SHKM Baník Hodonín
SŽ: Z brněnské přestřelky vyšli lépe hodonínští mladíci
SŽ: Z brněnské přestřelky vyšli lépe hodonínští mladíci
Info
31.10.2015

Hodně divoký průběh mělo sobotní utkání starších žáků mezi domácí Technikou a hosty z Hodonína. Mladí Drtiči vedli ve dvanácté minutě zápasu už 1:4, ale Brňané nesložili zbraně a šest minut po první přestávce už bylo srovnáno. O pár vteřin později ale hostům vrátil vedení, dnes čtyřbodový, Pavel Matěj. V úvodu poslední části pak na konečných 4:6 pro Hodonín pečetil svou druhou trefou v utkání Filip Matuškovič.

autor:
Redakce
Sdílejte článek
 
další články
Parádní obrat ve třetí třetině znamená vítězný vstup do přípravy!
A-Tým
9.8.2022

Baník vstoupil do zápasu proti domácímu Vyškovu lépe a v 15. minutě se po trefě Jana Štědrého dostal do vedení. Domácí a...
Foto + video: Brusle už nazulo i Béčko, na tréninku se objevila i jedna z hodonínských legend
Info
8.8.2022

Svého prvního tréninku na ledě se konečně dočkali i hráči nově založeného B-týmu Baníku. Trenérskému tandemu Michal Kuba – Zdeněk Kučera se hlásila dvacítka hráčů.
Startuje aukce pro Matýska! Do dražby jdou postupové dresy Baníku z loňské sezony
Info
8.8.2022

Nastupovali v nich v posledních čtyřech sezonách Krajské ligy. Dvakrát v nich získali pohár pro vítěze KLM a letos na ja...
Staň se hokejovým rozhodčím!
Info
7.8.2022

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.