SHKM Baník Hodonín
Trenéři Baníku zvali ve školkách na dnešní náborovou akci. Přijďte v 15:30 na Zimní stadion Václava Nedomanského na Týden hokeje!
Trenéři Baníku zvali ve školkách na dnešní náborovou akci. Přijďte v 15:30 na Zimní stadion Václava Nedomanského na Týden hokeje!
Info
22.11.2022

Naši trenéři v posledních dnech vyrazili do hodonínských Mateřských školek, ve kterých zvali děti předškolního věku na dnešní náborovou akci Pojď hrát hokej a při té příležitosti jim rozdali drobné klubové dárečky. Děti se mohly vyfotit v dresu Baníku a na chvíli se cítit jako opravdový hokejista nebo hokejistka.

Přijďte i vy dnes, v úterý 22. listopadu 2022 v 15:30 na Zimní stadion Václava Nedomanského a vyzkoušejte si jeden z nejpopulárnějších sportů u nás. Jste srdečně zváni. Kolektiv trenérů i náš maskot Baníček se na všechny moc těší!

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

V úterý 22. listopadu budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SHKM Hodonín ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu Václava Nedomanského akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na šéftrenéra Tibora Helíska s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Českýsvaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná podesáté po celé České republice a celkově už pojedenácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 37 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Kompletní galerii najdete ZDE.

další články
Dorost fantastickým finišem srovnal zápas s Opavou, v nájezdech však byli úspěšnější Slezané
U16
2.12.2022

Třetí kolo nadstavby Regionální dorostenecké ligy proti sobě svedlo týmy SHKM a Opavy. Baník v zápase dvakrát vedl, tři ...
Drtiči ve Znojmě nechali vše! Nad Orly dokonce vedli, domácí ale čtyřmi góly v řadě duel otočili na svou stranu
A-Tým
30.11.2022

Baník šel na ledě neohroženého lídra východní skupiny do vedení, když se v přesilovce trefil Aleš Dufek. Domácí však do ...