SHKM Baník Hodonín
SŽ: Další střelecké manévry mladých Drtičů odnesly Boskovice
SŽ: Další střelecké manévry mladých Drtičů odnesly Boskovice
U16
12.3.2016

Devět vstřelených branek, dva body do tabulky a osmá výhra v řadě. Starší žáci rozstříleli dalšího soupeře. K vysokému vítězství na ledě Boskovic vykročili mladí hodonínští Drtiči už v první třetině, po níž byl stav 4:1 pro hosty. Třemi góly se na výhře týmu ze Slovácka podílel Lukáš Daněček, čtyři kanadské body posbírali Alex Kašpárek a Filip Matuškovič. Hodonín zvítězil na boskovickém ledě jasně 9:2.

autor:
Redakce
Sdílejte článek
 
32. kolo, sobota 12.3.2016
SKMB Boskovice - SHKM Baník Hodonín
BOS
2:9
(1:4, 0:3, 1:2)
HOM
Branky a nahrávky: 5. Pospíšil (Vodák), 48. Pospíšil (Kalas) - 3. Daněček (Štarha, Toman), 7. Matuškovič (Kašpárek), 8. Daněček (Prčík), 16. Bárta (Prčík), 25. Kašpárek (Matuškovič), 27. Matuškovič (Kašpárek), 40. Kašpárek (Matuškovič), 52. Daněček (Běhůnek), 54. Svatošová (Churý). Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1 V oslabení: 0:1. Diváci: neuvedeno. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:7, 2:7, 2:9.
Čazimi - Rathouský, Oujeský, Krátký, Vodák, Pospíšil, Svoboda, Zukal Š., Formánek, Kalas (C), Zukal A., Mazáč. Trenér: Petra Procházková.
Běhal (Bílek Matyáš), Kunovský, Bílek Matěj, Matuškovič, Toman, Šupa, Plevka, Svatošová, Kašpárek, Prčík, Štarha, Běhůnek, Daněček, Bárta, Churý, Kudrna. Trenér: Tibor Helísek.
další články
Parádní obrat ve třetí třetině znamená vítězný vstup do přípravy!
A-Tým
9.8.2022

Baník vstoupil do zápasu proti domácímu Vyškovu lépe a v 15. minutě se po trefě Jana Štědrého dostal do vedení. Domácí a...
Foto + video: Brusle už nazulo i Béčko, na tréninku se objevila i jedna z hodonínských legend
Info
8.8.2022

Svého prvního tréninku na ledě se konečně dočkali i hráči nově založeného B-týmu Baníku. Trenérskému tandemu Michal Kuba – Zdeněk Kučera se hlásila dvacítka hráčů.
Startuje aukce pro Matýska! Do dražby jdou postupové dresy Baníku z loňské sezony
Info
8.8.2022

Nastupovali v nich v posledních čtyřech sezonách Krajské ligy. Dvakrát v nich získali pohár pro vítěze KLM a letos na ja...
Staň se hokejovým rozhodčím!
Info
7.8.2022

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.