SHKM Hodonín
VV SHKM: Poplatky za sezonu 2020-21 budou kráceny o polovinu
VV SHKM: Poplatky za sezonu 2020-21 budou kráceny o polovinu
Info
24.3.2021

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

Vážení sportovní přátelé.

V unoru jsme Vás v článku "Vyjádření VV SHKM Hodonín k aktuální situaci" informovali o změnách v poplatcích na sezonu 2020-21.

VV SHKM na svém zasedání rozhodl, po vyčíslení všech nákladů, že poplatky za sezonu 2020-21 budou všem členům kráceny o 50 %.

Jen zopakujeme již dříve avizované:
- Ti, kteří uhradili první polovinu poplatků na sezonu 2020-21, nebudou už hradit žádné další poplatky pro danou sezonu.
- Ti, kteří uhradili celou částku nebo více jak polovinu poplatků, budou kontaktováni, nebo sami mohou kontaktovat sekretáře klubu p. Milana Kubu a s ním se dohodnout, jestli Vám klub pošle „přeplatek“ sezony zpět na Váš účet, a nebo budete chtít použít „přeplatek“ jako první splátku na sezonu 2021-22.

Je jen a pouze na Vás, jak se rozhodnete.

Věříme, že zachováte svou přízeň hodonínskému hokeji a v této složité době přejeme všem hlavně pevné zdraví Vám i Vašim blízkým.

S úctou
VV SHKM Hodonín

další články
VIDEO: Hráči A-mužstva dnes poprvé po více než třičtvrtě roce vyjeli na led
Info
27.7.2021

Hráči A-mužstva dnes poprvé po více než třičtvrtě roce vyjeli na led. I když šlo o pouze o dobrovolný trénink, přivítalo trenérské duo Michal Kuba - Jan Prčík dvacítku hráčů, včetně trojice brankářů.
Baník zbrojí! Soupiska A-mužstva je bohatší hned o tři výrazné posily!
A-Tým
25.7.2021

Už zítra, tedy v úterý 27. července, nastoupí hokejisté hodonínského A-týmu na zbrusu novou ledovou plochu Zimního stadi...
Hurááá! Po víkendu konečně obujeme brusle a vyrazíme na led!
Info
22.7.2021

Konečně jsme se všichni dočkali. Od pondělí 26. července 2021 budeme mít na Zimním stadionu Václava Nedomanského v Hodon...
Veřejná sbírka pro hokejové rodiny postižené živelní katastrofou
Info
14.7.2021

Podpora obyvatel z celé naší země je neuvěřitelná, za necelý týden darovali lidé na podporu zasažených rodin již téměř m...