SHKM Baník Hodonín

Členské příspěvky na hokejovou sezonu 2024-25

Vedení SHKM Baník Hodonín schválilo výši členských příspěvků mládežnických kategorií pro sezonu 2024-25. Výše příspěvku jednotlivých kategorií se oproti předchozí sezoně navýšily, zároveň došlo k úpravě slevy za sourozence.

Jako všechny subjekty čelíme i my zvyšování cen, které se projevují ve všech položkách nákladové stránky hospodaření mládežnického hokeje a kvůli které jsme museli přistoupit k navýšení členských příspěvků.

Hlavním důvodem zvýšení nákladů je všudypřítomná inflace, se kterou je úzce spojeno i zdražování cen dopravců. Abychom mohli dát všem našim hokejistům a hokejistkám kvalitní péči, navýšili jsme i počet trenérů v klubu. Jedná se z velké míry o místní hodonínské trenéry a v tomto duchu bychom rádi pokračovali i v následujících letech. Chceme mít v klubu hlavně patrioty - Hodoňáky, se vztahem ke klubu a městu.

Členské příspěvky aktuálně tvoří 27 % podílu na celkovém rozpočtu na sezonu mládežnické organizace. Jsou tak významnou součástí našeho rozpočtu, která dává předpoklad kvalitní práci s mladými hráči klubu. Za úhradu členských příspěvků všem rodičům hráčů tímto upřímně děkujeme.


▶️ PŘÍPRAVKA


▶️ 1. TŘÍDA


▶️ 2. TŘÍDA


▶️ 3. TŘÍDA


▶️ 4. TŘÍDA


▶️ 5. TŘÍDA


▶️ 6. TŘÍDA


▶️ 7. TŘÍDA


▶️ 8. TŘÍDA


▶️ 9. TŘÍDA


▶️ DOROST


▶️ JUNIOŘI


▶️ Brankáři: 2. - 4. TŘÍDA


▶️ Brankáři: 5. TŘÍDA - DOROST


▶️ Brankáři: JUNIOŘIPokud si chcete dokoupit jakékoliv klubové oblečení nebo některý z doplňků, není potřeba kupovat celý balíček. Můžete si pořídit kterýkoliv z předmětů i jednotlivě. V případě zájmu se obraťte na vedoucí svých kategorií.


▶️ CENY OBLEČENÍ A DOPLŇKŮ

▶️ VELIKOSTI OBLEČENÍ A DOPLŇKŮ

▶️ SLEVA NA NÁKUP ZNAČEK BAUER, KAPPA A ´47

další články
Martin Lašák: Chtěl jsem hrát za Baník. Líbí se mi, jak klub funguje
A-Tým
18.7.2024

Obránce Martin Lašák byl první oznámenou posilou Baníku pro novou sezonu. Odchovanec Uherského Hradiště se na Slovácko s...
Šestiletá historie Baníku zná pouze tři vítěze kanadského bodování. Znáte všechny?
A-Tým
8.7.2024

V základní části uplynulé sezóny zaznamenal Vojtěch Dobiáš 42 kanadských dobů a stal se králem hodonínské produktivity. Před ním se to podařilo jen dvěma dalším hráčům, víte kterým?
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
Info
4.7.2024

V posledních letech v rámci náborové činnosti stále více prohlubujeme spolupráci se školkami nejen v Hodoníně, ale i v o...
Prosíme fanoušky o vyplnění krátkého dotazníku
A-Tým
3.7.2024

Vážení příznivci hodonínského hokeje, vážení fanoušci Baníku. Připravili jsme krátký dotazník, rádi bychom znali Váš náz...