SHKM Baník Hodonín
Představujeme naše partnery: SBD, spol. s r.o.
Představujeme naše partnery: SBD, spol. s r.o.
Partneři
16.7.2023

Společnost SBD, spol. s r.o. má široké pole působnosti - od kompletní rekonstrukce objektů, výstavby novostaveb rodinných domů a občanských objektů až po projektovou inženýrskou činnost a poradenství či pomoc při získávání dotačních titulů jako je například Zelená úsporám. Jsme velmi rádi, že společnost SBD je jedním z hrdých hlavních partnerů hodonínského hokeje. Děkujeme za podporu a partnerství a těšíme se na spolupráci!

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

SBD, spol. s r.o.

Společnost SBD, spol. s r.o. byla založena bratry Dvorskými v roce 2005, jako logické vyústění jejich šestnáctileté praxe a cenných zkušeností ve stavebnictví. Hlavní myšlenkou zakladatelů bylo vybudovat společnost dostatečně velkou na to, aby byla stabilní a konkurence schopná, ale aby současně byla schopna věnovat zvláštní pozornost každému zákazníkovi.

Cílem SBD je odevzdat kvalitně provedené dílo a spokojenost zákazníka a samozřejmě i společnosti samotné. V rámci realizace jednotlivých zakázek hledá SBD dlouhodobě nejlepší technická řešení a pracuje s kvalitním materiálem. Kvalifikovaní zaměstnanci jsou pravidelně odborně proškolováni, společnost zároveň klade velký důraz na sebevzdělávání.

Spolupracujeme s dlouhodobě ověřenými odbornými partnery. Tím vším zvyšujeme životnost staveb a předcházíme zbytečným reklamacím. Při komunikaci se zákazníkem se snažíme dohodnout na nejlepším průběhu realizace, jak materiálově, tak profesně, aby nevznikaly větší finanční ztráty, než byl původní záměr.

Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Mezi priority patří taktéž maximální ochrana životního prostředí a dodržování podmínek BOZP při realizaci staveb. Společnost je dostatečně pojištěná pro případné škody způsobené třetím osobám.

Společnost SBD, spol. s r.o. realizuje kompletní rekonstrukce objektů, výstavbu novostaveb rodinných domů a občanských objektů, revitalizaci panelových domů a s tím související zateplování a čištění fasád. Provádíme též rekonstrukce parovodů.

Naše firma je registrovaná v seznamech odborných kvalifikovaných dodavatelů v Česku i na Slovensku. Na základě této registrace jsme odborným dodavatelem projektů dotovaných z programů Zelená úsporám a ŠFRB - Slovensko. Jsme držitelem certifikátů sytému managementu kvality společnosti ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018.

Další činností, kterou se společnost zabývá, je projektová inženýrská činnost a poradenství, pomáháme při získávání dotačních titulů (Zelená úsporám, IROP, ŠFRB – Slovensko). Naší snahou je poskytnout spokojenému zákazníkovi kompletní servis od prvotní myšlenky, přes projekt, realizaci díla a jeho předání až po závěrečnou kolaudaci.

Podporujeme charitativní činnost dlouhodobě pomáháme potřebným. V roce 2021 jsme aktivně pomáhali na vícero místech zasažených tornádem. Podporujeme sport v Hodoníně, celoročně sponzorujeme hokej a jiné obdobné sportovní akce a turnaje.

Mezi naše významné zákazníky patří: ČEZ, a.s. • ČEZ Teplárenská, a.s. • Město Hodonín • Městská bytová správa, spol. s r.o. v Hodoníně • HODOŇAN, stavební bytové družstvo v Hodonínědalší články
Středa opět ve znamení hokeje a tentokrát i malého jihomoravského derby! Baník doma hostí hokejisty Vyškova
A-Tým
27.2.2024

Základní část 2. ligy vbíhá do cílové rovinky. Před dvanácti týmy moravské skupiny jsou už jen poslední čtyři kola, a v ...
×
Dnes v 18:00 | A-tým
SHKM Baník Hodonín
Hokej Vyškov
×
Dnes v 17:30 | JUN
HC LERAM Orli Znojmo
SHKM Baník Hodonín