SHKM Hodonín
Krajská liga mužů v nezměněné podobě, Baník začne ligu opět s Uherským Hradištěm
Krajská liga mužů v nezměněné podobě, Baník začne ligu opět s Uherským Hradištěm
A-Tým
18.6.2019

Na tradičním aktivu se dnes ve Vyškově sešli zástupci týmů Krajské ligy Jižní Moravy a Zlína, aby si odsouhlasili herní systém pro sezonu 2019-20. Počet týmů zůstává stejný, jako v minulém ročníku, v KLM JMaZ bude nadále působit čtrnáct mužstev. Hodonínské hokejisty tak v základní části čeká celkem 26 utkání se třinácti soupeři.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

První kolo KLM je na programu 22. září 2019 a zelenočerní se úvod soutěže představí stejně jako proti Uherskému Hradišti, tentokrát však Baník začne ligové boje na domácím stadionu.

Poslední kolo základní části se odehraje 22. února 2020. Hrát se bude klasickým systémem doma - venku a jednoduchými počty tak dospějeme k tomu, že základní část nabídne celkem 26 kol (13 zápasů doma, 13 venku).

Playoff, do kterého postoupí osm nejlepších týmů dlouhodobé soutěže, začne ve středu 26. února a nového vítěze Krajské ligy budeme znát nejpozději 22. března. Novinkou nadcházejícího ročníku bude souboj o třetí místo, který se odehraje formou dvojutkání (doma - venku). O bronzové medaile se utkají poražení semifinalisté.

Čtvrtfinále a nově také semifinále playoff se budou hrát na dvě vítězná utkání, závěrečné finále pak na tři vítězné zápasy. Vítěz Krajské ligy Jižní Moravy a Zlína má právo účasti v kvalifikaci o postup do 2. ligy.

Hracími dny jsou pátek (vložená kola), sobota či neděle (podle toho, který den si tým vybere) a státní svátky. Hokejisté SHKM Hodonín budou své domácí zápasy hrávat v neděli.


Účastníci KLM JMaZ 2019-20

Dynamiters Blansko HK, HC Brumov-Bylnice, HC Lvi Břeclav , HC Spartak Uherský Brod, HC Spartak Velká Bíteš, HC Štika Rosice, HC Uherské Hradiště, HC Uničov, HHK Velké Meziříčí, HK Kroměříž, Hokej Uherský Ostroh, KMB Boskovice, SHKM Hodonín, TJ Sokol Březina.


další články
Splnil úkol od agenta, sestříhal video a uspěl na draftu. Paráda, těší Radka Kučeříka
Rozhovor
3.7.2019

Krátce po draftu NHL, který byl předminulý týden, se ve čtvrtek konal výběr zahraničních talentovaných hokejistů pro tým...
Obránce Radka Kučeříka si v draftu CHL vybral tým Saskatoon Blades!
Info
28.6.2019

Hodonínského odchovance a mládežnického reprezentanta, který v posledních letech hájí barvy brněnské Komety, si na celko...
Realizační týmy SHKM pro sezonu 2019-20
Info
27.6.2019

Letní příprava všech kategorií hokejového klubu SHKM Hodonín je u konce. Před pár dny jsme fanouškům přinesli informace ...
Stravování mladých sportovců #5: Tuky
Info
26.6.2019

Vedle sacharidů, se kterými nás MUDr. Marie Skalská seznámila v minulých dílech, jsou dalšími základními složky potravy ...