SHKM Hodonín
Vstupenky na domácí čtvrtfinálový zápas jsou v prodeji v naší online aplikaci!
Vstupenky na domácí čtvrtfinálový zápas jsou v prodeji v naší online aplikaci!
A-Tým
27.2.2020

Hokejisté SHKM Hodonín přivítají ve druhém čtvrtfinálovém utkání na ledě Zimního stadionu Václava Nedomanského tým Orlů z Uničova. Utkání se odehraje v pátek 28. února od 18:00 hodin, už teď si ale můžete pořídit vstupenku v naší online aplikaci.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

26. kol základní části je minulostí. Hokejisté SHKM po pomalém rozjezdu nakonec v pohodě vybojovali účast v playoff, kdo kterého jdou z pátého místa. Jejich čtvrtfinálovým soupeřem tak budou hráči HC Uničov.

Na čtvrtfinále za 50,- korun

Cena vstupenek na čtvrtfinálový duel se oproti základní části nepatrně navyšuje. Jednotná cena vstupenek na stání i na sezení je 50,- Kč. Zároveň si dovolujeme upozornit všechny fanoušky, že na zápasy playoff již neplatí permanentní vstupenky.

Online prodej vstupenek

Vstupenky v naší online aplikaci budou k dispozici od pondělí 24. února 09:00 hodin až do začátku zápasu, tedy do pátku 28.2. do 18:00.

Jelikož se dá očekávat zvýšený zájem o utkání, prosíme fanoušky, aby v co největší míře využili koupě vstupenek v naší aplikaci, čímž se vyhnou nákupu vstupenky v pokladně a zmenší možnou frontu před nimi. Děkujeme!

Prodej vstupenek v pokladně

Kromě nákupu online můžete využít také prodej na pokladně zimního stadionu. Vzhledem k online aplikaci nebude klasický předprodej, ale okno poklady se otevře už hodin a patnáct minut před začátkem zápasu, tedy v 16:45 hodin.

Rozpis zápasů SHKM ve čtvrtfinále playoff 2020

Datum soupeři začátek
ČF1, ST 26.2. HC Uničov - SHKM HODONÍN 18:00
ČF2, PÁ 28.2. SHKM HODONÍN - HC Uničov 18:00
příp. ČF3, NE 1.3. HC Uničov - SHKM HODONÍN 17:00
další články
Zeleno-černí přišli v Hradišti o tříbrankový náskok, přesto vezou domů všechny body
A-Tým
22.1.2022

I čtvrté utkání Baníku v roce 2022 končí tříbodovým ziskem hodonínského celku. V Hradišti měli zeleno-černí skvělý start...
Základní část míří k cíli, o víkendu je na programu jubilejní dvacáté kolo. Baník jede do Uherského Hradiště
A-Tým
21.1.2022

Dlouhodobá část sezony Krajské ligy mužů 2021-22 míří do svého finále. O nadcházejícím víkendu se odehrají utkání již dv...
Tadeáš Pospíšil: Snažím se o obojí, jak střílet a dávat góly, tak nahrávat
A-Tým
19.1.2022

Ve svém čtvrtém utkání vstřelil první gól v zeleno-černých barvách. Dvacetiletý útočník Tadeáš Pospíšil se dočkal v nedě...