SHKM Hodonín
Zápasový zpravodaj v novém kabátě, nový sortiment nabízí i fanshop
Zápasový zpravodaj v novém kabátě, nový sortiment nabízí i fanshop
A-Tým
21.9.2019

Klubový magazín SHKM Hodonín vychází před každým domácím soutěžním utkáním Baníku. Bulletin prošel před startem letošní sezony několika změnami, kromě nového názvu má i nový vzhled a oproti loňsku má také o čtyři strany navíc. Od letošní sezony se navíc ti fanoušci, kteří si zápasový zpravodaj zakoupí, zároveň automaticky dostávají do přestávkového losování o zajímavé věcné ceny. Nové produkty nabízí také klubový fanshop.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Bulletin nabízí fanouškům na cenu 10,- korun obsáhlý informační servis z dění v SHKM Hodonín, poslední výsledky nejen A-týmu, ale i všech mládežnických kategorií, včetně aktuálních tabulek. Samozřejmostí jsou soupisky Baníku i jeho protivníka a spousta dalších zajímavých informací.

Všechny prodané magazíny jsou nově očíslovány a nabízejí možnost výhry. V přestávce mezi druhou a třetí třetinou proběhne losování a výherci se mohou těšit na věcné ceny od klubu a jeho partnerů. Bulletin TIMEOUT se prodává u hlavního vchodu Zimního stadionu Václava Nedomanského a to během zápasů A-týmu SHKM Hodonín.

Fanouškům, kterým stačí soupisky obou soupeřů, vychází klub vstříc takzvaným E-zpravodajem, který obsahuje pouze titulní a zadní stranu zpravodaje + aktuální soupisky obou mužstev. Aktuální E-zpravodaj si můžete vždy zdarma stáhnout buď na webu v sekci Multimedia / ke stažení, nebo načtením QR kódu z některého z několika plakátů, které jsou vylepeny v prostorech zimního stadionu.

Mistrovské kšiltovky a puky

U stánku se zpravodaji budou k dispozici také předměty z fanshopu SHKM Hodonín. Kromě pletené šály, minidresu či hrnku na čaj nebo kávu budou k dostání také zbrusu nové puky a kšiltovky z limitované mistrovské edice.

Fanouškovské dresy (bílé i zelené) je možno u stánku po dohodě s prodávajícím objednat. Sortiment fanshopu se v průběhu sezony rozroste o další zajímavé předměty. O novinkách budeme fanoušky opět včas informovat.

další články
Vyhodnocení ankety po schůzce vedení klubu s rodiči
Info
27.5.2020

V polovině února letošního roku proběhla na popud VV SHKM Hodonín schůzka vedení klubu, trenérů, rodičů a zástupce hokej...
Muži odstartují letní přípravu první červnový den
A-Tým
23.5.2020

„Dovolená“ je u konce, začíná dril. Hokejisté A-mužstva SHKM Hodonín po dlouhé pauze opět sejdou a zahájí letošní letní ...