SHKM Baník Hodonín
Starší žáci zakončili sezonu šestým místem na Memoriálu bratří Vincourů v Českém Těšíně
Starší žáci zakončili sezonu šestým místem na Memoriálu bratří Vincourů v Českém Těšíně
Info
27.3.2023

Poslední březnový víkend roku 2023 patřil na zimním stadionu v dalekém Českém Těšíně pátému ročníku Memoriálu bratří Vincourů pro hráče kategorie starších žáků. Dvoudenního zápolení se ve dvou skupinách a následném playoff zúčastnilo šest týmů, mezi nimiž byli i starší žáci hodonínského Baníku.

autor:
Jan Hochman, foto: Martin Antalec
Sdílejte článek
 

V základní skupině čekaly Baník souboje s Přerovem a Chocní. Se Zubry svěřenci trenéra Crlík nejprve vyhráli 1:0, v odvetě ale padli 0:4. Oba zápasy s Chocní byly hodně vyrovnané, ke smůle hodonínských mladíků ale oba skončily smolnou a těsnou prohrou 1:2. V základní skupině B tak mladí Drtiči skončili na třetím místě za Chocní a vítězným Přerovem.

Ve čtvrtfinále čekal zeleno-černé souboj s druhým týmem tabulky skupiny A, které obsadilo domácí mužstvo Českého Těšína. Duel o semifinále nabídl vyrovnaný boj, který za stavu 4:4 dospěl až do prodloužení, ve kterém se z vítězné trefy radovalo domácí mužstvo a na Baník tak místo bojů o medaile čekal jen souboj o konečné páté místo a odveta s Chocní.

I tento zápas dospěl do nastaveného času, a i tentokrát se v něm bohužel prosadil soupeř. Baník po prohře 1:2 v prodloužení skončil na závěrečném turnaji sezony 2022-23 na posledním šestém místě.


Konečné pořadí turnaje

1. HC Zubr Přerov
2. HC Rakovník
3. HC Vlci Český Těšín
4. MHA Martin
5. HC Spartak Choceň
6. SHKM Baník Hodonín

Na fotogalerii z turnje se můžete podívat zde - eu.zonerama.com/MartinAntalec

další články
Potvrzeno, druhá liga ve dvou skupinách. Morava bude mít dvanáct účastníků, Čechy patnáct
A-Tým
1.6.2023

Dnešní pražský aktiv druholigových klubů potvrdil, že model třetí nejvyšší české hokejové soutěže zůstává stejný, jako v...
Představujeme naše partnery: Amikov group, s.r.o.
Partneři
31.5.2023

Další firmou, která se rozhodla podpořit hodonínský hokej, je personální agentura Amikov group, s.r.o. Společnost Amikov...
V Praze se ve čtvrtek 1. června uskuteční aktiv druholigových klubů
Info
30.5.2023

Tradiční setkání všech zástupců druholigových klubů se uskuteční v sídle Českého hokeje už tento čtvrtek. Rozhodnout by se na něm mělo o podobě 2. ligy pro sezonu 2023-24.
Vojtěch Dobiáš: Rád budu součástí plánovaných cílů Baníku
A-Tým
29.5.2023

Nejčerstvější posilou hodonínského Baníku je dvaadvacetiletý Vojtěch Dobiáš. Talentovaný útočník přichází na Slovácko z ...