SHKM Baník Hodonín
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
Info
4.7.2024

V posledních letech v rámci náborové činnosti stále více prohlubujeme spolupráci se školkami nejen v Hodoníně, ale i v okolních obcích. Kromě čím dál oblíbenější školičky bruslení, která na našem zimním stadionu probíhá pravidelně od ledna do března, nezahálíme ani v mimosezonním období.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Celý květen a červen se naši trenéři pravidelně vydávali do hodonínských mateřských školek, konkrétně MŠ Vrchlického, MŠ Jilemnického, MŠ Jánošíkova a MŠ Družstevní. Nově jsme rozšířili naše aktivity i do mateřských škol v okolních obcích. Seznámit děti s nejkrásnějším kolektivním sportem jsme byli v Dolních Bojanovicích, Lužicích, Dubňanech, Mutěnicích a Ratíškovicích.

Všechny návštěvy byly plné upřímné dětské radosti a sportovními aktivitami, které jsme pro děti připravili. Jednou z hlavních a nejoblíbenějších atrakcí byla opičí dráha, která rozvíjí obratnost a koordinaci dětí. Velký úspěch ale měla tradičně i střelnice, při které si děti mohly vyzkoušet přesnost a zručnost. Tyto aktivity byly dětmi ve všech mateřských školkách velmi dobře přijaty a společně s našimi trenéry si dopoledne plné zábavy vždy náramně užily.

Bohužel, vlivem nepříznivého počasí se nám nepodařilo uskutečnit návštěvy ve všech plánovaných školkách. Některé programy byly dokonce zrušeny, což nás nesmírně mrzí, protože jsme viděli, jak moc se děti na naše návštěvy těšily. Věříme ale, že všechno napravíme v příštím roce.

Na začátku nového školního roku budou mít děti možnost přijít si hokej vyzkoušet přímo na ledě. Věříme, že tato praktická zkušenost na ledě pro ně bude nejen zábavná, ale také inspirativní a motivující k dalším sportovním aktivitám.

Doufáme, že naše spolupráce s mateřskými školami bude pokračovat i v následujících letech a že budeme moci přinášet radost a sportovní zážitky stále většímu počtu dětí. Naše aktivity se totiž stále drží našeho hlavního motta, díky kterému není naše práce jen o sportu, ale také o rozvoji pohybových dovedností, týmové spolupráci a radosti z pohybu.

Baník – víc než hokej!
další články
Šestiletá historie Baníku zná pouze tři vítěze kanadského bodování. Znáte všechny?
A-Tým
8.7.2024

V základní části uplynulé sezóny zaznamenal Vojtěch Dobiáš 42 kanadských dobů a stal se králem hodonínské produktivity. Před ním se to podařilo jen dvěma dalším hráčům, víte kterým?
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
Info
4.7.2024

V posledních letech v rámci náborové činnosti stále více prohlubujeme spolupráci se školkami nejen v Hodoníně, ale i v o...
Prosíme fanoušky o vyplnění krátkého dotazníku
A-Tým
3.7.2024

Vážení příznivci hodonínského hokeje, vážení fanoušci Baníku. Připravili jsme krátký dotazník, rádi bychom znali Váš náz...
Kupte si permanentku na zápasy Baníku a ušetřete skoro polovinu oproti nákupu klasických vstupenek!
A-Tým
1.7.2024

Sezona 2024-25 se kvapem blíží a my všichni se už nemůžeme dočkat, až zase oblékneme zeleno-černé barvy. Proto Vám už s ...