SHKM Hodonín
Kulaté výročí „Sametu“ ve znamení hokeje! Do Hodonína dorazí Blansko
Kulaté výročí „Sametu“ ve znamení hokeje! Do Hodonína dorazí Blansko
A-Tým
16.11.2019

Sváteční odpoledne nabídne další z řady hokejových bitev. V den třicátého výročí událostí z listopadu roku 1989 je na programu už jedenácté kolo letošní Krajské hokejové ligy. Dalším soupeřem, jehož hodonínští hokejisté na svém stadionu vyzvou, jsou blanenští Dynamiters. Utkání začíná v tradičním termínu a čase – úvodní buly bude vhozeno v neděli 17. listopadu v 17:00 hodin.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Blanenským hokejistům patří po deseti odehraných kolech desáté místo ve čtrnáctičlenné tabulce a před nedělním soubojem tak jsou o dvě příčky před Baníkem. Dynamiters v dosavadním průběhu získali jedenáct bodů, což znamená, že v případě výhry se zeleno-černí na svého soupeře bodově dotáhnou.

Nejproduktivnějším hráčem a zároveň nejlepším blanenským střelcem je s osmi zásahy a celkem devíti kanadskými body Hynek Grünwald. Střelecky se daří také Matouši Královi, který ke třem asistencím přidal šest gólových zářezů. Nestárnoucí veterán Jiří Vítek, který za pár týdnů oslaví už neuvěřitelné 52. narozeniny, posbíral skvělých sedm bodů (3+4).

Sestavy z posledního utkání

SHKM Hodonín: Kotvan (27. Zollpriester) - Směřička, Weber, Rýpar, Veselský, Walla - Dufek, Peš (C), Chalupa - Kuba (A), Sajdl (A), Novotný - Zapletal, Kotásek.

Dynamiters Blansko HK: Vlach (19. Šenk) - Sedláček, Hanzlík, Antoňu, Verner, Němec, Pilát – Berka, Kuběna, Jakubec, Král, Vítek, Šmahel, Antal, Drenčko, Grünwald H.

Rozhodčí

Filip Čech - Tomáš Kociňák, Jakub Šmíd.

další články
Michal Kuba: Začali jsme zostra a postupně jsme přidávali
Info
2.7.2020

První část letní přípravy končila minulý týden také hráčům A-mužstva. Trenér Michal Kuba je s jejím průběhem spokojen. „...
První informace k mládežnickým soutěžím
Info
1.7.2020

Přinášíme první informace ke složení jednotlivých mládežnických soutěží, kterých se budou v sezoně 2020-21 účastnit mužs...