SHKM Baník Hodonín
Pořád se každý puk počítá! Podpořit nás v Kaufland soutěži hokejových klubů mládeže můžete až do 24. října!
Pořád se každý puk počítá! Podpořit nás v Kaufland soutěži hokejových klubů mládeže můžete až do 24. října!
Info
26.9.2023

O Hodonínu se právem mluví jako o hokejovém městě. My v Baníku víme, že naši fanoušci mají rádi nejen hokej, ale i soutěže. A když se pak naskytne možnost soutěžit a zároveň pomoci mladým hokejovým nadějím Drtičů, je – jak se říká: „prostě a jednoduše zaděláno“. Děkujeme všem fanouškům, rodičům, prarodičům, přátelům i kamarádům našeho klubu, ale také „obyčejným slováckým patriotům“, že v právě probíhající soutěži obchodního řetězce Kaufland s názvem „Puky pomáhají“ ve velkém podporují právě náš klub!

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

V obou Kauflandech v Hodoníně, ale i v těch v Kyjově a ve Veselí nad Moravou nám drží palce také personál, mezi kterým je plno fanoušků zeleno-černých barev. „Soutěž Puky pomáhají, kterou Kaufland vymyslel, se mi moc líbí. Je skvělé, že český hokej má v zádech partnera, kterému záleží na rozvoji mladých hokejových talentů. Do soutěže se zapojuje spousta lidí v mém okolí, a dokonce mezi sebou soutěží, kdo nám hodil víc puků,“ říká manažer Baníku Martin Vyrůbalík.

„I proto jsme velmi rádi přijali pozvání od zástupců hodonínského Kauflandu na ulici Konečná a přišli jsme osobně poděkovat za podporu. Zároveň bych chtěl vedení prodejny poděkovat za tu spoustu dobrot, kterou od Kauflandu dostali naši nejmenší hokejisté a hokejistky,“ dodává Vyrůbalík.

Vše důležité o soutěži Puky pomáhají najdete v článku: Hlasujte pro SHKM Baník Hodonín v Kaufland soutěži Puky pomáhají!.

A nezapomeňte, že: KAŽDÝ PUK SE POČÍTÁ!