SHKM Hodonín

Vstupenky

A-tým

Za vstupenku na přípravné zápasy Baníku zaplatí fanoušci 30,- korun. Cena vstupného na mistrovské zápasy v základní části zústává ve stejné výši jako v minulé sezoně - vstupenka na stání i na sezení bude stát shodně 50,- Kč.

Vstupenka na první kolo playoff, tedy na čtvrtfinálové duely, bude stát 70,- korun. S každým dalším kolem se cena vstupného navýší o deset korun. Cena všech vstupenek je včetně DPH.

Ceny vstupného pro sezonu 2021-22

Přípravné zápasy 30,- Kč
Základní část 50,- Kč
Čtvrtfinále playoff 70,- Kč
Semifinále playoff 80,- Kč
Finále playoff 90,- Kč

Ani letos SHKM nebude vydávat permanentní vstupenky. „Jsme si vědomi toho, že pro některé fanoušky je to nepříznivá zpráva. Na permanentkách fanoušci jednak ušetřili peníze a také čas strávený u pokladny. Nechceme samozřejmě nic přivolávat, ale bohužel stále nejsme schopni garantovat, že se řádně odehraje celá sezona a permanentky jsou tudíž v současné situaci velmi ošemetnou záležitostí,“ uvědomuje si Martin Vyrůbalík.

Klub tedy stejně jako v minulé sezoně vydá pouze omezený počet takzvaných „volných vstupenek“. Ty obdrží hráči A-týmu pro své rodinné příslušníky také naši a partneři a sponzoři, kterým klub každoročně poskytuje za jejich finanční podporu permanentky zdarma.


Vstup ZDARMA na zápasy A-týmu SHKM Hodonín mají

• děti do 130 cm
• majitelé průkazu ZTP (po předložení průkazu)
• hráči a trenéři mládežnických kategorií SHKM (po předložení klubové průkazky)


Mládež

Vstup na všechna domácí utkání mládežnických týmů SHKM Hodonín je zdarma.

další články
Reparát složen. Baník porazil poslední Techniku a dál drží první příčku tabulky
A-Tým
4.12.2021

Po prohře v Brumově se hokejisté SHKM vrátili na vítěznou vlnu. V domácím prostředí porazila Kubova parta poslední Techn...