SHKM Hodonín
Hodonín má díky Martinu Holíkovi a Tomovi Polákovi mistra a vicemistra extraligy staršího dorostu!
Hodonín má díky Martinu Holíkovi a Tomovi Polákovi mistra a vicemistra extraligy staršího dorostu!
Info
31.3.2016

Skvělý úspěch hodonínských odchovanců! Brankář MARTIN HOLÍK se s HC Kometa Brno raduje z titulu mistra staršího dorostu, útočník TOM POLÁK z klubu Piráti Chomutov bere jako poražený finalista stříbro. Gratulujeme oběma klukům k velkému úspěchu!

autor:
Redakce, foto: Martin Kocourek
Sdílejte článek
 

V úterý 29. března vyvrcholila druhou finálovou bitvou mezi Kometou Brno a Piráty z Chomutova nejvyšší soutěž starších dorostenců.

Jihomoravský tým využil svého mečbolu a po výhře 5:3 se modro-bílí mohli před zraky více než dvou tisíc fanoušků radovat ze zisku mistrovského titulu. Pohár pro vítěze zvedl nad hlavu i hodonínský odchovanec MARTIN HOLÍK, který spolu s Lukášem Dostálem vytvořil vyrovnanou brankářskou dvojici.

A hodonínskou stopu najdeme i na straně poraženého finalisty. Stříbrnou medaili si do své sbírky zařadí útočník TOM POLÁK, další hodonínský odchovanec, jenž letos nastupoval i za chomutovskou juniorku. Gratulujeme oběma klukům k velkému úspěchu!


další články
Martin Borot: Raději vyhraji zápas bez kanadského bodu, než mít hattrick, ale odejít jako poražený
A-Tým
14.10.2019

Po více než pěti letech znovu oblékl dres svého mateřského oddílu. Devatenáctiletý útočník Martin Borot se v rámci stříd...
Hodonínští bojovníci smazali dvoubrankové manko a z Vyškova vezou všechny body!
A-Tým
12.10.2019

Dvanáctka statečných Baníků dnes nastoupila na vyškovském stadionu proti domácí Březině, která disponovala čtyřmi komple...