SHKM Baník Hodonín
Týden hokeje opět zavítal na hodonínský zimní stadion, registrovalo se dvacet nových děti
Týden hokeje opět zavítal na hodonínský zimní stadion, registrovalo se dvacet nových děti
Info
23.11.2022

Úterní odpoledne se na hodonínském zimním stadionu po čase zase neslo ve znamení oblíbené celorepublikové náborové akce Pojď hrát hokej. Na tu si tentokrát našlo cestu „jen“ dvacet úplných nováčků, i přesto se akce povedla a děti i jejich rodiče spolu prožili příjemný čas a úplně všichni opouštěli ZS Václava Nedomanského s dobrou náladou a úsměvem na rtu.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Přípravy na další náborovou akci začala pro trenéry Baníku už dávno předtím, než děti a jejich rodiče dorazili do útrob našeho stadionu. Pozvánku na Týden hokeje mohli na frekvenci 88.9 FM slyšet posluchači Rádia Jih, ve městě bylo k vidění několik velkoplošných reklam. V minulém týdnu pak trenéři vyrazili na okružní jízdu po hodonínských Mateřských školkách.

Samotná akce začala v 15:30 registrací, u které rodičům a dětem asistoval i náš maskot Baníček, který se neúnavně celou dobu staral o zábavu všech přítomných. Poté si rodiče s dětmi vyslechli pár základních informací o hokeji a fungování hodonínského SHKM, pak už se budoucí hokejové naděje vydaly na led, kde je na ně čekali trenéři a pomocníci z řad hráčů a hráček nejen A-týmu, ale i naší mládeže.

Pro děti bylo připravena spousta her, jednodušších cviků, ale především plno zábavy. Domů si tak děti odnesly plno nezapomenutelných zážitků, ale také originální hokejovou lahev.

„Myslím si, že se akce vydařila. I když musím přiznat, že počet nových dětí pro nás byl trochu překvapením, protože jsme čekali, že zájem bude o poznání větší. Je to škoda, ale musíme se z toho poučit a na další akci se připravíme tak, aby přišlo více dětí,“ říká šéftrenér mládeže SHKM Baník Hodonín Tibor Helísek. Zpětnou vazbu od rodičů, kteří na nábor přišli, má klub velmi dobrou a někteří se svými dětmi příjdou už dnes na trénink přípravky.

Nábor nových Drtičů včerejší akci ale ani zdaleka nekončí. Děti mohou přijít na kterýkoliv trénink přípravky, které jsou ve středu od 16:00 a v sobotu od 09:15. Nábor se týká dětí od čtyř let, přivítáme ale rádi i starší děti navštěvující první stupeň základní školy.

Chtěl bych poděkovat všem, kdo se na bezproblémovém průběhu akce podíleli. Ať to jsou trenéři, asistenti, hráči áčka nebo mládeže, lidé, kteří nám pomáhali na registraci. Díky všem, bez vás by to nešlo!“ říka na závěr trenér Tibor Helísek.





Kompletní galerii najdete ZDE.

další články
Dorost fantastickým finišem srovnal zápas s Opavou, v nájezdech však byli úspěšnější Slezané
U16
2.12.2022

Třetí kolo nadstavby Regionální dorostenecké ligy proti sobě svedlo týmy SHKM a Opavy. Baník v zápase dvakrát vedl, tři ...
Drtiči ve Znojmě nechali vše! Nad Orly dokonce vedli, domácí ale čtyřmi góly v řadě duel otočili na svou stranu
A-Tým
30.11.2022

Baník šel na ledě neohroženého lídra východní skupiny do vedení, když se v přesilovce trefil Aleš Dufek. Domácí však do ...