hodonín Uherský Brod 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína19. 16.1.2021Moravské Budějovice Hodonín 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína20. 23.1.2021Hodonín Uherský Ostroh 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína21. 30.1.2021Velká Bíteš Hodonín 0:0 (zrušeno)
 2020-21 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína22. 6.2.2021Hodonín Kroměříž 0:0 (zrušeno)
2021/222021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 12.8.2021Žďár nad Sázavou Hodonín 9:2 (4:0, 3:2, 2:0)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 19.8.2021Břeclav Hodonín 5:10 (3:2, 2:6, 0:2)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaExhibice 20.8.2021Hodonín Olomouc 12:7 (3:4, 2:1, 7:2)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 25.8.2021Uherský Ostroh Hodonín 7:4 (2:0, 5:2, 0:2)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříprava 3.9.2021Hodonín Břeclav 6:4 (2:1, 2:1, 2:2)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaPříp 9.9.2021Hodonín Uherský Ostroh 9:4 (4:0, 4:0, 1:4)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína2. 26.9.2021Hodonín Kroměříž 9:1 (1:1, 4:0, 4:0)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína3. 2.10.2021Technika Brno Hodonín 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína4. 9.10.2021Hodonín Uherský Brod 3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína5. 16.10.2021Blansko Hodonín 5:6 (3:1, 1:2, 1:3)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína6. 23.10.2021Hodonín Uherský Hradiště 8:0 (3:0, 3:0, 2:0)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína7. 28.10.2021Boskovice Hodonín 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína8. 31.10.2021Hodonín Uherský Ostroh 2:5 (0:3, 2:1, 0:1)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína9. 6.11.2021Břeclav Hodonín 3:8 (1:2, 1:3, 1:3)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína10. 13.11.2021Blansko Hodonín 5:7 (2:3, 3:2, 0:2)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína11. 17.11.2021Hodonín Boskovice 6:1 (4:0, 2:1, 0:0)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína12. 20.11.2021Břeclav Hodonín 4:5 (0:0, 2:1, 2:4)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína1. 27.11.2021Brumov-Bylnice Hodonín 5:3 (1:2, 1:0, 3:1)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína14. 4.12.2021Hodonín Technika Brno 5:2 (3:0, 1:2, 1:0)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína15. 12.12.2021Hodonín Brumov-Bylnice 7:3 (4:1, 1:1, 2:1)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína16. 18.12.2021Kroměříž Hodonín 10:3 (2:0, 4:3, 4:0)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína17. 6.1.2022Hodonín Technika Brno 6:5 (0:0, 2:1, 4:4)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína18. 8.1.2022Uherský Brod Hodonín 1:8 (0:2, 1:3, 0:3)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína19. 16.1.2022Hodonín Blansko 8:4 (3:1, 1:1, 4:2)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína20. 22.1.2022Uherský Hradiště Hodonín 4:6 (1:4, 3:0, 0:2)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína21. 29.1.2022Hodonín Boskovice 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína22. 6.2.2022Uherský Ostroh Hodonín 6:5 (4:0, 2:4, 0:1)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína23. 12.2.2022Hodonín Břeclav 6:2 (1:0, 1:0, 4:2)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaČF1 17.2.2022Hodonín Blansko 7:2 (4:0, 0:1, 3:1)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaČF2 19.2.2022Blansko Hodonín 2:9 (1:2, 1:3, 0:4)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaSF1 23.2.2022Hodonín Boskovice 5:2 (1:0, 1:0, 3:2)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaSF2 25.2.2022Boskovice Hodonín 5:2 (2:0, 3:1, 0:1)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaSF3 27.2.2022Hodonín Boskovice 8:3 (2:0, 2:1, 4:2)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaSF4 4.3.2022Boskovice Hodonín 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaFIN1 9.3.2022Hodonín Kroměříž 5:2 (2:0, 1:0, 2:2)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaFIN2 11.3.2022Kroměříž Hodonín 3:4p (2:2, 0:1, 1:0 - 0:1)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaFIN3 13.3.2022Hodonín Kroměříž 9:7 (4:3, 1:3, 4:1)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlínakval. 1 25.3.2022Moravské Budějovice Hodonín 3:8 (0:1, 2:5, 1:2)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlínakval. 2 1.4.2022Hodonín Moravské Budějovice 4:5 (0:2, 1:3, 3:0)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlínakval. 3 3.4.2022Samson České Budějovice Hodonín 4:5 (1:3, 0:1, 3:1)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlínakval. 4 10.4.2022Hodonín Samson České Budějovice 5:0 (kontumačně)
 2021-22 Krajská liga mužů Jižní Moravy a ZlínaExhibice 10.4.2022Hodonín Legendy 6:14 (2:3, 3:4, 1:7)
2022/232022-23 2. liga skupina východPříprava 9.8.2022Vyškov Hodonín 3:4 (1:1, 1:0, 1:3)
 2022-23 2. liga skupina východPříprava 18.8.2022Hodonín Havlíčkův Brod 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
 2022-23 2. liga skupina východPříprava 25.8.2022Hodonín Vyškov 6:5 (2:2, 2:3, 2:0)
 2022-23 2. liga skupina východPříprava 30.8.2022Hodonín Žďár nad Sázavou 4:7 (2:3, 2:0, 0:4)
 2022-23 2. liga skupina východPříprava 6.9.2022Havlíčkův Brod Hodonín 7:4 (2:1, 3:2, 2:1)
 2022-23 2. liga skupina východPříprava 9.9.2022Hodonín Skalica 6:2 (0:1, 2:1, 4:0)
 2022-23 2. liga skupina východPříprava 14.9.2022Hodonín Dukla Senica 12:1 (3:1, 4:0, 5:0)
 2022-23 2. liga skupina východPříprava 20.9.2022Velké Meziříčí Hodonín 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
 2022-23 2. liga skupina východ2. 28.9.2022Hodonín Žďár nad Sázavou 3:4 (0:2, 3:0, 0:2)
 2022-23 2. liga skupina východ3. 1.10.2022Hodonín Valašské Meziříčí 2:5 (1:2, 0:3, 1:0)
 2022-23 2. liga skupina východ4. 5.10.2022Havlíčkův Brod Hodonín 6:1 (1:0, 4:0, 1:1)
 2022-23 2. liga skupina východ5. 8.10.2022Nový Jičín Hodonín 2:1sn (1:0, 0:1, 0:0)
 2022-23 2. liga skupina východ6. 12.10.2022Hodonín Velké Meziříčí 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
 2022-23 2. liga skupina východ7. 15.10.2022Hodonín Kopřivnice 5:4p (1:2, 1:1, 2:1 - 1:0)
 2022-23 2. liga skupina východ8. 19.10.2022Vyškov Hodonín 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
 2022-23 2. liga skupina východ9. 22.10.2022Opava Hodonín 2:3sn (2:1, 0:1, 0:0 - 0:0)
 2022-23 2. liga skupina východ10. 26.10.2022Hodonín Znojmo 1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
 2022-23 2. liga skupina východ11. 29.10.2022Hodonín Havířov 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
 2022-23 2. liga skupina východ12. 2.11.2022Žďár nad Sázavou Hodonín 4:5sn (2:1, 2:1, 0:2 - 0:0)
 2022-23 2. liga skupina východPřátelsky 7.11.2022Hodonín Výběr ULLH 3:8 (0:1, 1:4, 2:3)
 2022-23 2. liga skupina východ14. 9.11.2022Hodonín Havlíčkův Brod 2:6 (1:4, 1:2, 0:0)
 2022-23 2. liga skupina východ15. 12.11.2022Valašské Meziříčí Hodonín 4:3p (1:0, 0:2, 2:1 - 1:0)
 2022-23 2. liga skupina východ16. 16.11.2022Velké Meziříčí Hodonín 1:0p (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
 2022-23 2. liga skupina východ17. 19.11.2022Hodonín Nový Jičín 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
 2022-23 2. liga skupina východ18. 23.11.2022Hodonín Vyškov 3:2 (0:1, 2:0 1:1)
 2022-23 2. liga skupina východ19. 26.11.2022Kopřivnice Hodonín 2:3sn (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
 2022-23 2. liga skupina východ20. 30.11.2022Znojmo Hodonín 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
 2022-23 2. liga skupina východ21. 3.12.2022Hodonín Opava 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
 2022-23 2. liga skupina východ22. 7.12.2022Havířov Hodonín 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
 2022-23 2. liga skupina východ24. 14.12.2022Hodonín Žďár nad Sázavou 5:2 (3:1, 1:0, 1:1)
 2022-23 2. liga skupina východ25. 17.12.2022Hodonín Valašské Meziříčí 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
 2022-23 2. liga skupina východ26. 4.1.2023Havlíčkův Brod Hodonín 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
 2022-23 2. liga skupina východ27. 7.1.2023Nový Jičín Hodonín 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
 2022-23 2. liga skupina východ28. 11.1.2023Hodonín Velké Meziříčí 2:1p (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
 2022-23 2. liga skupina východ29. 14.1.2023Hodonín Kopřivnice 8:2 (3:1, 3:0, 2:1)
 2022-23 2. liga skupina východ30. 18.1.2023Vyškov Hodonín 3:2p (1:1, 1:0, 0:1, - 1:0)
 2022-23 2. liga skupina východ31. 21.1.2023Opava Hodonín 4:3sn (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
 2022-23 2. liga skupina východ32. 25.1.2023Hodonín Znojmo 2:1sn (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
 2022-23 2. liga skupina východ33. 28.1.2023Hodonín Havířov 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
 2022-23 2. liga skupina východ34. 1.2.2023Žďár nad Sázavou Hodonín 3:4p (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)
 2022-23 2. liga skupina východ36. 8.2.2023Hodonín Havlíčkův Brod 0:5 (0:4, 0:0, 0:1)
 2022-23 2. liga skupina východ37. 11.2.2023Valašské Meziříčí Hodonín 4:3sn (2:1, 0:1, 1:1 - 0:0)
 2022-23 2. liga skupina východ38. 15.2.2023Velké Meziříčí Hodonín 5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
 2022-23 2. liga skupina východ39. 18.2.2023Hodonín Nový Jičín 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
 2022-23 2. liga skupina východ40. 22.2.2023Hodonín Vyškov 4:9 (1:4, 2:2, 1:3)
 2022-23 2. liga skupina východ41. 25.2.2023Kopřivnice Hodonín 4:1 (0:1, 0:0, 4:0)
 2022-23 2. liga skupina východ42. 1.3.2023Znojmo Hodonín 8:1 (3:0, 2:1, 3:0)
 2022-23 2. liga skupina východ43. 4.3.2023Hodonín Opava 4:3sn (0:1, 1:0, 2:2 - 0:0)
 2022-23 2. liga skupina východ44. 8.3.2023Havířov Hodonín 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
 2022-23 2. liga skupina východOF1 11.3.2023Vyškov Hodonín 5:3 (1:0, 2:3, 2:0)
 2022-23 2. liga skupina východOF2 13.3.2023Hodonín Vyškov 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
 2022-23 2. liga skupina východOF3 15.3.2023Vyškov Hodonín 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
 2022-23 2. liga skupina východOF4 17.3.2023Hodonín Vyškov 2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
2023/242023-24 2. liga skupina východPříprava 22.8.2023Hodonín Topoľčany 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
 2023-24 2. liga skupina východPříprava 23.8.2023Trnava Hodonín 4:6 (0:3, 4:2, 0:1)
 2023-24 2. liga skupina východPříprava 29.8.2023Skalica Hodonín 8:1 (2:0, 5:1, 1:0)
 2023-24 2. liga skupina východPříprava 1.9.2023Hodonín Trnava 4:3 (0:2, 3:1, 1:0)
 2023-24 2. liga skupina východPříprava 5.9.2023Vyškov Hodonín 3:4p (3:2, 0:1, 0:0 - 0:1)
 2023-24 2. liga skupina východPříprava 7.9.2023Hodonín Havířov 3:6 (0:1, 3:3, 0:2)
 2023-24 2. liga skupina východPříprava 14.9.2023Hodonín Vyškov 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
 2023-24 2. liga skupina východ1. 23.9.2023Havířov Hodonín 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
 2023-24 2. liga skupina východ2. 27.9.2023Havlíčkův Brod Hodonín 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
 2023-24 2. liga skupina východ3. 30.9.2023Hodonín Nový Jičín 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
 2023-24 2. liga skupina východ4. 4.10.2023Hodonín Technika Brno 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
 2023-24 2. liga skupina východ5. 7.10.2023Kopřivnice Hodonín 1:2sn (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
 2023-24 2. liga skupina východ6. 11.10.2023Velké Meziříčí Hodonín 3:4sn (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)
 2023-24 2. liga skupina východ7. 14.10.2023Hodonín Opava 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
 2023-24 2. liga skupina východ8. 18.10.2023Vyškov Hodonín 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
 2023-24 2. liga skupina východ9. 21.10.2023Šumperk Hodonín 3:4p (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1)
 2023-24 2. liga skupina východ10. 25.10.2023Hodonín Žďár nad Sázavou 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
 2023-24 2. liga skupina východ11. 28.10.2023Hodonín Valašské Meziříčí 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
 2023-24 2. liga skupina východ12. 4.11.2023Hodonín Havířov 2:1 (0:1, 1:1, 1:0)
 2023-24 2. liga skupina východ13. 8.11.2023Hodonín Havlíčkův Brod 2:7 (0:3, 0:2, 2:2)
 2023-24 2. liga skupina východ14. 11.11.2023Nový Jičín Hodonín 1:6 (0:2, 1:2, 0:2)
 2023-24 2. liga skupina východ15. 15.11.2023Technika Brno Hodonín 1:7 (0:3, 1:3, 0:1)
 2023-24 2. liga skupina východ16. 18.11.2023Hodonín Kopřivnice 5:4 (0:1, 3:2, 2:1)
 2023-24 2. liga skupina východ17. 22.11.2023Hodonín Velké Meziříčí 2:1p (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
 2023-24 2. liga skupina východ18. 25.11.2023Opava Hodonín 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
 2023-24 2. liga skupina východ19. 29.11.2023Hodonín Vyškov 3:2p (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
 2023-24 2. liga skupina východ20. 2.12.2023Hodonín Šumperk 2:3sn (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
 2023-24 2. liga skupina východ21. 6.12.2023Žďár nad Sázavou Hodonín 4:9 (1:2, 2:5, 1:2)
 2023-24 2. liga skupina východ22. 9.12.2023Valašské Meziříčí Hodonín 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
 2023-24 2. liga skupina východ23. 16.12.2023Havířov Hodonín 6:3 (1:2, 2:1, 3:0)
 2023-24 2. liga skupina východ24. 20.12.2023Havlíčkův Brod Hodonín 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
 2023-24 2. liga skupina východ25. 30.12.2023Hodonín Nový Jičín 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
 2023-24 2. liga skupina východ26. 3.1.2024Hodonín Technika Brno 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
 2023-24 2. liga skupina východ27. 6.1.2024Kopřivnice Hodonín 8:5 (1:2, 3:2, 4:1)
 2023-24 2. liga skupina východ28. 10.1.2024Velké Meziříčí Hodonín 2:7 (1:1, 0:3, 1:3)
 2023-24 2. liga skupina východ29. 13.1.2024Hodonín Opava 3:2p (0:0, 2:2, 0:0 - 1:0)
 2023-24 2. liga skupina východ30. 17.1.2024Vyškov Hodonín 6:2 (0:2, 4:0, 2:0)
 2023-24 2. liga skupina východ31. 20.1.2024Šumperk Hodonín 5:4p (1:1, 1:2, 2:1 - 1:0)
 2023-24 2. liga skupina východ32. 24.1.2024Hodonín Žďár nad Sázavou 3:6 (1:1, 0:1, 2:4)
 2023-24 2. liga skupina východ33. 31.1.2024Hodonín Valašské Meziříčí 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
 2023-24 2. liga skupina východ34. 3.2.2024Hodonín Havířov 2:4 (1:0, 0:1, 1:3)
 2023-24 2. liga skupina východ35. 7.2.2024Hodonín Havlíčkův Brod 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
 2023-24 2. liga skupina východ36. 10.2.2024Nový Jičín Hodonín 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
 2023-24 2. liga skupina východ37. 14.2.2024Technika Brno Hodonín 1:4 (0:1, 0:0, 1:3)
 2023-24 2. liga skupina východ38. 17.2.2024Hodonín Kopřivnice 6:5p (2:2, 1:1, 2:2 - 1:0)
 2023-24 2. liga skupina východ39. 21.2.2024Hodonín Velké Meziříčí 3:5 (1:0, 1:2, 1:3)
 2023-24 2. liga skupina východ40. 24.2.2024Opava Hodonín 3:4p (0:1, 2:0, 1:2 - 0:1)
 2023-24 2. liga skupina východ41. 28.2.2024Hodonín Vyškov 6:2 (1:0, 3:0, 2:2)
 2023-24 2. liga skupina východ42. 2.3.2024Hodonín Šumperk 7:1 (3:1, 1:0, 3:0)
 2023-24 2. liga skupina východ43. 6.3.2024Žďár nad Sázavou Hodonín 2:4 (0:1, 0:0, 2:3)
 2023-24 2. liga skupina východ44. 9.3.2024Valašské Meziříčí Hodonín 5:6p (1:1, 3:3, 1:1 - 0:1)
 2023-24 2. liga skupina východOF1 12.3.2024Hodonín Nový Jičín 5:3 (0:2, 1:1, 4:0)
 2023-24 2. liga skupina východOF2 14.3.2024Nový Jičín Hodonín 3:2 (2:2, 1:0, 0:0)
 2023-24 2. liga skupina východOF3 16.3.2024Hodonín Nový Jičín 2:3p (0:1, 0:1, 2:0 - 0:1)
 2023-24 2. liga skupina východOF4 18.3.2024Nový Jičín Hodonín 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
 2023-24 2. liga skupina východOF5 20.3.2024Hodonín Nový Jičín 2:3p (0:0, 0:2, 2:0 - 0:1)
2024/252024-25 2. liga skupina východPrip. 20.8.2024Hodonín Žďár nad Sázavou 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východPrip. 22.8.2024Považská Bystrica Hodonín 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východPrip. 27.8.2024Hodonín Technika Brno 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východPrip. 29.8.2024Znojmo Hodonín 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východPrip. 3.9.2024Žďár nad Sázavou Hodonín 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východPrip. 5.9.2024Vyškov Hodonín 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východPrip. 10.9.2024Hodonín Považská Bystrica 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východPrip. 11.9.2024Hodonín Znojmo 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východ1. 18.9.2024Hodonín Žďár nad Sázavou 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východ2. 21.9.2024Šumperk Hodonín 17:00  
 2024-25 2. liga skupina východ3. 25.9.2024Hodonín Technika Brno 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východ4. 28.9.2024Valašské Meziříčí Hodonín 17:00  
 2024-25 2. liga skupina východ5. 2.10.2024Hodonín Velké Meziříčí 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východ6. 5.10.2024Znojmo Hodonín 17:00  
 2024-25 2. liga skupina východ7. 9.10.2024Hodonín Havířov 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východ8. 12.10.2024Vyškov Hodonín 17:00  
 2024-25 2. liga skupina východ9. 16.10.2024Hodonín Havlíčkův Brod 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východ10. 19.10.2024Nový Jičín Hodonín 17:00  
 2024-25 2. liga skupina východ12. 26.10.2024Hodonín Opava 17:00  
 2024-25 2. liga skupina východ13. 28.10.2024Kopřivnice Hodonín 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východ14. 31.10.2024Žďár nad Sázavou Hodonín 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východ15. 2.11.2024Hodonín Šumperk 17:00  
 2024-25 2. liga skupina východ16. 6.11.2024Technika Brno Hodonín 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východ17. 9.11.2024Hodonín Valašské Meziříčí 17:00  
 2024-25 2. liga skupina východ18. 13.11.2024Velké Meziříčí Hodonín 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východ19. 16.11.2024Hodonín Znojmo 17:00  
 2024-25 2. liga skupina východ20. 20.11.2024Havířov Hodonín 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východ21. 23.11.2024Hodonín Vyškov 17:00  
 2024-25 2. liga skupina východ22. 27.11.2024Havlíčkův Brod Hodonín 18:00  
 2024-25 2. liga skupina východ23. 30.11.2024Hodonín Nový Jičín 17:00  
 2024-25 2. liga skupina východ25. 7.12.2024Opava Hodonín 17:00  
 2024-25 2. liga skupina východ26. 11.12.2024Hodonín Kopřivnice 18:00  

Statistiky vzájemných zápasů z pohledu Hodonína

 ZVVPRPPPSkóre
Celkem:257122272312731058:854

V — vítězství Hodonína ve vzájemných zápasech
VP — vítězství Hodonína po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
R — remízy ve vzájemných zápasech
PP — porážky Hodonína po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
P — porážky Hodonína ve vzájemných zápasech
TIP: Pokud chcete vygenerovat data pouze pro domácí nebo venkovní zápasy, klikněte v záhlaví tabulky všech utkání na příslušný odkaz.

Četnost výsledku

vítězství HodonínaRemízyPorážky Hodonína
2:0
2:1
2:1 p.
2:1 s. n.
3:1
3:2
3:2 p.
3:2 s. n.
4:1
4:2
4:3
4:3 p.
4:3 s. n.
5:0
5:1
5:2 10×
5:3
5:4
5:4 p.
5:4 s. n.
6:1
6:2
6:3
6:4
6:5
6:5 p.
6:5 s. n.
7:1
7:2
7:3
7:4
7:5
7:6 p.
7:6 s. n.
8:0
8:1
8:2
8:3
8:4
8:6
9:1
9:2
9:3
9:4
9:6
9:7
10:1
10:4
10:5
11:4
11:6
12:1
12:4
12:7
13:2
14:2
0:0 21×
5:5
7:7
0:1 p.
0:3
0:4
0:5
0:7
1:2
1:2 s. n.
1:3
1:4
1:5
1:6
1:8
2:3
2:3 p.
2:3 s. n.
2:4
2:5
2:6
2:7
2:9
3:4
3:4 p.
3:4 s. n.
3:5
3:6
3:8
3:10
3:15
4:5
4:5 p.
4:5 s. n.
4:7
4:9
5:6
5:7
5:8
6:7 s. n.
6:14
další články
Baník odstartuje ligu doma se Žďárem. Nadstavba dlouhodobé části začne už v polovině prosince
A-Tým
18.6.2024

Jak bylo slíbeno, rozpis základní části 2. ligy 2024-25 je na světě. Boje o ligové body začnou ve středu 18. září, kdy s...
Hokejisté opět nazují kopačky, 21. června se na Nesytě uskuteční už pátý ročník exhibičního fotbalového utkání
A-Tým
18.6.2024

Už popáté se na fotbalovém hřišti na Nesytě uskuteční benefiční exhibiční zápas mezi fotbalisty domácího FC Nesyt a hoke...
V Baníku budou pokračovat další dva hráči loňské sestavy. Smlouvy prodloužili Jan Švejda a Adam Bachánek
A-Tým
16.6.2024

Na soupisku A-týmu Baníku na nadcházející druholigové boje přibyla dvě jména. Vedení klubu se dohodlo na pokračování s d...
FOTO: Hráči páté třídy v pátek 14. června vyrazili vlakem za hokejbalem do Přerova
Info
15.6.2024

Tým složený hráčů a hráček páté třídy odehrál na Hané celkem tři hokejbalové zápasy, dvakrát se střetli s domácími Zubry...