SHKM Baník Hodonín
Baník do svých řad vítá brankářskou posilu, Ondřeje Dolíšku
Baník do svých řad vítá brankářskou posilu, Ondřeje Dolíšku
A-Tým
31.8.2022

Ready na svou druholigovou sezonu je dvacetiletý Ondřej Dolíška, nová brankářská posila Baníku Hodonín. Mladý odchovanec vítkovického hokeje si svými výkony vybojoval smlouvu na hokejovou sezonu 2022-23. Jsme rádi, že se nám, i díky společnosti Ready-mat, podařilo Ondru přivést.

autor:
Redakce
Sdílejte článek
 

Skupina společností Readymat Group s.r.o. (www.ready-mat.cz) zajišťuje komplexní služby a poradenství související s bydlením. Svým klientům nabízí revoluční cihly, filigránové stropy, roletové, žaluziové a běžné překlady, komíny, maltové a omítkové směsi, kvalitní lité anhydritové podlahy, samonivelační stěrky, vinylové podlahy, zátěžové koberce, interiérové dveře a v neposlední řadě se může postarat i o pronájem, prodej nebo správu Vašich nemovitostí. Poděkování patří především jednateli společnosti – Ing. Milanu Frantovi. Děkujeme, vážíme si Vaší podpory!

Rozhovor s hráčem – Ondřej Dolíška:

Ondro , co tě přivedlo do Hodonína a jak probíhal prvotní kontakt?

Do Hodonína mě přivedl pan Vyrubalík po domluvě s mým agentem Tomášem Vošvrdou, který mě panu Vyrubalíku doporučil a ten mi dal šanci se tady poprat o místo.

V bráně, jsi přesvědčil trenéry svým výkonem - jak vnímáš zatím své postavení v týmu ?

Své postavení v týmu si musím ještě vybojovat, ale myslím si, že jsem se ukázal co umím a že v sezóně se to bude ještě zlepšovat.

Máš za sebou již pár utkání, dokážeš popsat rozdíly mezi extraligou juniorů a druhou ligou?

Tak mezi juniorkou a druhou ligou je rozdíl hlavně v myšlení hráčů. Tady jsou už starší a zkušenější hráči, kteří dokážou něco vymyslet v juniorce to je spíš o rychlosti.

Co od sebe v sezoně očekáváš?

Od sebe očekávám co nejlepší výkony a ukázat co ve mě je. A od sezony celkově očekávám, že se nám s týmem podaří urvat co nejlepší umístění a povede se nám dostat do play off a přinejlepším se dostat až do finalé. Tým a celkově partu tady máme super a věřím že můžeme uspět.

další články
Skupina východ bude mít 13 účastníků, nováčkem je Znojmo. Orlová nakonec přihlášku nepodala
A-Tým
14.6.2024

Na dnešním druholigovém aktivu byl potvrzen hrací model druhé ligy pro sezonu 2024-25. Moravská část se odehraje ve třin...
FOTO + VIDEO: Nemocnice rodinám 2024
Info
10.6.2024

Druhý ročník akce „Nemocnice rodinám“ byl stejně skvělý, jako ton loňský první. Děkujeme Nemocnici TGM Hodonín za pozván...
Kondiční trenér Dan Hapla: Druhá liga je podle mě nejtěžší soutěž ze všech. Před klukama smekám klobouk!
A-Tým
7.6.2024

Realizační tým prvního mužstva Baníku se už před sezonou 2022-23 rozrostl o nového člena. O kondiční připravenost hodoní...
Baník ulovil u rivala zvučnou posilu. Na česko-slovenské pomezí přichází produktivní útočník s prvoligovými zkušenostmi
Info
6.6.2024

Po dvou nových tvářích v defenzivě hlásí kabina Baníku také první letní ofenzivní posilu. Zeleno-černý dres bude v sezon...