SHKM Baník Hodonín
MD: Poslední třetina stála domácí Hodonín vítězství
MD: Poslední třetina stála domácí Hodonín vítězství
Info
24.10.2016

Mladí Drtiči měli skvělý vstup do zápasu. V patnácté minutě zvyšoval Schwaitzer už na 4:1 pro domácí, ale houževnatí mladíci z Ostrohu ani za tohoto stavu nesložili zbraně a dvě minuty po polovině utkání už bylo srovnáno. O chvíli později vrátil Matuškovič svou druhou trefou v zápase Baníku vedení, avšak v závěrečné části pálili do černého už jen hosté, kteří si tak odváží z Hodonína po velkém obratu tři body.

autor:
Redakce
Sdílejte článek
 
další články
Parádní obrat ve třetí třetině znamená vítězný vstup do přípravy!
A-Tým
9.8.2022

Baník vstoupil do zápasu proti domácímu Vyškovu lépe a v 15. minutě se po trefě Jana Štědrého dostal do vedení. Domácí a...
Foto + video: Brusle už nazulo i Béčko, na tréninku se objevila i jedna z hodonínských legend
Info
8.8.2022

Svého prvního tréninku na ledě se konečně dočkali i hráči nově založeného B-týmu Baníku. Trenérskému tandemu Michal Kuba – Zdeněk Kučera se hlásila dvacítka hráčů.
Startuje aukce pro Matýska! Do dražby jdou postupové dresy Baníku z loňské sezony
Info
8.8.2022

Nastupovali v nich v posledních čtyřech sezonách Krajské ligy. Dvakrát v nich získali pohár pro vítěze KLM a letos na ja...
Staň se hokejovým rozhodčím!
Info
7.8.2022

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.