SHKM Baník Hodonín
Kupte si permanentku na zápasy Baníku a ušetřete skoro polovinu oproti nákupu klasických vstupenek!
Kupte si permanentku na zápasy Baníku a ušetřete skoro polovinu oproti nákupu klasických vstupenek!
A-Tým
1.7.2024

Sezona 2024-25 se kvapem blíží a my všichni se už nemůžeme dočkat, až zase oblékneme zeleno-černé barvy. Proto Vám už s předstihem přinášíme informace o cenách vstupenek a permanentek na nový druholigový ročník. Permanentní vstupenky, které letos budou výhodnější než kdy dřív, půjdou do prodeje na začátku srpna, o přesných termínech budeme včas informovat. A kromě skvělých cen permanentek přinášíme i novou soutěž pro všechny permanentkáře!

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Vážení fanoušci Baníku,

rádi bychom Vás informovali o cenách vstupenek a permanentek na nadcházející sezonu. Inflace a růst cen v poslední době sice naštěstí zpomalily, náklady na provozování hokeje se ale i tak rok od roku stále zvyšují.

Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli, že navýšíme ceny vstupného maximálně o 10 %. Tento krok byl nutný vzhledem k aktuální ekonomické situaci. Zároveň jsme ale zásadně zvýhodnili nákup permanentních vstupenek a věříme, že tuto možnost využije co nejvíc fanoušků.

Chápeme, že každé zvýšení cen může být nepříjemné, ale věříme, že tuto změnu přijmete s pochopením a že nás budete i nadále podporovat. Zisk ze vstupného totiž v našich podmínkách tvoří velkou část - zhruba 25 % klubového rozpočtu.

Vaše podpora je pro nás neocenitelná. A to jak ta finanční, tak ta na tribunách. Každá zakoupená vstupenka a permanentka pomáhá našemu klubu růst a dosahovat lepších výsledků. Vaše přítomnost na zápasech a Vaše hlasivky a dlaně dodávají našim hráčům energii a motivaci bojovat za každý bod.

Proto budeme rádi, když si zajistíte své místo na stadionu co nejdříve. Děkujeme za Vaši neustálou podporu a těšíme se na Vás v nové sezóně! Společně jsme silnější!

VŠICHNI SPOLU ZA BANÍK!


Ceny vstupenek a permanentek 2024-25

🆕 Vánoční šťastná trefa

Před Vánoci jsme pro všechny držitele permanentních vstupenek připravili speciální soutěž! Ze všech permanentkářů vylosujeme šťastné výherce, kteří získají některou z následujících skvělých cen:

▫️ Permanentka zdarma – vaše permanentní vstupenka bude plně proplacena!

▫️ Podepsaný dres Baníku – unikátní suvenýr s podpisy Vašich oblíbených hráčů.

▫️ Megabalík fanshopu – balíček plný skvělých věcí z fanshopu Baníku.

▫️ Dárkový poukaz od společnosti ReadyMat – užijte si nákup s tímto speciálním poukazem.


🎫 Vstupenky

Přípravná utkání
Stání (sektory 1 - 5) 80 Kč
Sezení (sektory A - E) 80 Kč
Děti do 130 cm, ZTP zdarma

Základní část + nadstavba
Stání (sektory 1 - 5) 110 Kč
Sezení (sektory A - E) 130 Kč
Děti do 130 cm, ZTP zdarma

🎫 Permanentky

Permanentní vstupenka
Stání (sektory 1 - 5)1.500 Kč
Sezení (sektory A - E)1.800 Kč

Na které zápasy permice platí?
Přípravná utkání✅ ANO
Základní část✅ ANO
Nadstavba✅ ANO
Playoff❌ NE

PERMANENTKA PLATÍ NA PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY A NA CELOU ZÁKLADNÍ ČÁST. Svému majiteli tedy zajistí vstup na všechny domácí zápasy Baníku v přípravném období a v základní části 2. ligy 2024-25. Majitelé permanentek mají zároveň zaručeno předkupní právo na nákup vstupenek na zápasy playoff.

Kromě toho koupí permanentky VÝRAZNĚ UŠETŘÍTE oproti nákupu klasických jednorázových vstupenek.

▫️ V případě permice na sezení ušetříte 39 % ceny a jedna vstupenka vás vyjde na 72 KORUN.

▫️ Nákupem permanentky na stání uspoříte dokonce 41 % a jedna vstupenka vás bude v tomto případě stát jen 60 KORUN.


Rezervace permanentek na sezení z loňské sezony

Majitelé permanentních vstupenek na sezení z loňské sezony si mohou na své oblíbené místo koupit novou permanentku. V první vlně prodeje budou jejich místa blokována, do druhé vlny prodeje budou všechna doposud neobsazená místa uvolněna. Prosíme fanoušky, kteří si chtějí koupit stejné místo jako v minulé sezoně, aby při nákupu předložili obsluze pokladny loňskou permanentku.


další články
Šestiletá historie Baníku zná pouze tři vítěze kanadského bodování. Znáte všechny?
A-Tým
8.7.2024

V základní části uplynulé sezóny zaznamenal Vojtěch Dobiáš 42 kanadských dobů a stal se králem hodonínské produktivity. Před ním se to podařilo jen dvěma dalším hráčům, víte kterým?
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
Info
4.7.2024

V posledních letech v rámci náborové činnosti stále více prohlubujeme spolupráci se školkami nejen v Hodoníně, ale i v o...
Prosíme fanoušky o vyplnění krátkého dotazníku
A-Tým
3.7.2024

Vážení příznivci hodonínského hokeje, vážení fanoušci Baníku. Připravili jsme krátký dotazník, rádi bychom znali Váš náz...
Kupte si permanentku na zápasy Baníku a ušetřete skoro polovinu oproti nákupu klasických vstupenek!
A-Tým
1.7.2024

Sezona 2024-25 se kvapem blíží a my všichni se už nemůžeme dočkat, až zase oblékneme zeleno-černé barvy. Proto Vám už s ...