SHKM Hodonín
FOTO+VIDEO: A-mužstvo se připravuje na novou sezonu
FOTO+VIDEO: A-mužstvo se připravuje na novou sezonu
A-Tým
30.5.2019

Hokejisté A-mužstva SHKM Hodonín se pod vedením trenéra Jana Prčíka připravují na start nové sezony v Krajské lize. „Společná letní příprava bude probíhat dvakrát týdně. Jeden den budeme na zimním stadionu, druhý den bychom měli využít stadionu v Rybářích,“ říká kouč mužů SHKM Jan Prčík. V ostatních dnech se hráči připravují individuálně. Příprava je společná pro hráče A-mužstva a juniorů.

autor:
Jan Hochman, Adam Krátký
Sdílejte článek
 

Pane trenére, jak bude probíhat letní příprava a co bude její hlavní náplní?

Společná letní příprava bude probíhat dvakrát týdně. Jeden den budeme na zimním stadionu, druhý den bychom měli využít stadionu v Rybářích. Tam to ale hodně záleží na počasí. Zaměříme se zejména na nabírání síly a vytrvalost. Ve druhé fázi pak půjdeme trošku do rychlosti. Hlavní smysl ale je, aby byli kluci pohromadě.

Kdy bude suchá příprava končit?

Končit budeme koncem měsíce června.

Jak vypadá situace kolem osvětlení ZS a kdy by mohl být led?

Momentálně je vypsáno výběrové řízení. Uvidíme, kdo všechno se přihlásí a jak budou zájemci splňovat podmínky a podle toho se pak uvidí. Ledová plocha by měla podle plánu být připravena 12., nejpozději 20. srpna.


další články
Vyhodnocení ankety po schůzce vedení klubu s rodiči
Info
27.5.2020

V polovině února letošního roku proběhla na popud VV SHKM Hodonín schůzka vedení klubu, trenérů, rodičů a zástupce hokej...
Muži odstartují letní přípravu první červnový den
A-Tým
23.5.2020

„Dovolená“ je u konce, začíná dril. Hokejisté A-mužstva SHKM Hodonín po dlouhé pauze opět sejdou a zahájí letošní letní ...