SHKM Baník Hodonín
Představujeme naše partnery: Amikov group, s.r.o.
Představujeme naše partnery: Amikov group, s.r.o.
Partneři
31.5.2023

Další firmou, která se rozhodla podpořit hodonínský hokej, je personální agentura Amikov group, s.r.o. Společnost Amikov se zaměřujeme na kvalitní poskytování personálních služeb v různých oblastech průmyslu. Je držitelem povolení agenturního zaměstnání od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Základem obchodních úspěchů společnosti Amikov je efektivní a flexibilní týmová práce s vysokou profesionalitou zaměstnanců. Děkujeme za podporu a partnerství a těšíme se na spolupráci!

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

„Hodonínský hokej pro nás znamená silnou tradici a nedílnou součást kultury ve městě. Jsme lokální patrioti, máme rádi jak kulturu, tak sport a hokej obzvlášť. Se členy klubu nás navíc pojí osobní přátelství, to všechno jsou důvody toho, proč jsme se rozhodli podpořit hodonínský Baník. Hokej je velmi rychlý a fyzicky náročný sport, který vyžaduje od hráčů dobrou techniku, rychlost, sílu, vytrvalost a disciplínu. Chtěli bychom poděkovat celému klubu i všem trenérům a ocenit jejich přístup k výchově a práci s dětmi a mládeží.“

Amikov group, s.r.o.

Společnost Amikov s.r.o. byla založena v roce 2013 manžely Michaelou a Markem Kovaříkovými. Tradiční česká personální agentura nabízí svým klientům flexibilní řešení zaměstnávání formou dočasného přidělování a zprostředkování kmenových zaměstnanců. Zaměřuje se kvalitní poskytování personálních služeb v různých oblastech průmyslu a na vyhledávání, výběr a nábor pracovníků v České republice a na Slovensku.

Značka Amikov si rychle získala dobrou pověst na trhu podpořenou silnou sítí kontaktů a rozsáhlou databázi uchazečů o zaměstnání. Důvěra a spokojenost ze strany zaměstnavatelů i uchazečů o zaměstnání jsou pro Amikov dodnes klíčovými faktory.

Společnost Amikov poskytuje komplexní personální služby (dočasné přidělování zaměstnanců – personální leasing, vyhledávání zaměstnanců - recruitment, poradenství). Cílem je pomoc firmám při hledání nových zaměstnanců a úspěšně zabezpečit jejich další požadavky. Jednotlivcům nabízí pomoc při hledání práce formou bezplatné registrace ve firemní databázi uchazečů o nové zaměstnání. Lidem hledající práci nabízí zprostředkování stálé práce i brigády.

Amikov poskytuje komplexní personální služby, profesionalitu, osobní přístup, pracovní sílu z ČR i ze zahraničí. Pořádá kurzy a školení. Mezi nejvýznamnější akce patří „HR breakfast“ www.hr-business.eu.

Amikov. Najdeme Vám práci.další články
Baník porazil lídra tabulky z Nového Jičína a z domácí premiéry bere zcela po zásluze tři body!
A-Tým
30.9.2023

Po třech bodech přivezených z Havlíčkova Brodu zapisuje Bachánkova družina plný bodový zisk i z prvního domácího zápasu ...