SHKM Hodonín
SHKM jde s dobou! Baník spustil nový klubový informační systém
SHKM jde s dobou! Baník spustil nový klubový informační systém
Info
3.5.2021

Hromady papíru a pyramidy šanonů? Na to zapomeňte! Současný svět s příchodem nových technologií přináší snadná a chytrá řešení. Klubový informační systém (KIS) od společnosti eSports.cz je ideálním nástrojem pro efektivní řízení a správu sportovního klubu. KIS využívají již delší čas například hokejové kluby ze Zlína, Pardubic či Vsetína, fotbalová Slavie nebo plzeňská Viktorie. A my jsme rádi, že do této společnosti patří také náš klub!

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Další prvek pro lepší organizaci klubu a týmů. Vše ze začátku může vypadat složitě, ale po pár dnech či týdnech jistě hráči a rodiče ocení výhody nového klubového informačního systému. Jde o novinku, kterou SHKM v testovacím provozu spustilo již během loňského roku.

V systému KIS hráči nebo jejich rodiče uvidí docházku hokejisty, zápasy, komunikace s trenérem a další důležité organizační věci. Klubový informační systém na jednom místě nahrazuje dosavadní prohlížení docházek v excelových tabulkách, programy týmů v Google kalendáři, funkci "Šatny" nebo spousty facebookových skupin. 

Pakliže ještě nemáte přístup do systému KIS, obraťte se prosím na trenéra či vedoucího Vaší kategorie.Co je to KIS?

Klubový informační systém (KIS) umožňuje rychlou komunikaci vedení klubu a trenérů s hráči i rodiči, snadnou správu tréninků, zápasů, turnajů a dalších klubových akcí. Postará se o přehlednou evidenci výběru členských příspěvků on-line včetně propojení s bankou, pohlídá platnosti veškerých smluv či zdravotní prohlídky či GDPR souhlasů.

Obrovskou výhodou je, že KIS dokáže obsáhnout jak sportovní stránku, tak tu administrativní. Lidé z vedení klubu v něm mají skvělý nástroj pro efektivní řízení administrativy a přehlednou evidenci veškerých plateb, smluv a dalších důležitých dokumentů. Trenéři mohou pohodlně plánovat tréninky, zápasy či turnaje, kontrolovat docházku hráčů a podobně. Data ze systému lze navíc chytře propojit také s webovou stránkou klubu, což je další užitečná funkce.

KIS je novým produktem společnosti eSports.cz, která se specializuje na výrobu webových stránek a informačních systémů pro sportovní kluby, svazy a organizace. Firma eSports.cz vyvinula i naprostou většinu elektronických systémů, které v současné době využívá Český hokej (ČSLH).

„Rád bych poděkoval panu Jiřímu Bermannovi a jeho kolegům z klubu Bílí Tygři Liberec, Janu Fišerovi a dalším odborníkům z hokejového hnutí za pomoc s vývojem systému,“ vzkazuje David Schlegel, jednatel firmy eSports.cz, která KIS vyvíjí.

Kromě webové verze, která je plně responzivní, lze Klubový informační systém plnohodnotně ovládat také prostřednictvím vychytané aplikace pro chytré telefony ve verzi pro Android i iOS, což KIS výrazně odlišuje od konkurence stejně tak jako celá řada chytrých modulů. „Klubový informační systém neustále vyvíjíme, zdokonalujeme a doplňujeme o nové a užitečné funkcionality. Nabídnout můžeme i jasně nejlevnější cenu na českém trhu,“ dodává David Schlegel.


další články
VIDEO: Hráči A-mužstva dnes poprvé po více než třičtvrtě roce vyjeli na led
Info
27.7.2021

Hráči A-mužstva dnes poprvé po více než třičtvrtě roce vyjeli na led. I když šlo o pouze o dobrovolný trénink, přivítalo trenérské duo Michal Kuba - Jan Prčík dvacítku hráčů, včetně trojice brankářů.
Baník zbrojí! Soupiska A-mužstva je bohatší hned o tři výrazné posily!
A-Tým
25.7.2021

Už zítra, tedy v úterý 27. července, nastoupí hokejisté hodonínského A-týmu na zbrusu novou ledovou plochu Zimního stadi...
Hurááá! Po víkendu konečně obujeme brusle a vyrazíme na led!
Info
22.7.2021

Konečně jsme se všichni dočkali. Od pondělí 26. července 2021 budeme mít na Zimním stadionu Václava Nedomanského v Hodon...
Veřejná sbírka pro hokejové rodiny postižené živelní katastrofou
Info
14.7.2021

Podpora obyvatel z celé naší země je neuvěřitelná, za necelý týden darovali lidé na podporu zasažených rodin již téměř m...