SHKM Baník Hodonín
Hlasujte pro SHKM Baník Hodonín v Kaufland soutěži Puky pomáhají!
Hlasujte pro SHKM Baník Hodonín v Kaufland soutěži Puky pomáhají!
Info
13.9.2023

Pamatujete si Nagano? A Zlatý hattrick? Nebyly to skvělé zážitky? Chtěli byste pomoci českému hokeji zpět ke slávě, jakou pamatujeme z přelomu milénia? Společnost Kaufland chce a rozhodla se proto rozdat mezi mládežnické kluby 10 milionů korun! Kaufland je hrdým partnerem českého hokeje na všech jeho úrovních a ví, že jeho budoucnost začíná u výchovy těch nejmenších sportovců. Proto se společnost Kaufland rozhodla rozdělit 10 000 000 korun mezi hokejové kluby mládeže napříč republikou Hlasujte od 13. 9. do 24. 10. 2023 pro SHKM Baník Hodonín a pomozte nám zlepšit podmínky pro výchovu mladých hokejových talentů!

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Podpořte naši hokejovou mládež v souboji o hodnotné ceny, které si pro mladé hokejové talenty připravil Kaufland ve své iniciativě na podporu českého hokeje.

V termínu od 13. 9. do 24. 10. stačí nakoupit v prodejnách Kaufland za 300,- Kč a spolu s účtenkou si vzít i puk za nákup. TEN NÁSLEDNĚ VHODIT DO TUBUSU S NÁZVEM NAŠEHO KLUBU SHKM BANÍK HODONÍN. Hlasovat můžete s každým nákupem opakovaně!

Hlasovat pro nás můžete na prodejnách:
Brno - Bohunice
Brno - Ponava
Brno - Slatina
Brno - Židenice
Hodonín, ulice Konečná (sídliště Jihovýchod)
Hodonín, ulice Dvořákova (OC Cukrovar)
Hustopeče
Kyjov
Veselí nad Moravou
Znojmo, ulice Dukelských bojovníků
Znojmo, ulice Jarošova

Na hodnotné ceny pro naše hokejisty dosáhneme, pokud budeme mezi prvními 3 kluby. Tak pojďme společně zabojovat! KAŽDÝ PUK SE POČÍTÁ!
další články
Baník porazil lídra tabulky z Nového Jičína a z domácí premiéry bere zcela po zásluze tři body!
A-Tým
30.9.2023

Po třech bodech přivezených z Havlíčkova Brodu zapisuje Bachánkova družina plný bodový zisk i z prvního domácího zápasu ...