SHKM Baník Hodonín
Napopáté to už vyšlo, historickou výhru Baníku vystřílel Tomáš Sedláček. Vybralo se více než 33 tisíc korun!
Napopáté to už vyšlo, historickou výhru Baníku vystřílel Tomáš Sedláček. Vybralo se více než 33 tisíc korun!
A-Tým
21.6.2024

Čtyři roky čekali hokejisté Baníku na výhru v tradiční letní fotbalové benefici, která měla i letos dobročinné pozadí. Dobrovolné vstupné a oblíbená tombola letos vynesla více než třiatřicet tisíc korun pro hodonínský Zelený dům pohody. Utkání, které se tentokrát hrálo netypicky v pátek, přilákalo téměř dvě stovky fanoušků, kteří viděli výhru Baníku 4:2. Hlavní postavou pátého ročníku byl obránce zeleno-černých Tomáš Sedláček, který vstřelil hattrick a na čtvrtý gól hokejistů přihrál Liboru Stuchlíkovi. Domácí tým si chuť aspoň trochu spravil v penaltovém rozstřelu, ve kterém vyhrál 5:4.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
5. ročník benefičního fotbalového utkání, pátek 21.6.2024
FC Nesyt - SHKM Baník Hodonín
NES
2:4 (1:2)
pen 5:4
HOM
Branky: 35. Fibingr, 50. Musial - 14. Sedláček, 27. Sedláček, 58, Stuchlík, 70. Sedláček. Diváci: 180. Rozhodčí: Igor Zima - Bohuš Čikl, Ivo Ondrovčík. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4.
Tvarůžek – Svoboda, Kořínek, Lučan, Hruška, Valíček, Balus, Toman, Fibingr, Snášel D., Bimka, Musial, Chmelař, Král, Klimek. Trenér: Miroslav Klimek.
Polesný, Dolíška – Štědrý, Lašák, Rauš, Weintritt, Švejda, Stuchlík, Krejčí, Zukal, Novák, Sedláček, Piták, Štefka, Dobiáš, Mach, Bachánek, Běhal. Trenér: Tom Polák.

Ohlasy trenérů

Miroslav Klimek (Nesyt):
Jsme rádi, že tradice exhibičních benefičních zápasů pokračuje. Dnes se hrálo za velmi teplého počasí, ale myslím si, že i tak se utkání povedlo. Kluci z Baníku letos poskládali velice silný tým a zaslouženě získali první výhru. My jsme bohužel spálili spoustu šancí. I přesto, že se hrálo netradičně v pátek v podvečer, přišla velmi slušná návštěva a podařila se vybrat slušná suma na dobrou věc. Děkujeme všem, kdo se na utkání podíleli, sponzorům, všem fanouškům a budeme se těšit na pokračování tradice!

Tom Polák (Baník):
Letošní zápas hodnotím velmi kladně. Sešli jsme ve vysokém počtu, představily se i letní posily a kromě pár omluvenek jsme byli téměř kompletní. Jsem rád, že se přišli podívat i hráči, kteří ještě nejsou zdravotně v pořádku. Výsledkově se nám zadařilo a po týmovém výkonu jsme se v pátém ročníku konečně dočkali výhry. Musím pochválit všechny hráče, ale musím vyzdvihnout především Tomáše Sedláčka, který se podílel na všech našich brankách, když k hattricku přidal asistenci na gól Libora Stuchlíka. Doufám, že to registruje i pokladník týmu a že to Sedlovi poctivě zapíše. Celá akce byla perfektně zorganizovaná a každým rokem se její úroveň zvyšuje. Za celý náš tým bych chtěl poděkovat všem, kdo se na benefici podíleli. V tombole byly parádní ceny! Děkujeme i všem fanouškům, ale hráčům obou týmů, díky kterým se podařilo pro Zelený dům pohody vybrat skvělou částku.Děkujeme za podporu a věcné dary všem partnerům a dobrým lidem!

Kompletní fotogalerii najdete ZDE


další články
Šestiletá historie Baníku zná pouze tři vítěze kanadského bodování. Znáte všechny?
A-Tým
8.7.2024

V základní části uplynulé sezóny zaznamenal Vojtěch Dobiáš 42 kanadských dobů a stal se králem hodonínské produktivity. Před ním se to podařilo jen dvěma dalším hráčům, víte kterým?
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
Info
4.7.2024

V posledních letech v rámci náborové činnosti stále více prohlubujeme spolupráci se školkami nejen v Hodoníně, ale i v o...
Prosíme fanoušky o vyplnění krátkého dotazníku
A-Tým
3.7.2024

Vážení příznivci hodonínského hokeje, vážení fanoušci Baníku. Připravili jsme krátký dotazník, rádi bychom znali Váš náz...
Kupte si permanentku na zápasy Baníku a ušetřete skoro polovinu oproti nákupu klasických vstupenek!
A-Tým
1.7.2024

Sezona 2024-25 se kvapem blíží a my všichni se už nemůžeme dočkat, až zase oblékneme zeleno-černé barvy. Proto Vám už s ...