SHKM Hodonín
Vstupenky na domácí čtvrtfinálový zápas jsou v prodeji v naší online aplikaci!
Vstupenky na domácí čtvrtfinálový zápas jsou v prodeji v naší online aplikaci!
A-Tým
27.2.2020

Hokejisté SHKM Hodonín přivítají ve druhém čtvrtfinálovém utkání na ledě Zimního stadionu Václava Nedomanského tým Orlů z Uničova. Utkání se odehraje v pátek 28. února od 18:00 hodin, už teď si ale můžete pořídit vstupenku v naší online aplikaci.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

26. kol základní části je minulostí. Hokejisté SHKM po pomalém rozjezdu nakonec v pohodě vybojovali účast v playoff, kdo kterého jdou z pátého místa. Jejich čtvrtfinálovým soupeřem tak budou hráči HC Uničov.

Na čtvrtfinále za 50,- korun

Cena vstupenek na čtvrtfinálový duel se oproti základní části nepatrně navyšuje. Jednotná cena vstupenek na stání i na sezení je 50,- Kč. Zároveň si dovolujeme upozornit všechny fanoušky, že na zápasy playoff již neplatí permanentní vstupenky.

Online prodej vstupenek

Vstupenky v naší online aplikaci budou k dispozici od pondělí 24. února 09:00 hodin až do začátku zápasu, tedy do pátku 28.2. do 18:00.

Jelikož se dá očekávat zvýšený zájem o utkání, prosíme fanoušky, aby v co největší míře využili koupě vstupenek v naší aplikaci, čímž se vyhnou nákupu vstupenky v pokladně a zmenší možnou frontu před nimi. Děkujeme!

Prodej vstupenek v pokladně

Kromě nákupu online můžete využít také prodej na pokladně zimního stadionu. Vzhledem k online aplikaci nebude klasický předprodej, ale okno poklady se otevře už hodin a patnáct minut před začátkem zápasu, tedy v 16:45 hodin.

Rozpis zápasů SHKM ve čtvrtfinále playoff 2020

Datum soupeři začátek
ČF1, ST 26.2. HC Uničov - SHKM HODONÍN 18:00
ČF2, PÁ 28.2. SHKM HODONÍN - HC Uničov 18:00
příp. ČF3, NE 1.3. HC Uničov - SHKM HODONÍN 17:00
další články
Tibor Helísek: Chceme hráče rozvíjet komplexně
Info
4.4.2020

Tibor Helísek už několikátým rokem vede mladší a starší žáky hodonínského SHKM. Kromě toho je už pár sezon také šéftrené...
Trenéři přípravky: Zájem o hokej určitě je, přeci jen - Hodonín je hokejové město!
Rozhovor
1.4.2020

„U nejmenších dětí to je zejména o bruslení. To je základ všeho,“ říká hlavní trenér hodonínské přípravky Pavel Novotný....
Challenge: SHKM v pohybu. Přijali výzvu! Přijmete ji taky?
Info
1.4.2020

Zapojte se do „Challenge“, kterou před pár dny zahájil šéftrenér mládeže SHKM Hodonín Tibor Helísek. Challenge spočívá v...
#TBT video: A-tým SHKM při své premiéře senzačně vyhrál Krajskou ligu
Info
31.3.2020

Od fantastického triumfu hokejistů SHKM v jejich premiérové sezoně v Krajské lize dnes uběhl přesně rok. V neděli 31. bř...