SHKM Baník Hodonín
Video: Skvělá premiéra Pavla Matěje v Extralize!
Video: Skvělá premiéra Pavla Matěje v Extralize!
Info
26.12.2021

Hodonínský odchovanec, který od sezony 2016-17 válí za mládežnické výběry třineckých Ocelářů se dnes dočkal premiérového startu v nejvyšší české soutěži. A byl to parádní vstup do velkého hokeje! V zápase, v němž jeho Třinec porazil na 3:2 nájezdy brněnskou Kometu, si devatenáctiletý útočník připsal dva proměněné nájezdy, přičemž ten druhý zařídil domácímu týmu druhý bod. Gratulujeme k prvnímu zápasu v Extralize i k chladnokrevně proměněným nájezdům a přejeme, ať starty i kanadské body jen a jen přibývají!

autor:
Jan Hochman, foto: Lukáš Filipec
Sdílejte článek
 
další články
Parádní obrat ve třetí třetině znamená vítězný vstup do přípravy!
A-Tým
9.8.2022

Baník vstoupil do zápasu proti domácímu Vyškovu lépe a v 15. minutě se po trefě Jana Štědrého dostal do vedení. Domácí a...
Foto + video: Brusle už nazulo i Béčko, na tréninku se objevila i jedna z hodonínských legend
Info
8.8.2022

Svého prvního tréninku na ledě se konečně dočkali i hráči nově založeného B-týmu Baníku. Trenérskému tandemu Michal Kuba – Zdeněk Kučera se hlásila dvacítka hráčů.
Startuje aukce pro Matýska! Do dražby jdou postupové dresy Baníku z loňské sezony
Info
8.8.2022

Nastupovali v nich v posledních čtyřech sezonách Krajské ligy. Dvakrát v nich získali pohár pro vítěze KLM a letos na ja...
Staň se hokejovým rozhodčím!
Info
7.8.2022

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.