SHKM Hodonín
Staň se hokejovým rozhodčím!
Staň se hokejovým rozhodčím!
Info
31.7.2021

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Jihomoravský hokejový svaz pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

V Hodoníně působí celá řada hokejových rozhodčích, kteří řídí různé hokejové soutěže. „Při zápasu zažívám různé emoce. Převažují ty šťastnější. Když rozhodčí udělá správné rozhodnutí, je to stejný pocit, jako pro hráče, když dá gól. Zápasy jsou plné emocí, ale i velké zodpovědnosti. A to se mi líbí,“ říká hodonínská rozhodčí Kamila Smetková, která je držitelkou nejvyšší licence Mezinárodní federace ledního hokeje.

Nové zážitky, poznání hokeje z jiné stránky a také zajímavý přivýdělek. To je jen základní výčet všech benefitů, které ti může kariéra rozhodčího přinést. Navíc všichni, kteří se zaregistrují, obdrží rozhodcovský dres a píšťalku zcela ZDARMA! Více informací včetně registrace naleznete na webová stránce piskejhokej.cz nebo Vám je také poskytne Jan Holub (člen komise rozhodčích Jihomoravského hokeje odpovědný za okres Hodonín na telefonním čísle 773 129 710.

Zážitek. Emoce. Zodpovědnost.

I ty můžeš pískat lední hokej!


další články
Foto: Oblíbená náborová akce opět sklidila mezi dětmi i rodiči velký úspěch
Info
22.9.2021

Devátý díl celostátní náborové akce Týden hokeje je za námi. Už tradičně na ledové ploše hodonínského zimního stadionu u...
Přijďte ve středu 22. září na ZS Václava Nedomanského na akci Týden hokeje!
Info
20.9.2021

Ve středu 22. září budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké t...