SHKM Hodonín
Výzva pro fanoušky, rodiče, ale i bývalé a současné hráče: Pomozte nám zdokumentovat dvacetiletou historii SHKM!
Výzva pro fanoušky, rodiče, ale i bývalé a současné hráče: Pomozte nám zdokumentovat dvacetiletou historii SHKM!
Info
13.7.2021

V letošním roce slaví náš klub dvacáté výročí od založení. V rámci oslav bychom moc rádi zmapovali dvacetiletou historii SHKM Hodonín a k tomu potřebujeme pomoc Vás – fanoušků, bývalých i současných hráčů SHKM, jejich rodičů, rodinných příslušníků i kamarádů. Pomozte nám dát dohromady naši společnou historii!

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Máte doma fotky, videa či jiné materiály z historie SHKM? Jste ochotni nám je poskytnout? Pokud jste na obě dvě otázky odpověděli ano, tak jste nám udělali obrovskou radost! Budeme rádi a vděčni za jakoukoliv část historie našeho oddílu.

Fotografie

Fotografie nám můžete posílat elektronicky. Popis toho, jakým způsobem najdete níže v tomto článku. Je nám jasné, že spoustu fotografií máte i v podobě klasické vyvolané fotky. Pokud máte možnost tyto fotografie naskenovat a následně poslat, budeme za to rádi. Pokud ale skener nemáte, a přesto byste se chtěli o historické momentky podělit, kontaktujte nás prosím na emailu klub@shkmhodonin.cz. Rádi si klasické fotografie zapůjčíme, naskenujeme a v pořádku vrátíme majiteli.

Budeme rádi za fotky (i videa) z tréninků, zápasů, turnajů, letní přípravy nebo třeba za staré týmové fotky.

Videa

Také videa nám můžete zasílat v elektronické podobě a je úplně jedno, v jakém formátu videa budou (.avi, .mp4, .mov a podobně…). Pokud máte nějaká videa na CD, platí to samé, co u vyvolaných fotografií – pokud nám CD zapůjčíte, stáhneme si jeho obsah a následně jej majiteli vrátíme.

Bohužel nejsme schopni použít materiály nahrané na staré VHS kazety. Nemáme technologii na to, dostat obraz z kazety do digitální podoby.

Ostatní materiály

Za dvacet let prošlo naším klubem několik stovek hokejistů, ale i hokejistek a spousta z nich má doma určitě schovány buď své dresy z mládežnických let, medaile z turnajů či diplomy s individuálním oceněním. I za tyto předměty budeme rádi. Můžete nám je vyfotit a poslat, nebo opět – zapůjčit s tím, že je majitelům následně opět vrátíme.

Jak nám fotografie a videa poslat?

Abychom zachovali co největší kvalitu materiálů, prosíme, abyste neposílali fotky ani videa klasickým e-mailem (hlavně kvůli omezení velikosti přiložených souborů), ale abyste využili webové stránky www.uschovna.cz. Návod, jak soubory odeslat je snadný:

1. Klikněte na tento odkaz: http://www.uschovna.cz/poslat-zasilku

2. Klikněte na „vyberte soubor“ a vyberte soubory, které chcete poslat (můžete vybrat více souborů najednou)

3. Do kolonky „od“ zadejte vaši e-mailovou adresu

4. Do kolonky „komu“ zadejte e-mail redakce@shkmhodonin.cz

5. Do políčka „zpráva“ nám prosím popište, co se na fotografiích/videích nachází, a kdy (zhruba) a kde byly pořízeny. Sdělte nám také prosím Vaše jméno, abychom při použití mohli uvést autora

6. Klikněte na „odeslat“


Materiály nám prosím posílejte do konce měsíce července, od srpna bychom chtěli obdržené fotky a videa začít zpracovávat.

Děkujeme za každou fotku či video!

#shkmhodonin #vicnezhokej #rodinnyklub

další články
Skvělý obrat Baníku v Blansku znamená prodloužení vítězné série!
A-Tým
17.10.2021

Opravdový Baník se nikdy nevzdává! Přesně to dnes předvedli hokejisté A-týmu SHKM na ledě Blanska, kde zeleno-černí na z...