SHKM Baník Hodonín
SD: Prostějov otočil zápas v Hodoníně a bere tři body
SD: Prostějov otočil zápas v Hodoníně a bere tři body
Přípravka
26.2.2016

Na góly se v dnešním utkání čekalo až do poloviny utkání, kdy skóre otevřel domácí útočník Škriba. Hosté po necelé minutě srovnali, ale vedení na stranu Hodonína záhy vrátil Chalupa. V poslední dvacetiminutovce se ale trefovali už jen hosté z Hané, kteří nejprve dvěma góly získali vedení na svou stranu a v závěru pečetili na konečných 2:4.

autor:
Redakce
Sdílejte článek
 
33. kolo, pátek 26.2.2016
SHKM Baník Hodonín - SK Prostějov 1913
HOM
2:4
(0:0, 2:1, 0:3)
PRO
Branky a nahrávky: 27. Škriba (Špírek), 32. Chalupa - 28. Popelka (Skácel, Studený), 50. Krejčí, 54. Knápek (Studený, Vlček), 59. Krejčí (Studený, Antoníček). Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4.
Lekeš (Štipčák) - Štěpanovský M., Veselský, Šebesta, Špírek, Mikulič, Veselý, Smetková, Chalupa, Škriba, Pavka, Svoboda, Ščecina, Lindner, Flora, Weber, Pospíšil T., Zajíček. Trenéři: Karel Buřič, Patrik Weber.
Rochla (Micka) - Studený, Foltas, Knápek, Popelka, Žilka (A), Vytásek (A), Krejčí, Slavotínek, Navrátil (C), Antoníček, Lauryn, Skácel, Béreš, Vlček. Trenér: Filip Smejkal.
další články
Martin Lašák: Chtěl jsem hrát za Baník. Líbí se mi, jak klub funguje
A-Tým
18.7.2024

Obránce Martin Lašák byl první oznámenou posilou Baníku pro novou sezonu. Odchovanec Uherského Hradiště se na Slovácko s...
Šestiletá historie Baníku zná pouze tři vítěze kanadského bodování. Znáte všechny?
A-Tým
8.7.2024

V základní části uplynulé sezóny zaznamenal Vojtěch Dobiáš 42 kanadských dobů a stal se králem hodonínské produktivity. Před ním se to podařilo jen dvěma dalším hráčům, víte kterým?
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
Info
4.7.2024

V posledních letech v rámci náborové činnosti stále více prohlubujeme spolupráci se školkami nejen v Hodoníně, ale i v o...
Prosíme fanoušky o vyplnění krátkého dotazníku
A-Tým
3.7.2024

Vážení příznivci hodonínského hokeje, vážení fanoušci Baníku. Připravili jsme krátký dotazník, rádi bychom znali Váš náz...