SHKM Baník Hodonín
MD: Hodonínští doma nestačili na opavský Slezan
MD: Hodonínští doma nestačili na opavský Slezan
Info
21.1.2018

Nadstavbová část zatím hodonínskému mladšímu dorostu nevychází. Dnes před obědem přivítali mladí Drtiči na svém ledě Slezan Opava a v sedmém duelu nadstavby zapsali pátou porážku. Na první gól hostů dokázal ve dvanácté minutě odpovědět Matuškovič, ale ve zbývajícím čase se už trefovali pouze seveřané. Opava vedla už po první třetině 1:4 a do závěrečné sirény svůj gólový účet ještě zdvojnásobila.

autor:
Redakce
Sdílejte článek
 
další články
Parádní obrat ve třetí třetině znamená vítězný vstup do přípravy!
A-Tým
9.8.2022

Baník vstoupil do zápasu proti domácímu Vyškovu lépe a v 15. minutě se po trefě Jana Štědrého dostal do vedení. Domácí a...
Foto + video: Brusle už nazulo i Béčko, na tréninku se objevila i jedna z hodonínských legend
Info
8.8.2022

Svého prvního tréninku na ledě se konečně dočkali i hráči nově založeného B-týmu Baníku. Trenérskému tandemu Michal Kuba – Zdeněk Kučera se hlásila dvacítka hráčů.
Startuje aukce pro Matýska! Do dražby jdou postupové dresy Baníku z loňské sezony
Info
8.8.2022

Nastupovali v nich v posledních čtyřech sezonách Krajské ligy. Dvakrát v nich získali pohár pro vítěze KLM a letos na ja...
Staň se hokejovým rozhodčím!
Info
7.8.2022

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.