SHKM Baník Hodonín
Staň se hokejovým rozhodčím!
Staň se hokejovým rozhodčím!
Info
7.8.2022

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Jihomoravský hokejový svaz pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

V Hodoníně působí celá řada hokejových rozhodčích, kteří řídí různé hokejové soutěže. „Při zápasu zažívám různé emoce. Převažují ty šťastnější. Když rozhodčí udělá správné rozhodnutí, je to stejný pocit, jako pro hráče, když dá gól. Zápasy jsou plné emocí, ale i velké zodpovědnosti. A to se mi líbí,“ říká hodonínská rozhodčí Kamila Smetková, která je držitelkou nejvyšší licence Mezinárodní federace ledního hokeje.

Nové zážitky, poznání hokeje z jiné stránky a také zajímavý přivýdělek. To je jen základní výčet všech benefitů, které ti může kariéra rozhodčího přinést. Navíc všichni, kteří se zaregistrují, obdrží rozhodcovský dres a píšťalku zcela ZDARMA! Více informací včetně registrace naleznete na webová stránce piskejhokej.cz nebo Vám je také poskytne Jan Holub (člen komise rozhodčích Jihomoravského hokeje odpovědný za okres Hodonín na telefonním čísle 773 129 710.

Zážitek. Emoce. Zodpovědnost.

I ty můžeš pískat lední hokej!


další články
Viktor Běhůnek: Nikdo z nás nechtěl prohrát první soutěžní zápas, navíc doma před našimi fanoušky
Info
26.9.2022

V osmnácti letech patří k nejmladším článkům nově se tvořícího B-týmu Baníku. Je hodonínským odchovancem, ale dorostenec...
Výborně! Omlazený B-tým nasázel na úvod i díky šesti bodům Davida Janáse Uherskému Hradišti devět gólů!
A-Tým
25.9.2022

Zeleno-černí měli v prvním mistrovském utkání sezony pomalejší rozjezd, hosté díky dvěma přesilovkovým trefám relativně ...