SHKM Baník Hodonín
Příprava finišuje. Baník v ligové generálce přivítá na svém ledě Uherský Ostroh
Příprava finišuje. Baník v ligové generálce přivítá na svém ledě Uherský Ostroh
A-Tým
8.9.2021

Ve čtvrtek 9. září zakončí hokejisté SHKM pátým utkáním sérii přípravných zápasů na novou sezonu v Krajské lize. Posledním zápasovým testem před zahájením ligových bojů bude pro svěřence trenéra Kuby souboj s hokejisty Uherského Ostrohu. Ostrožanům mají Drtiči co vracet, před dvěma týdny podlehli na soupeřově půdě po špatných prvních dvou třetinách 4:7. Poslední přípravný duel začíná na hodonínském zimním stadionu přesně v 18:00 hodin.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Dvě výhry dvě prohry

Hokejistům Baníku se v přípravě daří „tak napůl“. Na úvod utrpěli zeleno-černí vysokou porážku na ledě druholigového Žďáru nad Sázavou, druhou prohru pak musela Kubova parta zkousnout v Uherském Ostrohu. Naopak proti Břeclavanům se Baníku dařilo stoprocentně, po obratu ve Fosfa aréně si Drtiči se Lvy poradili i na domácím hřišti. Čtvrteční odveta s Uherský Ostrohem tak rozhodne o tom, jestli si Baník v přípravě připíše více výher nebo porážek.

Ostrožané zatím stoprocentní

Tým trenéra Ivana Klaudy zatím proplouvá přípravou jako nůž máslem. V prvním zápase si Ostrožan v derby smlsli na Uherském Brodu (6:3), pak zapsali již zmíněnou výhru nad Baníkem a na konci srpna pak odvezli vítězství i z břeclavského stadionu (5:2). O uplynulém víkendu pak měli na dosah vítězství na turnaji v Lanškrouně, po finálové prohře na nájezdy s Jindřichovým Hradcem brali Ostrožané nakonec „jen“ stříbro.

Přípravné zápasy Baníku

Datum Domácí Hosté Začátek
12.8. Žďár n. Sázavou SHKM 9:2
19.8. Břeclav SHKM 5:10
25.8. Uh. Ostroh SHKM 7:4
3.9. SHKM Břeclav 6:4
9.9. SHKM Uh. Ostroh 18:00

Sestavy z minulého utkání

SHKM Hodonín: Zollpriester (Luner) - Vyrůbalík, Crlík, Směřička, Polesný, Zlámal, Mikéska, Rýpar, Weber - Konečný, Dufek, Venclík - Vaškovič, Peš, Sajdl - Sedlák, Borot, Tomi - Chalupa.

HOKEJ Uherský Ostroh: sestavu Ostrohu z posledního utkání se nám nepodařilo dohledat.

Delegace rozhodčích

Martin Hübl - Viktor Schenel, Kamila Smetková.

Vstupné

Vstupenky (na stání i na sezení) na domácí přípravná utkání A-týmu SHKM Hodonín můžete koupit hodinu před začátkem utkání v pokladně ZS Václava Nedomanského za jednotnou cenu 30,- Kč. Děti do 120 cm mají vstup zdarma.

Bezpečnostní opatření

Od 1. září 2021 je dle MO MZ možno zaplnit tribuny na sportovním utkání nad 3000 osob a neplatí již ani omezení pouze na místa k sezení. Proto budou na zápasy A-týmu SHKM otevřena nejen tribuna na sezení, ale i všechny tribuny na stání.

Fanoušci však musí nadále počítat s tím, že při samotném vstupu na stadion se budou muset prokázat jedním z následujících potvrzení:
- Potvrzením o provedeném antigenním testu, ne starším než 72 hodin
- Potvrzením o provedeném PCR testu, na starším než 7 dní
- Potvrzením o prodělání nemoci Covid-19 v posledních 180 dnech
- Potvrzením o druhé dávce očkování, starším více než 14 dní
- Potvrzením o aplikaci jednodávkové vakcíny, starším více než 14 dní

Upozorňujeme fanoušky, že pro vstup na stadion je nutné mít nasazen respirátor nebo jinou ochranu úst splňující normu FFP2. Děti do osmi let (včetně) při vstupu nemusí prokazovat bezinfekčnost.

Děkujeme předem všem fanouškům za pochopení a za dodržování nastavených epidemických pravidel a opatření.


další články
Junioři předvedli proti Znojmo parádní obrat a po vítězství 4:3 vstoupili do ligy vítězně!
Junioři
24.9.2023

Vstup do zápasu prvního kola ligy juniorů vyšel o poznání lépe hostujícímu Znojmu, které se v první třetině ujalo dvoubr...
Body zůstaly na severu, jedinou trefu Baníku v zápase s Havířovem zařídil Jiří Karafiát
A-Tým
23.9.2023

První utkání nového ročníku druhé ligy je za námi. Baník jel na daleký sever s defenzivní taktikou, která na domácího ha...
Proti Třebíči deváťáci vedli, pak ale inkasovali osm gólů v řadě
9. třída
23.9.2023

Zápas dvou různých polovin. Tak by se dalo jednoduše shrnout dnešní první mistrovské utkání hodonínských deváťáků. Ty pr...
Dorost vkročil do sezony pravou nohou! Scorpions odjíždí domů do Brna se sedmigólovým přídělem
Dorost
23.9.2023

Parádní ligové premiéra dorostu Baníku přinesla svěřencům trenéra Prčíka první tři body do tabulky. Po bezbrankové první...
×
Odehrané 10:40 | JUN
SHKM Baník Hodonín
Aptec Orli Znojmo