SHKM Baník Hodonín
Startuje aukce pro Matýska! Do dražby jdou postupové dresy Baníku z loňské sezony
Startuje aukce pro Matýska! Do dražby jdou postupové dresy Baníku z loňské sezony
Info
12.8.2022

Nastupovali v nich v posledních čtyřech sezonách Krajské ligy. Dvakrát v nich získali pohár pro vítěze KLM a letos na jaře oslavili i postup do 2. ligy. Dnes jdou tyto jedinečné dresy do charitativní aukce, jejíž výtěžek následně klub věnuje Matýskovi Bartoníkovi z Mikulčic.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Do aukce míří celkem osmadvacet originálních hraných dresů. Pokud si jeden z dresů vašich oblíbených Drtičů vydražíte, získáte jednak nefalšovaný kus historie hodonínského hokeje, zároveň pomůžete dvanáctiletému Matýskovi Bartoníkovi z Mikulčic.

Aukce pro Matýska

Matýsek se narodil o dva měsíce dříve, bohužel mu příchod na svět zkomplikovalo masivní krvácení do mozku a s tím přišla spousta zdravotních problémů a diagnóz. I přes dětskou mozkovou obrnu, epilepsii, poruchu autistického spektra a mnoho dalšího, je to veliký bojovník a šikula. A je také obrovský hokejový fanoušek.

A na co budou finanční prostředky z aukce použity? „Peníze bychom využili na pořízení auta, ve kterém bude možno přepravovat Matýska se všemi kompenzačními pomůckami, které potřebuje, včetně vozíku a také pejska, který bude dělat Matýskovi parťáka,“ prozradila nám Matýskova maminka paní Jindra Bartoníková.
V aukci můžete získat dresy kapitána Petra Peše, Jakuba Sajdla, Davida Polesného, Martina Vyrůbalíka nebo Ľubomíra Vaškoviče, ale také trikoty dalších výrazných postav krátké, ale již pěkně bohaté historie mužského týmu Baníku. Vyvolávací cena každého dresu byla stanovena na 500,- Kč. Do aukce se můžete zapojit na webu www.sportovniaukce.cz.

Pokud nemáte o dres zájem, ale rádi byste i tak aukci podpořili a přispěli, můžete přihodit na dvě speciální položky – přívěsek na klíče a na silikonový náramek na ruku – které budou již od začátku mistrovských zápasů i v nabídce chystaného nového fanshopu. Oba předměty začínají na symbolické jedné koruně.

Aukce dresů odstartovala v pondělí 8. srpna v 10:00 hodin a končí v neděli 14. srpna ve 20:00 hodin. Předání vydražených předmětů bude možné jak osobně, tak po dohodě lze zaslat i poštou.

další články
Viktor Běhůnek: Nikdo z nás nechtěl prohrát první soutěžní zápas, navíc doma před našimi fanoušky
Info
26.9.2022

V osmnácti letech patří k nejmladším článkům nově se tvořícího B-týmu Baníku. Je hodonínským odchovancem, ale dorostenec...
Výborně! Omlazený B-tým nasázel na úvod i díky šesti bodům Davida Janáse Uherskému Hradišti devět gólů!
A-Tým
25.9.2022

Zeleno-černí měli v prvním mistrovském utkání sezony pomalejší rozjezd, hosté díky dvěma přesilovkovým trefám relativně ...