SHKM Hodonín
Informační centrum playoff Krajské ligy 2018-19
Informační centrum playoff Krajské ligy 2018-19
A-Tým
27.2.2019

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Kanadské bodování playoff - top 30

 1  U  Tomáš Střecha		(VEL)	11 + 12   23
 2  U  David Křenek		(VEL)	11 +  7   18
 3  U  Petr Peš			(HOM)	 8 + 10   18
 4  U  David Janás		(HOM)	 9 +  8   17
 5  U  Zdeněk Kučera		(HOM)	 8 +  8   16
 6  U  Michal Kuba		(HOM)	 7 +  6   13
 7  U  Tom Polák		(HOM)	 5 +  8   13
 8  U  Jakub Sajdl		(HOM)	 4 +  9   13
 9  U  Aleš Pelikán		(BOS)	 6 +  6   12
10  U  Jan Bula			(VEL)	 9 +  1   10
11  U  Filip Stránský		(UHO)	 6 +  4   10
12  U  Patrik Matov		(VEL)	 3 +  7   10
13  U  Michal Venclík		(HOM)	 1 +  8    9
14  U  Pavel Flora		(UHO)	 5 +  3    8
15  U  Roman Skácel		(BOS)	 4 +  4    8
16  O  Patrik Lidák		(HOM)	 4 +  4    8
17  U  Luboš Bednář		(BOS)	 2 +  6    8
18  O  Dominik Smeřička		(HOM)	 2 +  6    8
19  O  Petr Slabý		(VEL)	 1 +  7    8
20  U  Richard Peschout		(VEL)	 3 +  4    7
21  U  Martin Pejchal		(VEL)	 2 +  5    7
22  U  Lukáš Sobotka		(VEL)	 2 +  5    7
23  U  Lumír Galuška		(UHO)	 1 +  6    7
24  U  Jakub Tomi		(HOM)	 1 +  6    7
25  U  Vilém Galuška		(UHO)	 4 +  2    6
26  U  Vít Mika			(UHO)	 3 +  3    6
27  O  David Polesný		(HOM)	 1 +  5    6
28  O  Michal Crlík		(HOM)	 2 +  3    5
29  O  Pavel Ambrož		(VEL)	 1 +  4    5
30  O  Martin Dufek		(BOS)	 1 +  4    5

Aktualizováno: 1.4.2019 - 15:45.


Čtvrtfinále

HHK Velké Meziříčí - HC Spartak Velká Bíteš (konečný stav série 2:0)

1. zápas (středa 27.2.):
HHK Velké Meziříčí - HC Spartak Velká Bíteš 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 28. Křenek (Střecha T., Vlašín P.), 38. Bula (Maštera, Kochánek), 43. Matov (Křenek, Střecha T.) - 32. Grmela (Štěpánek, Šidák M.).

2. zápas (pátek 1.3.):
HC Spartak Velká Bíteš - HHK Velké Meziříčí 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 3. Peschout (Matov), 4. Křenek (Vlašín P., Střecha T.), 21. Vlašín M. (Střecha T.), 30. Bula (Sobotka), 52. Roupec (Strnad, Peschout).


SHKM Hodonín - HC Uničov (konečný stav série 2:0)

1. zápas (středa 27.2.):
HC Uničov - SHKM Hodonín 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 53. Sršeň (Šimo) - 8. Crlík (Venclík), 31. Kuba (Polesný, Tomi), 48. Venclík (Crlík, Polák), 51. Kučera (Sajdl, Tomi).

2. zápas (pátek 1.3.):
SHKM Hodonín - HC Uničov 9:3 (4:1, 2:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 5. Janás (Peš, Rákoczy), 8. Polesný (Kuba, Janás), 14. Kuba (Janás, Peš), 15. Tomi (Kučera, Jajcay), 30. Polák (Lidák), 35. Kuba (Peš), 43. Kuba (Polák), 44. Kučera, 53. Peš (Kuba, Janás) - 1. Dobrý (Sršeň), 23. Paška (Žajgla), 31. Šimo (Dobrý, Sršeň).


HOKEJ Uherský Ostroh - HC Spartak Uherský Brod (konečný stav série 2:1)

1. zápas (středa 27.2.):
HOKEJ Uherský Ostroh - HC Spartak Uherský Brod 3:1 (1:0, 1:0. 1:1)
Branky a nahrávky: 5. Stránský (TS), 21. Galuška V. (Mika), 52. Galuška V. (Machálek) – 48. Kužílek (Budil).

2. zápas (pátek 1.3.):
HC Spartak Uherský Brod - HOKEJ Uherský Ostroh 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 22. Vaculín (Klusák, Hladiš), 52. Vaculín – 6. Flora (Galuška L.).

3. zápas (neděle 3.3.):
HOKEJ Uherský Ostroh - HC Spartak Uherský Brod 4:3 (2:0, 2:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 15. Rauš M. (Rauš D.), 19. Stránský (Rauš D. , Flora Pavel) 23. Mika (Kučera), 37. Rauš M. (Stuchlík, Zalubil J.) – 34. Vaculín (Heča), 49. Vaculín (Kužílek), 59. Budil (Podešva, Tomek).


SKMB Boskovice - HK Kroměříž (konečný stav série 2:0)

1. zápas (středa 27.2.):
SKMB Boskovice - HK Kroměříž 5:4pp (1:1, 1:0, 2:3 - 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Hnilička (Skácel), 27. Pelikán (Bednář, Dufek), 55. Bednář (Pelikán, Chvátal), 57. Maksa (Krejčiřík), 67. Surý Z. (Pelikán) - 18. Apolenář (Jergl), 41. Světlík (Zavřel), 42. Murín (Osina), 52. Jergl (Murín).

2. zápas (pátek 1.3.):
HK Kroměříž - SKMB Boskovice 1:5 (0:1, 1:0, 0:4)
Branky a nahrávky: 10. Hnilička (Skácel, Dufek), 41. Klaus (Skácel), 46. Šebek (Surý Z., Bednář), 53. Tomaník, 58. Bednář (Tomaník) - 22. Gazda (Jergl, Světlík).

Čtvrtfinálové série se hrají na dvě vítězná utkání.


Semifinále

HHK Velké Meziříčí - SKMB Boskovice (konečný stav série 3:2)

1. zápas (středa 6.3.):
HHK Velké Meziříčí - SKMB Boskovice 4:2 (2:1, 0:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 5. Střecha F. (Střecha T., Křenek), 12. Křenek (Matov, Střecha T.), 55. Křenek (Střecha T.), 60. Střecha T. (Peschout) - 3. Pelikán (Václavík), 52. Skácel (Pelikán).

2. zápas (pátek 8.3.):
SKMB Boskovice - HHK Velké Meziříčí 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Hnilička (Dufek), 32. Pelikán (Tomaník, Bednář), 37. Skácel (Klaus, Krejčiřík).

3. zápas (neděle 10.3.):
HHK Velké Meziříčí - SKMB Boskovice 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Křenek, 17. Bula (Sobotka), 36. Křenek (Střecha T., Slabý), 42. Bula (Sobotka).

4. zápas (pátek 15.3.):
SKMB Boskovice - HHK Velké Meziříčí 7:6pp (2:2, 2:3, 2:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Pelikán (Bednář, Dufek), 11. Pelikán (Bednář), 34. Šmíd (Pelikán, Karný), 37. Karný (Bednář, Pelikán), 46. Pelikán, 55. Skácel (Krejčiřík), 62. Skácel (Hnilička) - 9. Střecha T. (Juda M., Vlašín P.), 17. Juda M. (Střecha T., Peschout), 22. Sobotka (Bula, Pejchal), 22. Střecha F. (Šerý), 23. Ambrož (Šerý), 44. Bula (Pejchal, Vlašín P.).

5. zápas (neděle 17.3.):
HHK Velké Meziříčí - SKMB Boskovice 9:2 (4:1, 4:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Matov (Střecha T., Slabý), 7. Střecha T. (Slabý), 13. Peschout (Střecha F.), 18. Křenek (Střecha T.), 23. Křenek (Slabý, Matov), 27. Střecha T. (Slabý, Křenek), 34. Křenek (Slabý, Střecha T.), 39. Strnad, 41. Střecha T. (Křenek, Matov) - 5. Dufek (Šebek, Pelikán), 31. Klaus (Skácel).


SHKM Hodonín - HOKEJ Uherský Ostroh (konečný stav série 3:1)

1. zápas (středa 6.3.):
HOKEJ Uherský Ostroh - SHKM Hodonín 4:7 (3:2, 0:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 16. Mika (Galuška V., Žabčík), 19. Galuška L. (Rauš D., Stránský), 20. Stránský (Galuška L.), 56. Galuška V. (Stránský) – 3. Lidák (Kučera Z., Sajdl), 4. Peš (Janás, Polesný), 24. Kučera Z. (TS), 31. Crlík (Venclík, Peš), 42. Kučera Z. (Sajdl, Veselský), 50. Lindner (Rýpar, Venclík), 60. Peš.

2. zápas (pátek 8.3.):
SHKM Hodonín - HOKEJ Uherský Ostroh 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 6. Sajdl (Směřička, Kučera Z.), 18. Peš (Tomi), 32. Peš (Černohous), 52. Polák (Janás), 57. Polák (Tomi, Peš) - 23. Galuška V. (Mika, Žabčík), 49. Žabčík (Stránský).

3. zápas (neděle 10.3.):
SHKM Hodonín - HOKEJ Uherský Ostroh 6:7sn (2:2, 2:4, 2:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 10. Kuba (Polák, Lidák), 17. Sajdl (Směřička, Venclík), 33. Lidák (Crlík), 35. Peš (Kuba), 43. Kuba (Peš, Polák), 58. Kučera (Sajdl) – 5. Stránský (Rauš D.), 10. Flora Pavel, 22. Stránský (Galuška L., Flora Pavel), 24. Machálek (Zalubil J., Stuchlík), 28. Zalubil L. (Galuška V., Mika), 36. Stránský (Flora Pavel, Galuška L.), rozh. náj. Flora Pavel.

4. zápas (čtvrtek 14.3.):
HOKEJ Uherský Ostroh - SHKM Hodonín 4:10 (1:2, 1:6, 2:2)
Branky a nahrávky: 20. Flora Pavel (Stránský, Galuška L.), 39. Flora Pavel, 46. Mika (Machálek), 47. Rauš D. (Galuška L.) – 1. Janás (Peš, Tomi), 3. Janás (Kuba, Peš), 24. Lidák (Kučera Z.), 25. Polák, 28. Peš (Kuba, Janás), 30. Směřička (Sajdl), 33. Jajcay (Sajdl), 39. Rýpar (Polák, Venclík), 42. Jajcay, 52. Chalupa (Crlík, Venclík).

Semifinálové série se hrají na tři vítězná utkání.


Finále

HHK Velké Meziříčí - SHKM Hodonín (konečný stav série 2:3)

1. zápas (středa 20.3.):
HHK Velké Meziříčí - SHKM Hodonín 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 14. Bula (Sobotka, Pejchal), 15. Maštera (Burian, Ambrož), 35. Sobotka (Šerý, Pejchal), 55. Střecha T. (Matov, Slabý), 60. Křenek (Střecha T.) – 5. Peš (Janás), 22. Sajdl (Kučera, Lidák), 24. Janás (Veselský, Polesný).

2. zápas (pátek 22.3.):
SHKM Hodonín - HHK Velké Meziříčí 6:5 (3:1, 2:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. Janás (Polesný), 12. Chalupa (Lidák, Venclík), 19. Lindner (Venclík), 27. Kučera (Sajdl, Směřička), 33. Janás (Polák, Peš), 47. Kučera (Sajdl, Směřička) – 18. Střecha T. (Matov, Křenek), 24. Střecha F. (Peschout, Maštera), 33. Bula (Strnad, Pejchal), 36. Střecha T. (Vlašín P.), 57. Pejchal (Ambrož).

3. zápas (neděle 24.3.):
HHK Velké Meziříčí - SHKM Hodonín 4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 14. Matov (Křenek, Střecha T.), 40. Slabý (Matov, Vlašín P.), 43. Pejchal (Sobotka, Bula), 48. Střecha T. (Matov, Křenek) - 8. Sajdl (Směřička), 20. Janás, 59. Lindner (Venclík).

4. zápas (pátek 29.3.):
SHKM Hodonín - HHK Velké Meziříčí 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 1. Kučera (Tomi, Sajdl), 41. Směřička, 47. Janás (Polák, Peš), 55. Lindner (Veselský) – 14. Bula (Kochánek), 36. Křenek (Střecha T., Ambrož).

5. zápas (neděle 31.3.):
HHK Velké Meziříčí - SHKM Hodonín 4:5 (0:1, 3:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 21. Střecha T., 27. Vlašín M., 39. Peschout (Ambrož, Burian), 54. Pejchal (Roupec) – 1. Veselský (Janás, Kuba), 31. Kuba, 33. Polák (TS), 39. Jajcay (Kučera, Sajdl), 46. Janás (Polák, Polesný).

Finálová série se hraje na tři vítězná utkání.


další články
Michal Kuba: Začali jsme zostra a postupně jsme přidávali
Info
2.7.2020

První část letní přípravy končila minulý týden také hráčům A-mužstva. Trenér Michal Kuba je s jejím průběhem spokojen. „...
První informace k mládežnickým soutěžím
Info
1.7.2020

Přinášíme první informace ke složení jednotlivých mládežnických soutěží, kterých se budou v sezoně 2020-21 účastnit mužs...