SHKM Hodonín
Odveta Baníku nevyšla, oslabení Drtiči v Ostrohu ani jednou neskórovali
Odveta Baníku nevyšla, oslabení Drtiči v Ostrohu ani jednou neskórovali
A-Tým
6.9.2019

Pouze se dvěma kompletními formacemi dorazili hokejisté Hodonína k dnešnímu odvetnému přípravnému utkání v Uherském Ostrohu. Domácí nastoupili osmnácti hráči do pole a favorit duelu tak byl už před úvodním buly celkem jasný. A Ostrožané tuto roli také od prvních minut začali potvrzovat. Už po první části vedli o tři branky a do konce zápasu své vedení neustále navyšovali až na konečných 7:0.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
příp., pátek 6.9.2019
HOKEJ Uherský Ostroh - SHKM Hodonín
UHO
7:0
(3:0, 2:0, 2:0)
HOM
Branky a nahrávky: 3. Mika (Antonovič), 10. Beneš (Vaněk), 11. Flora Pavel (Galuška L., Flora Petr), 31. Mika, 33. Galuška V. (Antonovič), 46. Žabčík (Maršálek), 54. Galuška V. (Antonovič, Nevídal). Rozhodčí: Volf, Bačák - Lidák, Chramosta. Vyloučení: 5:3, navíc Žabčík (UHO) 5+OK. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely: 34:22. Diváci: neuvedeno. Průběh utkání: 7:0.
Šurý (Lekeš) – Rauš D., Žabčík, Vaněk, Stuchlík, Kučera, Nevídal, Maršálek, Andrýsek – Flora Petr, Stránský, Galuška L., Mika, Galuška V., Antonovič, Rauš M., Zalubil L., Flora Pavel. Trenér: Ivan Klauda.
Zollpriester (30. Luner) – Směřička, Crlík, Rýpar, Veselský – Kuba, Chalupa, Venclík – Novotný, Výmola, Zapletal. Trenér: Jan Prčík st.

Komentář k zápasu

Hokejisté A-týmu SHKM Hodonín do odvety v Uherském Ostrohu nastoupili jen s opravdovým torzem své sestavy. „Dvanáctka“ statečných se sice snažila, seč jim síly stačily, ale početní převaha a také kvalita domácího celku dnes byla nad možnosti zeleno-černých barev.

Ostrožané se už v první desetiminutovce ujali tříbrankového vedení, o které se postupně postarali Vít Mika, Tomáš Beneš a Pavel Flora. Baník pak domácí gólostroj zastavil, střelecky se ale hodonínským hokejistům dnes nedařilo a ani jeden z dvaadvaceti střeleckých pokusů si za celý zápas nenašel cestu do sítě.

Zato domácí ve druhé i třetí třetině přidali po dvou dalších trefách. V polovině zápasu se podruhé trefil Vít Mika, o chvíli později zvyšoval už na 5:0 Vilém Galuška. V šestačtyřicáté minutě se ze šesté domácí trefy radoval obránce Zbyněk Žabčík a na konečných 7:0 upravil šest minut před koncem utkání opět Vilém Galuška.

Ohlasy trenérů

Jan Prčík st. (Hodonín):
Těžko se o tom bavit, protože hrajeme druhý přípravný zápas a celý zápas jsme odehráli v deseti lidech. Jsem rád, že jsme to, když to tak řeknu, přežili, že jsme dostali jenom těch sedm branek a že to kluci, kteří tady na tom zápase byli, zvládli a odbojovali. Ty chyby plynuly z únavy. Je to těžké, ani krajský přebor se nedá uhrát v deseti lidech, kór proti těžkému soupeři, se kterým jsme vloni hráli semifinále.

další články
O víkendu naposledy s diváky, vláda schválila nouzový stav
Info
30.9.2020

Víkendové zápasy všech celků SHKM Hodonín budou zřejmě na delší čas poslední, které budou moci navštívit diváci. Ministř...
Zástupci Nesytu a Baníku předali výtěžek z fotbalové benefice
A-Tým
29.9.2020

Dnes dopoledne se Tom Polák a trenér fotbalistů Nesytu Petr Chramosta vydali do Brna, kde se setkali s ředitelem Masaryk...
Jakub Sajdl: Že bych neměl ani střelu? Budu se muset pobavit s vedoucími týmu
A-Tým
29.9.2020

Podle jeho vlastních slov raději připravuje šance svým spoluhráčům. I přesto je Jakub Sajdl aktuálně druhým nejlepším st...
Hradiště odjíždí s pořádnou nadílkou, Jakub Sajdl zaznamenal hattrick!
A-Tým
28.9.2020

Hokejisté Baníku jsou i po třetím kole KLM stoprocentní. Do svátečního zápasu sice vstoupilo lépe hostující mužstvo, Drt...