SHKM Hodonín
SHKM zve všechny děti a jejich rodiče na Dětský sportovní den s Drtiči!
SHKM zve všechny děti a jejich rodiče na Dětský sportovní den s Drtiči!
Info
16.6.2021

V sobotu 19. června bude od 13:00 hodin patřit sportovní areál ZŠ na Vančurově ulici dětem, na které čeká spousta soutěží, her, a hlavně plno zábavy. Kromě toho se můžete těšit na trampolínu, skákací hrad ale také na autogramiádu! Očekává se pěkné slunečné počasí, tak neseďte doma a pojďte si užít parádní odpoledne!

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

„Jsme rádi, že se nám i přes celkem šibeniční termín podařilo vše dotáhnout do podoby, kterou jsou si představovali. Věříme, že si děti odpoledne užijí, že si odnesou spousty zážitků a že si třeba najdou i nové kamarády,“ říká jeden z koučů nejmenších hodonínských hokejistů Martin Vyrůbalík. Kromě něj se budou „na Vančurce“ dětem věnovat i další trenéři malých hokejových nadějí, kteří mají připravenu velkou spoustu her a soutěží.

Ve 14:00 hodin je na programu autogramiáda, které se zúčastní hned trojice hokejistů – Radek Kučeřík (obránce HC Kometa Brno; účastník MS U18 a 2x MS U20) a dva zástupci kabiny A-týmu SHKM Petr Peš a David Polesný.

Celé odpoledne doprovodí také hudební produkce, o kterou se postará Tomáš Valena alias Dj KrudyBoy. Občerstvení je zajištěno, vstupné je zdarma a podle předpovědí by v sobotu nemělo pršet, má být slunečné a teplé počasí.

Dětský sportovní den s Drtiči je první z mnoha akcí, kterými chce klub SHKM Hodonín oslavit 20 let své existence.


další články
Tom Polák: Je těžké si vůbec představit, že půjdu po tak dlouhé pauze do zápasu
Info
2.8.2021

Ačkoliv na led nastoupili hokejisté SHKM již minulý týden, první dva tréninky byly dobrovolné a hlavně seznamovací. Od p...
Hodonínský hokej truchlí. Zemřel bývalý skvělý útočník Václav Kobliška
Info
2.8.2021

V neděli 1. srpna nás navždy opustil pan Václav Kobliška. Vždy usměvavý a dobře naladěný jihlavský rodák strávil v barvá...
Prestižní Hlinka Gretzky Cup i s hodonínskou stopou!
Info
1.8.2021

Tradiční letní Hlinka Gretzky Cup (někdejší Memoriál Ivana Hlinky) letos hostí Evropa, což znamená, že do Piešťan a do B...
Staň se hokejovým rozhodčím!
Info
31.7.2021

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.