SHKM Baník Hodonín
Představujeme naše partnery: KOVOSTEEL Recycling, s.r.o
Představujeme naše partnery: KOVOSTEEL Recycling, s.r.o
Partneři
17.5.2023

Jedním z partnerů SHKM Baník Hodonín, se kterými klub v nedávné době uzavřel dohodu po podpoře hokeje v Hodoníně, je KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. - největší dceřiná společnost ve skupině REC Group. Od svého založení v roce 1998, kdy bylo jejím hlavním předmětem podnikání nakládání s kovovým odpadem, urazila společnost velmi dlouhou cestu. Stala se významným představitelem v oblasti sběru, výkupu a zpracování odpadů ostatních i nebezpečných dle katalogu odpadů v rámci celé České republiky. Děkujeme za podporu a partnerství a těšíme se na spolupráci!

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

„Hokej je atraktivní týmová hra, mimo jiné jeden z nejrychlejších sportů na světě. Je to sport, který táhne snad všechny věkové kategorie diváků a zajímá také nás v KOVOSTEELu. Hodonínský hokej v nás má nejen věrnou partu fanoušků, ale jsme rádi, že jej můžeme podpořit i jinak. Dobré věci je přece třeba podporovat. Chceme být pro obyvatele Hodonína i okolí partnerem jak v ‚moři odpadů‘, tak v rámci volnočasových a sportovních aktivit. Spojíme užitečné s příjemným.“

KOVOSTEEL Recycling, s.r.o.

Firma KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. zabývající se svozem, tříděním a recyklací odpadů, byla založena 14. prosince 1998 a v letošním roce tak oslaví 25 let své existence. Majiteli této firmy jsou pánové Bronislav Janeček a Radomír Bureš. Firma koupila areál původního staroměstského cukrovaru, který postupně zušlechtila a vybudovala zde REC Group – Recyklační ekologické centrum.

Společnost je vybavena nejmodernější technikou a poskytuje tyto služby:
• výkup a sběr kovového odpadu, barevných kovů, papíru, textilu, nebezpečných a ostatní odpadů
• sběrný dvůr
• ekologickou likvidaci autovraků
• prodej hutního materiálu
• vlastní vozový park s možností přistavit kontejner
• demolice a recyklace stavebního odpadu
• výrobu a prodej pěnového skla A-GLASS (recyklovaný výrobek)
• ekologické poradenství

Hlavní sídlo společnosti KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. se nachází ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Její další provozy pak můžete navštívit v Hodoníně, Veselí nad Moravou, Uherském Brodě a Praze.

Kromě výše uvedeného provozuje KOVOSTEEL spolu s dalšími členy holdingu REC Group zábavně-naučný-inspirativní areál s názvem KOVOZOO Staré Město. Hlavním cílem KOVOZOO je ekologické vzdělání veřejnosti, a to přímo ve stopách Jana Amose Komenského – „Škola hrou“. K tomuto záměru napomáhají „atrakce“, které se nachází přímo v areálu. V KOVOZOO se nachází více než 400 zvířat v životní velikosti vyrobených ze železného šrotu, maják Šrotík, loď Naděje, letadlo L610, vláček STEELINKA, vyhlídkové lávky, Porodnice, Kongresové centrum, muzeum veteránů, kovárna, muzeum kovářského řemesla a nepřeberné množství ukázek, jakým způsobem je možné použít odpad a věci, které skončily na smetišti. KOVOZOO je místem plným inspirace, kde se zabaví a poučí celá rodina.

Hlavním tématem, jsou jako v každé zoo, zvířata. Ale ta v KOVOZOO jsou úplně jiná – můžete si je hladit, ochotně Vám zapózují při focení, neprovozují zimní spánek – jsou totiž kovová. Kromě kovových zvířat mohou návštěvníci obdivovat nepřeberné množství exponátů průmyslové a hasičské techniky, secí a žací stroje, mlátičky obilí, fukary a jiné zemědělské stroje z dob našich prarodičů. Zkrátka věci, které z našeho života již vymizely, skončily by zřejmě na smetišti, ale místo toho jejich příběh pokračuje v KOVOZOO. Je to recyklace tak trochu jinak… inspirace z recyklace.

KOVOZOO je místo pro celou rodinu, které nabízí zábavu, inspiraci a poznání.
další články
Potvrzeno, druhá liga ve dvou skupinách. Morava bude mít dvanáct účastníků, Čechy patnáct
A-Tým
1.6.2023

Dnešní pražský aktiv druholigových klubů potvrdil, že model třetí nejvyšší české hokejové soutěže zůstává stejný, jako v...
Představujeme naše partnery: Amikov group, s.r.o.
Partneři
31.5.2023

Další firmou, která se rozhodla podpořit hodonínský hokej, je personální agentura Amikov group, s.r.o. Společnost Amikov...
V Praze se ve čtvrtek 1. června uskuteční aktiv druholigových klubů
Info
30.5.2023

Tradiční setkání všech zástupců druholigových klubů se uskuteční v sídle Českého hokeje už tento čtvrtek. Rozhodnout by se na něm mělo o podobě 2. ligy pro sezonu 2023-24.
Vojtěch Dobiáš: Rád budu součástí plánovaných cílů Baníku
A-Tým
29.5.2023

Nejčerstvější posilou hodonínského Baníku je dvaadvacetiletý Vojtěch Dobiáš. Talentovaný útočník přichází na Slovácko z ...