SHKM Baník Hodonín
Hokej v neděli bude! Baník vyzve v exhibičním utkání tým „Hodonínských legend“
Hokej v neděli bude! Baník vyzve v exhibičním utkání tým „Hodonínských legend“
A-Tým
8.4.2022

Dobrá věc se podařila! Po včerejším nečekaném zrušení posledního utkání kvalifikace o 2. ligu ze strany českobudějovického Samsonu se v šibeničním termínu povedlo vedení SHKM zajistit na neděli 10. dubna náhradní program. „Bylo to všechno hrozně hektické a náročné, ale povedlo se nám domluvit exhibiční utkání proti týmu Hodonínských legend. Chtěl bych tímto moc poděkovat všem, kdo nám pomohl s kontakty a také všem hráčům, kteří nám vyšli vstříc a rádi přislíbili účast,“ říká manažer A-týmu Baníku Martin Vyrůbalík.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Aktuální (již potvrzená) soupiska týmu Legend

David Bauer, Boris Flamík, Petr Gálik, Martin Hlavačka, Michal Hoza, Zdeněk Jurásek, Jan Kočvara, Marek Míšek, Michal Novák, Petr Obdržálek, Pavel Prčík, Robert Rákoczy, Petr Sedlář, Ondřej Šmach, Ladislav Tříska, Petr Uřičář, Stanislav Vlašic. Rozhodčí: Jan Holub - Tomáš Chramosta, Viktor Schenel.

S dalšími potenciálními hráči jsme v kontaktu a čekáme na potvrzení, že budou mít v neděli čas.

Vstupné na exhibici

Vstupné na exhibiční utkání SHKM vs. Hodonínské legendy bude ZDARMA. Chtěli bychom tímto způsobem aspoň trochu poděkovat fanouškům za jejich podporu v celé letošní mistrovské sezoně.

Zpravodaj

Jelikož zpravodaje na plánovaný zápas se Samsonem již máme vyrobeny a nechceme je jen tak hodit do sběru, rozhodli jsme se, že je dáme k dispozici fanouškům za symbolickou pětikorunu, případně za jakýkoliv vyšší dobrovolný příspěvek do pokladničky. Výtěžek předáme hráčům do kabiny jako příspěvek na „závěrečný večírek“.

No, a protože máme do zpravodaje nachystány i ceny, proběhne i tradiční přestávkové losování o věcné ceny od našich partnerů.

Jak vrátit zakoupené vstupenky na Samson?

Fanoušci, kteří budou chtít vrátit vstupenku na nedělní zrušené utkání kvalifikace o 2. ligu zakoupené v předprodeji, tak mohou učinit buď:

• na pokladně Zimního stadionu v neděli 10. dubna od 16:30 do 17:00 (před začátkem exhibice)
• po předchozí telefonické domluvě se sekretářem klubu panem Milanem Kubou (tel.: 731 587 987)

Po předložení vstupenky bude vrácena plná cena vstupného (90,- Kč).


další články
Viktor Běhůnek: Nikdo z nás nechtěl prohrát první soutěžní zápas, navíc doma před našimi fanoušky
Info
26.9.2022

V osmnácti letech patří k nejmladším článkům nově se tvořícího B-týmu Baníku. Je hodonínským odchovancem, ale dorostenec...
Výborně! Omlazený B-tým nasázel na úvod i díky šesti bodům Davida Janáse Uherskému Hradišti devět gólů!
A-Tým
25.9.2022

Zeleno-černí měli v prvním mistrovském utkání sezony pomalejší rozjezd, hosté díky dvěma přesilovkovým trefám relativně ...