SHKM Baník Hodonín
Kaufland cup Puky pomáhají: Hodonínští třeťáci si vezou z Brna konečné šesté místo a spoustu krásných vzpomínek
Kaufland cup Puky pomáhají: Hodonínští třeťáci si vezou z Brna konečné šesté místo a spoustu krásných vzpomínek
Turnaje
27.3.2024

Loni na podzim probíhala na všech prodejnách obchodního řetězce Kaufland po celé republice velká hokejové soutěž Puky pomáhají, ve které se SHKM Baník Hodonín umístil v rámci Jihomoravského kraje na prvním místě, čímž si kromě finanční odměny a spousty věcných cen od Kauflandu vysloužili hodonínští třeťáci i účast na turnaji, který se 23. a 24. března uskutečnil v Brně za Lužánkami.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Víkend v moravské metropoli byl plný nejen hokejových zápasů, ale také dovednostních soutěží na ledě i mimo něj, zpestřením pro mladé hokejové naděje byla vědomostní soutěž. Body získané jak v zápasech, tak v dalších disciplínách se sčítaly a celkový bodový součet určil konečné pořadí.

Baník vyslal do boje dva týmy, které odehrály celkem osm utkání, z nichž šest vyhrály a dvakrát odešli mladí Hodoňáci poraženi. Dařilo se ale i v dovednostních soutěžích. „Všechny děti mile překvapili svým zapálením a soutěživostí. Na tribuně jim fandilo všech devět kotlů současně a po celý víkend byla skvělá atmosféra,“ pochvaluje si hodonínský kouč.

Mladé hodonínské naděje se postupně utkaly s Kroměříží (13:8 a 22:3), Českými Budějovicemi (5:26 a 9:8), Benešovem (0:10 a 21:4) a Třebíčí (16:15 a 10:9). Skvělé druhé místo obsadili Tupého svěřenci v přesnosti střelby, v dovednostech mimo led se „na bedně“ umístili hned čtyřikrát. Přehled všech výsledků nejdete zde: https://turnaje.pukypomahaji.cz/brno.

„Naše děti se v zápasech ani v dovednostech vůbec neztratily a připsaly si nejenom zápasová vítězství, ale i několik předních umístění v dovednostech. Celý turnaj byl vyrovnaný na ledě i v soutěžích. Chci všechny moc pochválit. Jsme moc pyšní, a to nejenom za sportovní výkony, ale i za to, jaký jsou kolektiv a jak vše společně zvládají. Hokejové zápasy byly třešničkou, vždy se bojovalo až do posledních vteřin a děti si šáhly až na hranice svých sil.“

„Chtěl bych moc poděkovat všem, kdo pro nás v Kaufland soutěži hlasovali a dopřáli nám účast na skvělém turnaji a speciální poděkování patří všem rodičům. Děkujeme!“ dodává závěrem spokojeně trenér hráčů ročníků 2015 Viktor Tupý.

Sestava SHKM Baník Hodonín

Kubáček, Dadák Štěpán – Kubis, Horáček, Zelinka, Prochác, Trávníček, Tóth, Tóthová, Mráka, Stratil, Machů, Kosková, Čtvrtníček, Dadák Mikuláš, Filásek, Obdržálek, Kovařík, Fajnor, Prchal. Trenéři: Viktor Tupý, Martin Stratil. Vedoucí: Eliška Dadáková.


další články
Skvělá zpráva! Společnost MND pokračuje jako generální partner hodonínského hokeje
Info
22.7.2024

Společnost MND, a.s. a SHKM Baník Hodonín pokračují i v příští hokejové sezoně 2024-25 v úspěšné spolupráci, kterou oba ...
Martin Lašák: Chtěl jsem hrát za Baník. Líbí se mi, jak klub funguje
A-Tým
18.7.2024

Obránce Martin Lašák byl první oznámenou posilou Baníku pro novou sezonu. Odchovanec Uherského Hradiště se na Slovácko s...
Šestiletá historie Baníku zná pouze tři vítěze kanadského bodování. Znáte všechny?
A-Tým
8.7.2024

V základní části uplynulé sezóny zaznamenal Vojtěch Dobiáš 42 kanadských dobů a stal se králem hodonínské produktivity. Před ním se to podařilo jen dvěma dalším hráčům, víte kterým?
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
Info
4.7.2024

V posledních letech v rámci náborové činnosti stále více prohlubujeme spolupráci se školkami nejen v Hodoníně, ale i v o...