SHKM Baník Hodonín
Baník do svých řad vítá brankářskou posilu, Ondřeje Dolíšku
Baník do svých řad vítá brankářskou posilu, Ondřeje Dolíšku
A-Tým
31.8.2022

Ready na svou druholigovou sezonu je dvacetiletý Ondřej Dolíška, nová brankářská posila Baníku Hodonín. Mladý odchovanec vítkovického hokeje si svými výkony vybojoval smlouvu na hokejovou sezonu 2022-23. Jsme rádi, že se nám, i díky společnosti Ready-mat, podařilo Ondru přivést.

autor:
Redakce
Sdílejte článek
 

Skupina společností Readymat Group s.r.o. (www.ready-mat.cz) zajišťuje komplexní služby a poradenství související s bydlením. Svým klientům nabízí revoluční cihly, filigránové stropy, roletové, žaluziové a běžné překlady, komíny, maltové a omítkové směsi, kvalitní lité anhydritové podlahy, samonivelační stěrky, vinylové podlahy, zátěžové koberce, interiérové dveře a v neposlední řadě se může postarat i o pronájem, prodej nebo správu Vašich nemovitostí. Poděkování patří především jednateli společnosti – Ing. Milanu Frantovi. Děkujeme, vážíme si Vaší podpory!

Rozhovor s hráčem – Ondřej Dolíška:

Ondro , co tě přivedlo do Hodonína a jak probíhal prvotní kontakt?

Do Hodonína mě přivedl pan Vyrubalík po domluvě s mým agentem Tomášem Vošvrdou, který mě panu Vyrubalíku doporučil a ten mi dal šanci se tady poprat o místo.

V bráně, jsi přesvědčil trenéry svým výkonem - jak vnímáš zatím své postavení v týmu ?

Své postavení v týmu si musím ještě vybojovat, ale myslím si, že jsem se ukázal co umím a že v sezóně se to bude ještě zlepšovat.

Máš za sebou již pár utkání, dokážeš popsat rozdíly mezi extraligou juniorů a druhou ligou?

Tak mezi juniorkou a druhou ligou je rozdíl hlavně v myšlení hráčů. Tady jsou už starší a zkušenější hráči, kteří dokážou něco vymyslet v juniorce to je spíš o rychlosti.

Co od sebe v sezoně očekáváš?

Od sebe očekávám co nejlepší výkony a ukázat co ve mě je. A od sezony celkově očekávám, že se nám s týmem podaří urvat co nejlepší umístění a povede se nám dostat do play off a přinejlepším se dostat až do finalé. Tým a celkově partu tady máme super a věřím že můžeme uspět.

další články
Jan Švejda: Myslel jsem, že to někdo tečoval. Až pak jsme zjistil, že to je můj gól
A-Tým
3.3.2024

Obránce Honza Švejda se proti Draci Šumperk trefil poprvé v sezoně a vyhrál tak interní soutěž s jedním svým spoluhráčem. Uhodnete se kterým a o co šlo? Odpověď najdete v našem pozápasovém rozhovoru.
Baník zničil i díky hattricku Vojty Dobiáše sedmi góly Draky a jde na třetí místo před opavský Slezan!
A-Tým
2.3.2024

Slovácký celek rázně odmítl prodloužení dosavadní tradice, že vzájemné zápasy s Draky končí nerozhodným výsledkem. Baník...
×
Dnes v 17:15 | 9.tř.
SKLH Žďár nad Sázavou
SHKM Baník Hodonín