SHKM Baník Hodonín
Foto: Příměstský tábor třetích a čtvrtých tříd – led, suchá ale i bazén nebo Jump Park
Foto: Příměstský tábor třetích a čtvrtých tříd – led, suchá ale i bazén nebo Jump Park
Info
17.8.2022

V týdnu od 8. do 12. srpna si po starších žácích svůj příměstský tábor užili hráči třetích a čtvrtých tříd. Ročníky 2013 a 2014 vede jako hlavní kouč Tom Polák, který spolu se svými asistenty připravil dětem nejen tréninky na ledě, ale jako zpestření vyrazili mladí Drtiči do Jump Parku a celé týdenní „soustředění“ zakončili na koupališti.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

„Oproti minulému roku jsme měli kemp od pondělí do pátku, dva dny jsme trénovali dvoufázově na ledě a ve zbývajících dnech jsme měli dopoledne led a odpoledne pak byla na programu jiná společná aktivita. Každý den jsme měli samozřejmě také off-ice a vyběhání se po trénincích na ledě,“ říká hlavní trenér třetích a čtvrtých tříd Tom Polák.

K trénování využívali mladí Drtiči ledovou plochu, častokrát vyrazili i do parku před zimním stadionem. Jeden trénink absolvovali také v tělocvičně na Sokolovně. Tradičně bylo o děti dobře postaráno i co se jídla a pití týče. „Měli jsme dva společné obědy ve dnech, kdy jsme měli dopoledne i odpoledne trénink na ledě. Jinak kluci měli na zimák přivezenou svačinku a během celého dne měli pitný režim a dostatek ovoce,“ přitakává mladý trenér.

Ale nejen trénováním živ je člověk, stejně důležitou součástí týmových sportů je utužování party. „Snažili jsme se to trošičku zpestřit Jump Parkem, kde jsme byli ve středu. V pátek jsme pak celé soustředění zakončili na koupališti. A musím všechny kluky pochválit za spolupráci a za jejich chování na koupališti! Celý týden byl parádní. Myslím si, že kluci byli hodně natěšení a užili si to. Bylo to super i na utužení kolektivu. Všichni všechno odmakali a musím říct, že vše proběhlo bez nějakých větších komplikací,“ chválí své svěřence Polák.

A jak Tom Polák hodnotí dosavadní průběh přípravy na novou sezonu? „Řekl bych, že všechno probíhá tak, jak má. Už v létě jsme si nastavili nějaká pravidla, která máme v kabině nastavena a pokračujeme v nastoleném trendu. Jsme na začátku dlouhé sezóny, důležité je, ať si to všichni hlavně užíváme a zlepšujeme se,“ říká a na závěr dodává: „Chtěl bych poděkovat všem, co se podíleli na soustředění. Ať už to jsou asistenti na ledě nebo pomocnice při přechodu na oběd či při dohledu na děti v šatně. Děkujeme!“

Kompletní galerii najdete ZDE.
další články
Aukce speciálních dresů z projektu HOKEJ PROTI RAKOVINĚ byla zahájena
Info
29.1.2023

Na serveru www.sportovniaukce.cz byla dnes odpoledne zahájena dražba originálních fial...
Baník si po Znojmu vyšlápl i na Havířov a připsal si šestou domácí výhru v řadě!
A-Tým
28.1.2023

Po skalpu vedoucího Znojma si o tři dny později připisují hokejisté Baníku další cenné vítězství. Tentokrát si parta tre...