SHKM Hodonín
ZLATO! Drtiči vyhráli domácí turnaj O pohár ředitele ZŠ Mír. náměstí, Hodonín!
ZLATO! Drtiči vyhráli domácí turnaj O pohár ředitele ZŠ Mír. náměstí, Hodonín!
Info
28.12.2018

Dvoudenní zápolení na Zimním stadionu Václava Nedomanského je u konce. Osmnáctý ročník turnaje „O pohár ředitele ZŠ Mír. náměstí, Hodonín“ určený pro hráče čtvrtých tříd vyhráli domácí mladíci z SHKM Hodonín a zlato tak zůstává na Slovácku. Svěřenci trenérů Tomáše Kavana, Michaela Pospíšila a Adama Štěpanovského prohráli v celém turnaji jen jedno utkání a pyšnili se suverénně nejlepší defenzivou ze všech účastníků. Druhé místo obsadili mladíci z Uherského Hradiště, bronz putuje do Opavy.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Rozlosování, výsledky a časový rozpis turnaje

Pátek 28. prosince

SHKM Hodonín - Orli Znojmo 1:0 | 1:0
Branky a nahrávky: 4. Jandora (Bošek) | 7. Pavlovič (Hatala).

MMHK Nitra - HC Uherské Hradiště 1:1 | 3:3
Branky a nahrávky: 4. Mrázik (Hudec) - 1. Tureček | 4. Mrázik (Volešíni), 5. Balász, 7. Mrázik - 1. Mynář (Tureček), 3. Tureček, 19. Malaska (Korvas).

Hokejový klub Opava - HC Zubr Přerov 1:3 | 3:4
Branky a nahrávky: 10. Václavek - 12. Stokláska (Holubář), 19. Mana (Rybka J.), 20. Holubář | 6. Juroš (Uvíra), 8. Tesař, 12. Tesař - 2. Slavkovský, 4. Slavkovský (Stokláska), 18. Slavkovský, 20. Janek (Macháček).

HC Uherské Hradiště - Orli Znojmo 7:2 | 5:1
Branky a nahrávky: 3. Vaněk (Sladký), 7. Malaska (Vaněk), 8. Tureček (Horký), 12. Stýblo, 12. Vaněk (Sladký), 16. Korvas, 20. Sedlář (Vaněk, Stýblo) - 1. Sedlák (Soukup), 18. Sedlák (Soukup) | 1. Pelikán (Tureček, Malaska), 5. Vaněk, 9. Stýblo (Vaněk), 12. Korvas (Pospíšil), 18. Sedlář - 9. Sedlák (Soukup).

SHKM Hodonín - MMHK Nitra 2:0 | 4:4
Branky a nahrávky: 4. Kavan (Jandora), 16. Jandora (Bošek, Kavan) | 4. Jandora (Kavan, Bošek), 6. Džačovský (Pavlovič), 7. Kavan (Jandora, Bošek), 10. Bošek (Jandora) - 5. Jurík, 9. Pecha (Mrázik), 14. Balász (Katreniak), 20. Katreniak.

HC Zubr Přerov - HC Uherské Hradiště 1:4 | 0:4
Branky a nahrávky: 19. Stokláska - 4. Pelikán, 5. Korvas (Číhal), 12. Vaněk, 14. Tureček | 1. Vaněk, 3. Pospíšil (Korvas), 8. Mynář (Číhal, Korvas), 9. Číhal.

MMHK Nitra - Hokejový klub Opava 0:2 | 0:2
Branky a nahrávky: 7. Tesař, 18. Celta | 3. Trupar (Václavek), 9. Hanzlík (Trupar).

SHKM Hodonín - HC Zubr Přerov 2:0 | 4:1
Branky a nahrávky: 1. Kavan (Bošek), 7. Kavan (Jandora, Bošek) | 4. Bošek, 8. Bošek (Jandora), 16. Kempný, 20. Jandora (Kavan) - 18. Stokláska.

Tabulka turnaje po prvním hracím dnu

1. SHKM Hodonín		6    5  1  0    14:5    11
2. HC Uherské Hradiště	6    4  2  0    24:8    10
3. MMHK Nitra		6    0  4  2     8:12    4
4. HC Zubr Přerov	6    2  0  4     9:18    4
5. Hokejový klub Opava	4    1  1  2     6:7     3
6. Orli Znojmo		4    0  0  4     3:14    0

Sobota 29. prosince

HC Zubr Přerov - MMHK Nitra 2:0 | 2:3
Branky a nahrávky: 7. Holubář (Šindel), 7. Gazar | 5. Slavkovský, 15. Šindel (Slavkovský) - 10. Mrázik, 14. Katreniak, 18. Katreniak.

Hokejový klub Opava - Orli Znojmo 3:2 | 3:1
Branky a nahrávky: 1. Mička (Juroš), 4. Berkus (Uvíra), 16. Uvíra - 5. Sedlák (Soukup), 10. Soukup (Irmann) | 7. Lebeda (Juroš), 11. Juroš, 16. Václavek (Lebeda) - 1. Irmann (Soukup).

SHKM Hodonín - HC Uherské Hradiště 0:0 | 3:1
Branky a nahrávky: 10. Pavlovič, 10. Kavan (Kuja), 14. Kavan (Jandora) - 7. Stýblo (Pospíšil).

Orli Znojmo - HC Zubr Přerov 0:0 | 1:3
Branky a nahrávky: 19. Paul - 9. Stokláska (Gazar), 12. Stokláska (Slavkovský), 18. Stokláska.

SHKM Hodonín - Hokejový klub Opava 0:0 | 0:1
Branky a nahrávky: 11. Mička (Václavek).

Orli Znojmo - MMHK Nitra 1:4, 0:3
Branky a nahrávky: 1. Sedlák - 3. Lipovský, 10. Pindéš, 12. Jurík (Balász, Slivka), 19. Mrázik | 3. Pecha, 4. Hudec (Mrázik), 18. Labaj (Hartl, Pecha).

Hokejový klub Opava - HC Uherské Hradiště 1:2, 2:2
Branky a nahrávky: 2. Celta (Tesař, Hanzalík) - 6. Vaněk, 20. Tureček | 12. Hanzalík (Uvíra), 13. Trupar (Václavek, Minarčík) - 13. Sladký, 37. Vaněk (Číhal).

Konečná tabulka turnaje

1. SHKM Hodonín		 10    6  3  1    17:7    15   +10
2. HC Uherské Hradiště	 10    5  4  1    29:14   14   +15
3. Hokejový klub Opava	 10    4  3  3    16:14   11    +2
4. MMHK Nitra		 10    3  4  3    18:17   10    +1
5. HC Zubr Přerov	 10    4  1  5    16:22    9    -6
6. Orli Znojmo		 10    0  1  9     8:30    1   -22

Nejlepší hráči jednotlivých týmů

SHKM Hodonín: Jakub Kotásek
HC Uherské Hradiště: Jiří Stýblo
Hokejový klub Opava: Přemysl Juroš
MMHK Nitra: Kamil Katreniak
HC Zubr Přerov: Tomáš Slavkovský
Orli Znojmo: Dominik Wald

Nejlepší hráči turnaje

Nejlepší brankář: Dominik Mikulec (Opava)
Nejlepší obránce: David Kempný (Hodonín)
Nejlepší útočník: Patrik Vaněk (Uh. Hradiště)

Kanadské bodování turnaje najdete v tomto odkazu.


Soupiska SHKM Hodonín: Hanzalík Tadeáš, Ondrušová Agáta - Škopík Martin, Cupák Kryštof, Kempný David, Hatala Samuel, Klučák Vojtěch, Bošek Jan, Pavlovič Jakub, Plášek Libor, Kavan Robin, Jandora Pavel, Veselý Jan, Gajdoš Filip, Kotásek Jakub, Kuja Josef, Džačovský Adam.

Soupiska MMHK Nitra: Horváth Filip - Slivka Samuel, Krajčovič Martin, Mrázik Peter, Hartl Dávid, Labaj Michal, Katreniak Kamil, Ondruška Filip, Pindéš Alex, Pecha Jakub, Balász Daniel, Volešíni Benjamin, Jurík Kristián, Raučina Matej, Hudec Samuel, Lipovský Lukáš.

Soupiska Hokejový klub Opava: Vincker Vojtěch, Mikulec Dominik - Berkus Richard, Hanzalík Dominik, Němec Daniel, Trupar Tomáš, Tesař Matěj, Juroš Přemysl, Lebeda Eduard, Uvíra Michal, Celta Dušan, Berkusová Lucie, Minarčík Filip, Václavek Tomáš, Mička Vojtěch, Bielaček Radek.

Soupiska HC Zubr Přerov: Nedbal Filip, Schelle Maxmilián - Holubář Vojtěch, Hanzelka Jakub, Rybka David, Slavkovský Tomáš, Ševcůj David, Rybka Jan, Janek Tobiáš, Stokláska Jan, Šindel Dominik, Mozr Lukáš, Gazar Bedřich, Mana Denis, Vilímek Nikolas, Macháček Vojtěch.

Soupiska HC Uherské Hradiště: Kokoruďa Sebastian - Pospíšil Alex, Číhal Tobias, Tureček Tomáš, Bartoš Jakub, Horký Sebastian, Vaněk Patrik, Sedlář Ondřej, Pelikán Jakub, Korvas Adam, Stýblo Jiří, Mynář Roman, Sladký Michal, Malaska David.

Soupiska Orli Znojmo: Slavík Ondřej, Brada Matyáš - Soukup Ondřej, Protivinský Aleš, Kafková Markéta, Záviška Jan, Chaloupka Dominik, Paul Oliver, Málek Ondřej, Šuhaj Marek, Sedlák Patrik, Hlávková Amálie, Wald Dominik, Machálek Viktor, Teleki Jakub, Kello Radim, Irmann Jakub.



další články
Video: Zásobník cvičení mladých Drtičů
Info
4.4.2020

Vzhledem k tomu, že prozatím nemůžeme trénovat společně, natočili trenéři SHKM Hodonín sérii videí s jedenapadesáti různ...
Tibor Helísek: Chceme hráče rozvíjet komplexně
Info
4.4.2020

Tibor Helísek už několikátým rokem vede mladší a starší žáky hodonínského SHKM. Kromě toho je už pár sezon také šéftrené...
Trenéři přípravky: Zájem o hokej určitě je, přeci jen - Hodonín je hokejové město!
Rozhovor
1.4.2020

„U nejmenších dětí to je zejména o bruslení. To je základ všeho,“ říká hlavní trenér hodonínské přípravky Pavel Novotný....
Challenge: SHKM v pohybu. Přijali výzvu! Přijmete ji taky?
Info
1.4.2020

Zapojte se do „Challenge“, kterou před pár dny zahájil šéftrenér mládeže SHKM Hodonín Tibor Helísek. Challenge spočívá v...