SHKM Baník Hodonín
Jakub Němec uspěl na zkoušce a podepisuje s Baníkem novou smlouvu
Jakub Němec uspěl na zkoušce a podepisuje s Baníkem novou smlouvu
A-Tým
29.8.2022

I díky společnosti Elvorev, s.r.o. Vám můžeme s potěšením oznámit příchod Jakuba Němce a podpis jeho nové smlouvy na hokejovou sezonu 2022-2023. Po působení v přerovském týmu Zubrů přichází na jih Moravy tato mladá krev, které přinese do Baníku potřebné spojení mezi obranou i útokem. Věříme, že to správné napětí bude proudit jak mezi diváky, společností Elvorev, tak i naší novou posilou do obrany.

autor:
Redakce
Sdílejte článek
 

Společnost Elvorev, s.r.o. (www.elvorev.cz) je na trhu již od roku 1995 a zajišťuje komplexní služby v oblasti elektroinstalací, revizí elektrických zařízení, veřejného osvětlení, hromosvodů a podlahového vytápění. Přejeme hodně spokojených klientů a děkujeme jednateli společnosti Elvorev - Zdeňku Pávkovi.

Jakubovi přejeme hodně štěstí. BANÍK!


Rozhovor s hráčem – Jakub Němec:

Kubo, co tě přivedlo do Hodonína a jak probíhal prvotní kontakt?

Minulý rok zde hrál Martin Dufek se kterým se znám z rodných Boskovic. Dal mi kontakt na pana Vyrůbalíka a já se zeptal, jestli bych nemohl přijít na zkoušku a jsem moc rád, že jsem uspěl.

Jak na Tebe zatím působí kabina a složení týmu?

Kabina na mě působí skvěle, kluci jsou tu super jak staří kluci tak mladí. S nikým nemám problém, vzali mě mezi sebe a jsem rád, že mezi nimi můžu být a učit se nové věci a zase se posouvat.

Co sám od sebe očekáváš v průběhu sezony?

Sám od sebe očekávám, že budu platným hráčem pro tým a pomůžu Baníku dostat se do play off.

Přicházíš z Přerova, kde jsi naposled působil v mládežnických kategoriích s přechodem na dospělý hokej. Dokážeš to porovnat s úrovní II.ligy v Hodoníně?

Dospělý hokej je rychlejší a tvrdší a je tu menší prostor pro chyby než v juniorském hokeji. Každá chyba se potrestá a hráči jsou zde vyspělejší než v juniorských soutěžích.

další články
Baník dorazí na jih Moravy prověřit bruslaři z Havlíčkova Brodu
A-Tým
7.2.2023

Už dnes v podvečer se hokejisté Baníku představí v dalším druholigovém utkání. Po týdnu volna se zeleno-černí opět vrhno...
Výrazně oslabený Baník nestačil na Techniku Brno, která potvrdila roli favorita a odváží si tři body
Info
4.2.2023

B-tým zeleno-černých nastupoval do 21. kola Krajské ligy můžu proti brněnské Technice pouze s deseti hráči do pole. Drti...