SHKM Baník Hodonín
Další těžká zkouška, do Hodonína přijede ex-prvoligový Havířov
Další těžká zkouška, do Hodonína přijede ex-prvoligový Havířov
A-Tým
29.10.2022

Po středečním zápase proti vedoucímu Znojmu je před hokejisty Baníku další těžká váha. Na Slovácko přijede v sobotu tým, který na jaře po dlouhých sedmi sezonách sestoupil z první ligy - AZ Havířov. Slezané zatím předvádí výkony jako na houpačce, přesto jsou s třinácti body na čtvrtém místě tabulky. Drtiči se navíc budou muset obejít bez služeb svého kapitána Jakuba Sajdla, který nedohrál zápas s Orly. Na marodce jsou také Erik Hložánek a Štěpán Kučera.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Základní informace

Soutěž: 2. liga sk. Východ, 11. kolo

Kdy: sobota, 29. října 2022, 17:00

Kde: Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín

Vstupné: stání 70,- Kč, sezení 99,- Kč

El. zápis: Baník vs. HAV

Textový přenos: www.onlajny.com

Stream: www.czechicehockey.tv


Bilance Baníku: 1 - 2 - 1 - 5, skóre 23:33, 10. místo

Poslední zápas: prohra 1:4 v utkání 10. kola proti Znojmu, středa 26. října


Bilance Havířova: 4 - 0 - 1 - 4, skóre 27:27, 4. místo

Poslední zápas: výhra 5:2 v utkání 10. kola proti Opavě, středa 26. říjnaZajímavosti

Michal Romančík. Proti Havířovu nastoupí Baník i s čerstvou posilou – útočníkem Michalem Romančíkem. Devětadvacetiletý forvard se postaví na pravé křídlo třetí formace vedle Matěje Charváta a Aleše Dufka.

Bratři poprvé v jednom dresu. Jako třináctý útočník bude proti Havířovu připraven naskočit do zápasu Kryštof Charvát, mladší bratr Matěje Charváta. Může se tak stát, že v dresu A-týmu Baníku poprvé nastoupí bratrská dvojice.

Dva odchovanci proti SHKM. Na soupisce Havířova pro dnešní zápas najdeme dva hodonínské odchovance. V brance by měl dostat šanci Marek Štipčák (21), v útoku pak junior Jakub Plevka (18).


Sestavy z posledního utkání

SHKM Baník Hodonín: Dolíška (Zollpriester) - Šmach, Polesný (A), Škápik (A), Němec, Rauš, Kališ - Sajdl (C), Matějka, Medek - Krejčiřík, Peš, Janás - Dufek, Charvát M., Huňady J. - Krejčí, Štědrý, Bartes.

AZ Havířov: Šindelka - Kunc, Kuboš, Dudáš, Havlík, Ševěček, Mrowiec, Ščurek - Apolenář, Ćmiel, Antoníček - Kofroň, Zdeněk, Tvrdý - Mrva, Spratek, Pawliczek - Middleton, Plevka, Pastor.


Partner utkánídalší články
Starší žáci zakončili sezonu šestým místem na Memoriálu bratří Vincourů v Českém Těšíně
Info
27.3.2023

Poslední březnový víkend roku 2023 patřil na zimním stadionu v dalekém Českém Těšíně pátému ročníku Memoriálu bratří Vin...
Okresní sport přišel o další osobnost. V Rakousku zemřel bývalý rozhodčí Miroslav Bůšek
Info
26.3.2023

Sport na Hodonínsku přišel o velkého fanouška a další významnou osobnost. V neděli 26. března po dlouhé a těžké nemoci z...
Mladší žáci berou z domácího PEDRO CUPu páté místo, z vítězství se radují hráči Třebíče
Info
26.3.2023

První ročník PEDRO CUPu je minulostí. Hodonínští mladší žáci nakonec berou z domácí akce páté místo se ziskem pěti bodů,...
Hodonínský Pedro Cup pro hráče ročníku 2011 začíná už v sobotu 25. března, zápasy bude možno sledovat ŽIVĚ
Info
22.3.2023

Turnaj mladších žáků pořádá hokejový klub SHKM Baník Hodonín již od roku 2001, letos se poprvé bude konat pod záštitou s...