SHKM Hodonín
Pojď hrát hokej za Drtiče! SHKM Hodonín opět rozjíždí nábor do přípravky
Pojď hrát hokej za Drtiče! SHKM Hodonín opět rozjíždí nábor do přípravky
Info
28.5.2021

Po krátké pauze zaviněné koronavirem obnovuje SHKM Hodonín nábory do hokejové přípravky. SHKM Hodonín nabízí všem dětem možnost naučit se bruslit, hrát nejrychlejší kolektivní sport na světě a získat mnoho nových kamarádů a zážitků. Všichni hráči mládeže SHKM mají navíc volný vstup na všechna utkání A-týmu. Zkus i Ty, co v Tobě je! Nepropásni svoji šanci stát se hokejistou!

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Nábor do přípravky

SHKM Hodonín pořádá celoročně nábor chlapců i dívek do své přípravky. Nábor se týká dětí od čtyř let, přivítáme ale rádi i starší děti navštěvující první stupeň základní školy.

Nebojte se přivést své dítě k nám. Nevadí, že neumí bruslit, pod vedením profesionálních trenérů je to naučíme.

Proč začít hrát hokej?

  • Důvodů je mnoho. Naučím se bruslit, získám sílu, vytrvalost, rychlost, zlepším koordinaci.
  • Zvýším si sebevědomí, naučím se soupeřit a osvojím si pravidla fair play.
  • Naučím se zvládat i mnoho dalších sportovních aktivit jako je běhání, skákání, speciální obratnost, plavání.
  • Hry jako je fotbal, basketbal, florbal, hokejbal a další jsou běžnými sporty, kterým v tréninku věnujeme pozornost, doplňujeme tak hokejové dovednosti a rozvíjíme všestrannost.
  • Nejdůležitější je však zábava, kterou hokej poskytuje.
  • Dovednosti, které se naučím, podpoří to, co se učím doma a ve škole.
  • Týmová spolupráce, rozdělení úkolů, vzájemná podpora, to jsou vlastnosti, které uplatním ve svém životě.
  • Pravidla fair play a respekt vůči ostatním patří mezi základní hodnoty v rámci ČSLH. ČSLH se snaží neustále tyto hodnoty propagovat, jak mezi hráči, funkcionáři, rozhodčími, tak i rodiči a fanoušky.
  • Děti se učí mnoha novým a zábavným dovednostem.
  • Hokej je nejrychlejší týmová hra na světě.

Finanční nenáročnost a bezplatné zapůjčení veškerého potřebného vybavení

Všechny začínající malé hokejistky a hokejisty vybavíme potřebnou výstrojí, bezplatně Vám zapůjčíme hokejové brusle, přilbu, chrániče a hokejku. Stačí si tak vzít s sebou dostatečně teplé oblečení. Poplatek za první sezonu v přípravce je 1500,- Kč (což je 125,- Kč za měsíc). Start hokejové kariéry nikdy nebyl jednodušší!

Tréninky v ideálních časech

Velký důraz u nejmenších hokejistů klademe na tréninky v ideálních časech pro rodiče. Po celý rok se tréninky hokejové přípravky konají pravidelně ve středu od 16:00 a v sobotu od 09:00 (plus jeden trénink mimo led vždy v pondělí od 16:00).

Zábava a nová přátelství

Když děti začnou hrát hokej, je to všechno o zábavě, a proto jsou naše tréninky vedeny formou hry. Díky hokeji si děti získají celoživotní přátelství a naučí se týmové práci.

Využíváme vícero sportovišť

SHKM Hodonín kromě tréninků na ledové ploše nabízí Vašim dětem možnost využívat tělocvičny, která je součástí zimního stadionu. Dále pak tělocvičny na ZŠ Hodonín, Mírové náměstí 19 a ostatní prostory zimního stadionu. Tréninky na ledě by měly nárazově probíhat už během měsíce srpna.

O Vaše děti se postarají zkušení a kvalifikovaní trenéři, bývalí nebo současní hráči SHKM Hodonín. Pokud máte jakýkoliv dotaz či námět, neváhejte kontaktovat pány Jana Prčíka a Martina Vyrůbalíka. Veškeré Vaše otázky budou ochotně zodpovězeny.

Kontaktní osoby

JAN PRČÍK – hlavní trenér přípravky (licence „A“)
Tel.: 777 695 004
e-mail: zs@teza-hodonin.cz

MARTIN VYRŮBALÍK - člen VV a trenér mládeže
Tel.: 775 373 740
email: MV.37@seznam.cz

další články
Ve šlágru kola Krajské ligy přivítá v sobotu Baník čtvrtou boskovickou Minervu
A-Tým
28.1.2022

Do konce základní části Krajské hokejové ligy mužů zbývají už jen tři kola. Hokejisté Baníku hostí v sobotu 29. ledna př...
„Já chci hrát hokej!“ Náborová akce přilákala třicet nových malých hokejistů a hokejistek
Info
26.1.2022

Na hodonínském Zimním stadionu Václava Nedomanského se ve středu 26. ledna uskutečnila oblíbená náborová akce „Pojď hrát...