SHKM Hodonín

Vstupenky

A-tým

Za vstupenku na přípravné zápasy Baníku zaplatí fanoušci 30,- korun. Cena vstupného na mistrovské zápasy v základní části zústává ve stejné výši jako v minulé sezoně - vstupenka na stání i na sezení bude stát shodně 50,- Kč.

Vstupenka na první kolo playoff, tedy na čtvrtfinálové duely, bude stát 70,- korun. S každým dalším kolem se cena vstupného navýší o deset korun. Cena všech vstupenek je včetně DPH.

Ceny vstupného pro sezonu 2021-22

Přípravné zápasy 30,- Kč
Základní část 50,- Kč
Čtvrtfinále playoff 70,- Kč
Semifinále playoff 80,- Kč
Finále playoff 90,- Kč

Ani letos SHKM nebude vydávat permanentní vstupenky. „Jsme si vědomi toho, že pro některé fanoušky je to nepříznivá zpráva. Na permanentkách fanoušci jednak ušetřili peníze a také čas strávený u pokladny. Nechceme samozřejmě nic přivolávat, ale bohužel stále nejsme schopni garantovat, že se řádně odehraje celá sezona a permanentky jsou tudíž v současné situaci velmi ošemetnou záležitostí,“ uvědomuje si Martin Vyrůbalík.

Klub tedy stejně jako v minulé sezoně vydá pouze omezený počet takzvaných „volných vstupenek“. Ty obdrží hráči A-týmu pro své rodinné příslušníky také naši a partneři a sponzoři, kterým klub každoročně poskytuje za jejich finanční podporu permanentky zdarma.


Vstup ZDARMA na zápasy A-týmu SHKM Hodonín mají

• děti do 130 cm
• majitelé průkazu ZTP (po předložení průkazu)
• hráči a trenéři mládežnických kategorií SHKM (po předložení klubové průkazky)


Mládež

Vstup na všechna domácí utkání mládežnických týmů SHKM Hodonín je zdarma.

další články
Přijďte ve středu 22. září na ZS Václava Nedomanského na akci Týden hokeje!
Info
20.9.2021

Ve středu 22. září budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké t...