SHKM Hodonín
Vedení klubu předá před zápasem s Brodem symbolické šeky z veřejné sbírky
Vedení klubu předá před zápasem s Brodem symbolické šeky z veřejné sbírky
A-Tým
6.10.2021

Před sobotním utkáním 4. kola Krajské ligy mužů mezi Baníkem a Uherským Brodem proběhne předání symbolických šeků hokejovým rodinám, které koncem června zasáhlo ničivé tornádo.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Vedení SHKM Hodonín zareagovalo na přírodní katastrofu založením transparentního účtu , na který ihned vložilo 60 tisíc korun. Na konto mohl od 14. července přispívat kdokoliv, kdo chtěl byť jen malou částkou pomoci jedné ze sedmi hokejových rodin, kterým řádění tornáda poničilo či zcela sebralo jejich domovy.

Na transparentní účet byly připsány také peníze, které se podařilo vybrat na fotbalové i hokejové exhibici a také z následné aukce výročních hokejových dresů. Celkem se podařilo vysbírat VÍCE NEŽ ČTVRT MILIONU KORUN!

Přesně se na transparentním účtu nachází 267.367,36 Kč, díky tomu můžeme každé ze sedmi rodin předat nejen symbolický šek, ale hlavně částku ve výši 38.195,- Kč.

Předání proběhne před začátkem sobotního duelu Krajské ligy, ve kterém od 17:00 hodin přivítáme hokejisty HC SPARTAK Uherský Brod.

Děkujeme všem partnerům, fanouškům a všem přispěvatelům, kteří nám dopomohli k vybrání tak obrovské částky!další články
Petr Peš: Už jenom kvůli našim perfektním fanouškům jsme se museli zlepšit
A-Tým
18.10.2021

Na obratu v zápase proti Blansku se podílel dvěma góly a jednou asistencí. I proto byl po zápase Petr Peš zvolen nejlepš...