SHKM Baník Hodonín
Hodonínské hokejisty čeká těžká zkouška, o body budou bojovat ve Velkém Meziříčí
Hodonínské hokejisty čeká těžká zkouška, o body budou bojovat ve Velkém Meziříčí
A-Tým
13.12.2019

Na programu je již 16. kolo krajské ligy a hodonínští hokejisté v sobotu 14. prosince zajíždí do Velkého Meziříčí. Úvodní duel Baníku s Horáky vyšel lépe hostům z Vysočiny, když Drtiči prohráli v poměru 0:3. Hodonín však vstoupil do druhé poloviny základní části vítězně a na své výkony se pokusí navázat na ledě silného soupeře. Začátek zápasu je naplánován na 17:30.

autor:
Ivan Hochman
Sdílejte článek
 

Vypadá to, že hráči SHKM dali zapomenout nepříznivým výsledkům ze začátku sezony a naladili se já vítěznou vlnu, která trvá již 5 zápasů. Drtiče čeká venkovní zápas ve Velkém Meziříčí hned dva dny poté, co si před domácími fanoušky poradili s Velkou Bíteši.

Odvetný zápas se Spartakem se pro Drtiče vyvíjel mnohem lépe, než jejich první střetnutí s tímto soupeřem v letošní sezoně. Tehdy Jakub Sajdl vyrovnával vteřinu před koncem třetí třetiny, aby mohl svému týmu zajistit další trefou bonusový bod z prodloužení. Čtvrteční zápas v Hodoníně byl ale mnohem jednoznačnější.

Baník si prakticky výhru zajistil už v první třetině, kterou vyhrál jednoznačně 5:1 a pro soupeře bylo velmi obtížné dostat se zpět do zápasu. V prostřední části každý z týmu vstřelil po jednom gólu a v závěrečné dvacetiminutovce se rozhodlo o konečném skóre 9:3 pro Hodonín.

Ačkoliv Hodonín stoupá tabulkou vzhůru, čeká je nyní soupeř, který je o šest příček výš a nachází se na druhém místě - Velké Meziříčí. Horáci se bodově dotáhli na aktuálního lídra z Uherského Ostrohu. Oba týmy nastřádaly za 15 utkání třiatřicet bodů.

Velmez ve čtvrtek nastoupil k utkání v Boskovicích. Atraktivní utkání nabídlo celkem 7 branek. Soupeři se postupně přetahovali o vedení, až v jednačtyřicáté minutě skóroval Ambrož a na jeho trefu už nedokázal Ostroh reagovat.

Sestavy z posledního utkání

SHKM Hodonín: Kotvan (Zollpriester) – Směřička, Crlík, Rýpar, Veselský, Výmola, Sedlák, Filásek, Weber – Dufek, Peš (C), Tomi – Kuba (A), Sajdl (A), Venclík – Koubek, Chalupa, Vacula – Zapletal, Šenk.

HHK Velké Meziříčí: Slavíček (Juda J.) - Ambrož, Vlašín P., Vondráček, Kadela, Slabý, Báňa - Strnad, Sobotka, Rozmarín, Burian M., Vlašín M., Střecha T., Maštera, Burian V., Matov, Pejchal, Křenek, Střecha F.

Rozhodčí

Jakub Karpíšek - Marek Tichý, Jakub Kučera.

další články
Hokejisté opět nazují kopačky, 21. června se na Nesytě uskuteční už pátý ročník exhibičního fotbalového utkání
A-Tým
18.6.2024

Už popáté se na fotbalovém hřišti na Nesytě uskuteční benefiční exhibiční zápas mezi fotbalisty domácího FC Nesyt a hoke...
V Baníku budou pokračovat další dva hráči loňské sestavy. Smlouvy prodloužili Jan Švejda a Adam Bachánek
A-Tým
16.6.2024

Na soupisku A-týmu Baníku na nadcházející druholigové boje přibyla dvě jména. Vedení klubu se dohodlo na pokračování s d...
FOTO: Hráči páté třídy v pátek 14. června vyrazili vlakem za hokejbalem do Přerova
Info
15.6.2024

Tým složený hráčů a hráček páté třídy odehrál na Hané celkem tři hokejbalové zápasy, dvakrát se střetli s domácími Zubry...
Skupina východ bude mít 13 účastníků, nováčkem je Znojmo. Orlová nakonec přihlášku nepodala
A-Tým
14.6.2024

Na dnešním druholigovém aktivu byl potvrzen hrací model druhé ligy pro sezonu 2024-25. Moravská část se odehraje ve třin...