SHKM Hodonín
Vyhodnocení tipovací soutěže k MS v hokeji 2021
Vyhodnocení tipovací soutěže k MS v hokeji 2021
A-Tým
7.6.2021

Více než dva týdny plné hokeje jsou za námi. Titul z Rigy, celkem již sedmadvacátý, patří podceňovaným Kanaďanům, kteří ve finále v prodloužení udolali čtvrtfinálového přemožitele českého výběru z Finska. Bronz míří také za moře, USA v zápase o třetí místo nedaly šanci Německu. Fanoušci SHKM si na klubovém Facebooku mohli během celého šampionátu vyzkoušet své tipérské schopnosti a porovnat svůj odhad s hráči A-týmu, ke kterým se nakonec přidal i trenér Michal Kuba.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Do tipovačky se celkem zapojilo 69 tipujících, což naprosto překonalo naše představy. Toto číslo jen dokazuje, že fanoušci SHKM mají po téměř třičtvrtě roce půstu po hokeji opravdový hlad.

Základem úspěchu bylo natipovat, pochopitelně správně, co nejvíce z celkem 64 utkání šampionátu. Na všechny zápasy nakonec poslalo své tipy 31 tipérů. Z pěti nejlepších tipérů měli čtyři natipovány všechny zápasy.

Nejlepším tipérem MS 2021 se stal s velkým náskokem a s celkovým kurzem 84,68 Michal Holeš. Boj o druhé místo byl do posledního hracího dne hodně napínavý. Nakonec se ze stříbra raduje Tomáš Buchcar (76,39), bronz patří Kláře Budilové (75,39).

Radost může mít nakonec i držitel obyčejně spíše neoblíbené bramborové pozice Tomáš Polách (67,58). Vítěz tipovačky se totiž vzdal nároku na výhru a věcné ceny tak obdrží tipéři, kteří se umístili na 2., 3. a 4. místě.

Výherce budeme kontaktovat před startem přípravných zápasů.

Nejlepším tipérem kabiny SHKM se stal celkem devátý Dominik Směřička (63,83), Jakubu Tomimu s celkovým kurzem 58,50 patří konečné 18. místo. O tři příčky za Jakubem se umístil trenér Michal Kuba (57,26).

Děkujeme všem za účast. Gratulujeme nejlepším a doufáme, že jste se všichni u soutěže bavili.


Pět nejlepších tipérů:

Michal Holeš - 84,68
Tomas Buchcar - 76,39
Klára Budilová - 75,39
Tomáš Polách - 67,58
Jiří Kašpárek - 65,97

Kompletní pořadí včetně několika dalších zajímavých statistických údajů najdete v tomto odkazu.

další články
SHKM zve všechny děti a jejich rodiče na Dětský sportovní den s Drtiči!
Info
16.6.2021

V sobotu 19. června bude od 13:00 hodin patřit sportovní areál ZŠ na Vančurově ulici dětem, na které čeká spousta soutěž...
Čeká nás výroční sezona. SHKM na podzim oslaví 20 let od svého založení
Info
11.6.2021

V září letošního roku to bude neuvěřitelných dvacet let, co se v Hodoníně opět obnovily lední sporty. Šestileté období t...
Krajská liga mužů začne 19. září, počet účastníků zatím není jasný
Info
9.6.2021

Po dnešní schůzce zástupců týmů Krajské ligy je jasno jen o pár věcech. Víme, kdy začne a skončí základní část. Víme, kd...
Vyhodnocení tipovací soutěže k MS v hokeji 2021
A-Tým
7.6.2021

Více než dva týdny plné hokeje jsou za námi. Titul z Rigy, celkem již sedmadvacátý, patří podceňovaným Kanaďanům, kteří ...