SHKM Baník Hodonín
Petr Srnec: Za svých mladých let jsem spojoval dohromady hokej i fotbal
Petr Srnec: Za svých mladých let jsem spojoval dohromady hokej i fotbal
A-Tým
24.6.2024

Skupina klientů a doprovodných pracovníků ZDP Hodonín v čele s ředitelem Petrem Srncem se zúčastnila pátečního benefičního utkání mezi hokejisty SHKM Baník Hodonín a fotbalisty FC Nesyt. Hokejisté vyhráli 4:2 a konečně se dočkali premiérového vítězství v historii těchto utkáních. Bývalý dlouholetý předseda Baníku obstaral i čestný výkop.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

„Za svých mladých let jsem spojoval dohromady hokej i fotbal a za oba oddíly jsem tak nastupoval jako registrovaný hráč, takže mi dnes v areálu na Nesytu hlavou probíhaly krásné nostalgické vzpomínky. Zatímco ale tehdy šlo hlavně o body, tak smysl dnešního utkání byl úplně jinde, za což jsme my zaměstnanci našeho zařízení, a hlavně jeho uživatelé, nesmírně vděční,“ prohlásil po zahrání slavnostního výkopu Petr Srnec, ředitel, spoluzakladatel hodonínského Zeleného domu pohody a také někdejší dlouholetý předseda mládežnického hokejového klubu SHKM Baník Hodonín.

Jak dodal, vedení Zeleného domu pohody i jeho klienti si velmi váží jak práce organizátorů, kteří sehnali cenné předměty do bohaté tomboly, tak samozřejmě i jejich dárců, hráčů obou celků, trojice rozhodčích a všech diváků, kteří vytvořili krásnou přátelskou atmosféru i přes úmorné tropické počasí. Po ukončení střetnutí tak obě jedenáctky obdržely jako poděkování malé upomínkové dárečky z terapeutických dílen Zeleného domu pohody.

„Ještě jednou moc děkujeme za tuto šlechetnou podporu, zejména zástupci FC Nesyt panu Měchurovi a pánům Bukovskému a Vyrůbalíkovi z SHKM. Moc si toho ceníme a budu velmi rád, když se osobně přijdou přesvědčit přímo k nám do Zeleného domu pohody, jak jsme výtěžek z fotbalové benefice využili,“ uzavřel Petr Srnec.

další články
Šestiletá historie Baníku zná pouze tři vítěze kanadského bodování. Znáte všechny?
A-Tým
8.7.2024

V základní části uplynulé sezóny zaznamenal Vojtěch Dobiáš 42 kanadských dobů a stal se králem hodonínské produktivity. Před ním se to podařilo jen dvěma dalším hráčům, víte kterým?
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
Info
4.7.2024

V posledních letech v rámci náborové činnosti stále více prohlubujeme spolupráci se školkami nejen v Hodoníně, ale i v o...
Prosíme fanoušky o vyplnění krátkého dotazníku
A-Tým
3.7.2024

Vážení příznivci hodonínského hokeje, vážení fanoušci Baníku. Připravili jsme krátký dotazník, rádi bychom znali Váš náz...
Kupte si permanentku na zápasy Baníku a ušetřete skoro polovinu oproti nákupu klasických vstupenek!
A-Tým
1.7.2024

Sezona 2024-25 se kvapem blíží a my všichni se už nemůžeme dočkat, až zase oblékneme zeleno-černé barvy. Proto Vám už s ...