SHKM Hodonín
Drtiči míří na Vysočinu bojovat o druhé vítězství ve finálové sérii
Drtiči míří na Vysočinu bojovat o druhé vítězství ve finálové sérii
A-Tým
23.3.2019

Finálová partička Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína nabízí prozatím velkou podívanou! Dva velmi vyrovnané zápasy nabídly již devatenáct branek a mnoho pěkných kombinací. Ve druhém duelu hodonínští Drtiči dokázali o jedinou branku udolat svého soupeře z Velkého Meziříčí a i vyrovnat tak celou sérii. Dokáží Drtiči navázat na domácí zápas i ve Velkém Meziříčí? Utkání je naplánováno na nedělní odpoledne 24. března. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30.

autor:
Josef Můčka
Sdílejte článek
 

Drtiči si na domácím ledě spravili chuť

Drtiči do svého druhého finálového utkání nastoupili nejlépe, jak mohli. Prvotní tlak domácích zužitkoval sedmadvacet vteřin po začátku utkání David Janás a dostal tak svůj tým do vedení. Hosté poté zatlačili svého soupeře, přesto ale znovu inkasovali. Ke konci třetiny se ke slovu dostali i hráči Velkého Meziříčí a Baník tak vedl opět jen o branku. Nicméně díky Marku Lindnerovi si Drtiči do druhé periody přenesli dvoubrankové vedení.

Druhou třetinu začali pro změnu lépe Horáci. Filip Střecha se prosadil podruhé v zápase a jeho tým tak prohrával jen o jednu branku. Drtiči si však v sedmadvacáté minutě dokázali vytvořit pohlednou kombinaci, kterou i zužitkovali. Na druhou lajnu navázal již podruh v zápase David Janás, a také proto Hodonínští vedli o tři branky. Nicméně Velmezu se ještě do přestávky dvěma trefami podařilo snížit na rozdíl jedné branky.

Závěrečná dvacetiminutovka zápasu skončila po góle na obou stranách, kdy se nejprve prosadil další dvougólový střelec zápasu Zdeněk Kučera. Necelé čtyři minuty před koncem dokázal za hosty ještě snížit Martin Pejchal. Po zbytek zápasu domácí dokázali udržet jednogólový náskok a i vyrovnat finálovou sérii.

Sestavy z posledního utkání

SHKM Hodonín: Kotvan (Zollpriester) – Polesný, Veselský, Směřička, Lidák, Sedlák, Crlík, Rýpar, Výmola – Polák, Peš (A), Janás – Tomi, Sajdl, Kučera (C) – Venclík, Jajcay, Lindner – Chalupa.

HHK Velké Meziříčí: Šoustal (Juda) – Slabý, Vlašín, Šerý (A), Kochánek, Burian (C), Ambrož, Šimka, Vondráček – Křenek (A), Matov, Střecha T. – Pejchal, Bula, Sobotka – Peschout, Střecha F., Maštera – Roupec, Vlašín, Strnad.

Rozhodčí

Mgr. Michal Brzobohatý, Rudolf Volf - Bc. Radek Husák, Dominik Viskot

Rozpis playoff

Kompletní rozpis vyřazovacích bojů naleznete v informačním centru playoff.

další články
Představujeme soupeře: HC Moravské Budějovice 2019
A-Tým
11.7.2020

Začátek nového ročníku KLM se pomaličku přibližuje, a tak nastává ideální čas na to, představit si soupeře, se kterými b...
Hráči Baníku obují kopačky. V charitativním utkání vyzvou fotbalový tým z Nesytu
A-Tým
6.7.2020

V sobotu 25. července vyběhnou na trávník hodonínského Nesytu proti místnímu fotbalovému týmu. Příznivci zeleno-černých ...
Michal Kuba: Začali jsme zostra a postupně jsme přidávali
Info
2.7.2020

První část letní přípravy končila minulý týden také hráčům A-mužstva. Trenér Michal Kuba je s jejím průběhem spokojen. „...
První informace k mládežnickým soutěžím
Info
1.7.2020

Přinášíme první informace ke složení jednotlivých mládežnických soutěží, kterých se budou v sezoně 2020-21 účastnit mužs...