SHKM Hodonín
Mladí Drtiči mají možnost vidět MS juniorů 2020 na vlastní oči!
Mladí Drtiči mají možnost vidět MS juniorů 2020 na vlastní oči!
Info
13.11.2019

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

Vážení zástupci hokejových klubů,

prosíme vás tímto o spolupráci při 2. vlně vstupenek zdarma na MSLH juniorů 2020 pro vaše mládežnické členy. Jelikož kapacity volných vstupenek na vybraná utkání nebyly v 1. vlně vyčerpány, přicházíme s 2. vlnou, která by měla být cílena na individuální požadavky vaší mládeže.

Vaši členové do ročníku 2000 a mladší, si budou moci na základě svého čísla hráčské registrace rezervovat 4 volné vstupenky na vybraná utkání a vyrazit tak po vlastní ose do Ostravy/Třince.

Vše je vysvětleno v článku na webu českého hokeje ZDE. Prosíme vás o spolupráci při šíření této nabídky a sdělování identifikačních čísel hráčských průkazů vašim členům, aby měli možnost zažít atmosféru mistrovství světa juniorů.

Upozorňujeme, že v systému je nastaveno několik kontrolních mechanizmů proti případnému plošnému zneužití této akce, která je určena mladým hokejistům.

Děkujeme mockrát za spolupráci a doufáme, že co nejvíce vašich mládežnických reprezentantů si najde cestu do Ostravy a Třince.

S pozdravem a přáním krásného dne,

Martin Gremlica


V PŘÍPADNĚ ZÁJMU O LÍSTKY, ŽÁDÁME RODIČE, AŤ SE SPOJÍ S VEDOUCÍM PŘÍSLUŠNÉ KATEGORIE, BUDE JIM POSKYTNUTO ČÍSLO REGISTRACE.

další články
Michal Kuba: Začali jsme zostra a postupně jsme přidávali
Info
2.7.2020

První část letní přípravy končila minulý týden také hráčům A-mužstva. Trenér Michal Kuba je s jejím průběhem spokojen. „...
První informace k mládežnickým soutěžím
Info
1.7.2020

Přinášíme první informace ke složení jednotlivých mládežnických soutěží, kterých se budou v sezoně 2020-21 účastnit mužs...